Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stelanje karburatora gilera dna  (Posjeta: 2084 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gilera dna

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
stelanje karburatora gilera dna
« : 30 Siječanj, 2010, 09:50:41 »
dali mi neko može reći kako se štela karburator na gileri dna??? onaj vijak za omjer zraka i goriva??? jedan krug ili više???? manje????  :dontknow:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #1 : 30 Siječanj, 2010, 10:33:02 »
Koji je razlog tvoje želje za štelanjem?

PS
popuni profil
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gilera dna

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #2 : 31 Siječanj, 2010, 14:56:14 »
pa neradi mi dobro.... na 10 000 okretaj samo napravi buuu i krene se gasit.... a vijak taj je zategnut bio do kraja.... neznam cuo sam da to ima određeno koliko mora biti na nekom krug na nekima manje...pa pitam da mi pomognete ako je moguće.... :sad1:

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #3 : 31 Siječanj, 2010, 15:24:05 »
Zato sam te i pitao... Čisto da vidim koji ti je level znanja i shodno tome da ti možemo lakše pomoći.

E sad, trebao bi još par podataka da bi ti efikasno mogao reči što da napraviš. Taj šerafić koji je skroz zašerafljen, dali je to šerafić od zraka ili je od goriva?
Dali imaš mogučnost slikati frgu sa strane di su šerafići i sa strane airboxa? Nadalje, koja glavna dizna je unutra i koji promjer frge je?

Za početak da krenemo od tuda a za dalje čemo vidjeti onda.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline gilera dna

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #4 : 31 Siječanj, 2010, 20:02:07 »
pa imam samo dva šarafića....jedan je taj po meni je to za gorivo...mozda gijesim a drugi je za ler gas.....evo stavt ću i sliku kako izgleda.... a dizna glavna neznam kolika je moram vidjet...

http://www.imagesforme.com/show.php/948409_kar.JPG



Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #5 : 31 Siječanj, 2010, 20:06:43 »
sta imas na skutu? kit, original, aupuh rezo? sve navedi i onda ces dobiti odgovor, jer ti je to karb kao i svaki drugi na piaggio bloku!
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline gilera dna

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stelanje karburatora gilera dna
« Odgovori #6 : 01 Veljača, 2010, 15:10:42 »
motor sam kupio polovni neispravn.... ili ti bolje rečeno ne dovršen....rečeno mi je: "motor ima kit top performance......,malosi red sponge,multivar 2000, radilica original,leovince rr
karbon.,rolice polini n 6grama......" i rečeno mi je da je samo dovod goriva u pitanju pa sam samo rješio pumpicu ali se ispostavila onda ova greska.... najveći mi je problem sto nisam sam radio sto neznam sta je kako bilo a što je izmjenjeno....