Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: spajanje komp-linija  (Posjeta: 1756 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
spajanje komp-linija
« : 27 Siječanj, 2010, 17:49:55 »
jel netko zna sa kojim kablom mogu spojit komp sa linijom. imam ovu ploču: http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2987   i na liniji izlaz audio?

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #1 : 27 Siječanj, 2010, 17:55:36 »
Naravno, treba ti samo adapter sa 3.5 banane na 2 cincha i muško-muški cinch produžni. Ovu bananu ukopčaš u komp u zeleni, ili plavi samo moraš podesit u driverima da ti i plavi bude izlaz i cinch spojiš u liniju na aux  ;D

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #2 : 27 Siječanj, 2010, 17:58:46 »
tnx. jel znaš čemu služe oni izlazi iznas usb-a?

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #3 : 27 Siječanj, 2010, 18:04:41 »
tnx. jel znaš čemu služe oni izlazi iznas usb-a?

Jedan je za mrežu, odnosno mrežni kabal  a drugi za firewire (jedan je mini priključak a drugi normalni), na njega se spajaju kamere i sl.


Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #4 : 27 Siječanj, 2010, 18:05:06 »
tnx. jel znaš čemu služe oni izlazi iznas usb-a?
iznad USBa su ti digitalni izlazi za zvuk, koaksijalni i optički, ovo malo naranđasto okruglo, i ovo sivo malo ko neka vratašca  :toothy12:
ako govorimo o ovome, drugi stupac s ljeva  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 27 Siječanj, 2010, 18:06:41 vktr »

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #5 : 27 Siječanj, 2010, 18:36:43 »
hvala na pomoći. samo taj digitalni izlaz zvučnika,jel na njega mogu spojit zvučnike od kompa, i što tim dobivam, bolji zvuk ili...? :icon_biggrin:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #6 : 27 Siječanj, 2010, 18:44:49 »
hvala na pomoći. samo taj digitalni izlaz zvučnika,jel na njega mogu spojit zvučnike od kompa, i što tim dobivam, bolji zvuk ili...? :icon_biggrin:
vjerojatno nemaš digitalni ulaz na tim zvučnicima ali na nekim boljim pojačalima imaju taj DAC ugrađeno nutra konverter i onda kad je digitalni prjenos, npr preko optičkog kabla ,štediš 5-6 kablova ako imaš 5.1 sistem i ne gubiš na kvaliteti do pojačala, tek u pojačalu se konvertira u analogno

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: spajanje komp-linija
« Odgovori #7 : 27 Siječanj, 2010, 18:51:35 »
hvala na pomoći,saznao sam što me zanimalo. može lock