Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheR_oo7  (Posjeta: 129564 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doc-sr150

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika gorica
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: Caberg
  • MojSetup: 180ccm tuned by SRT-TEAM
  • MojSpuh: ser+34 tuned by SRT-TEAM
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #160 : 24 Ožujak, 2010, 01:35:07 »

Takve je moj frend stavljao u Peugeot 205
Toplinska vrijednost kao NGK 6. Zapravo NGK koja je identicna karakteristikama toj Champion je BPR6EFS

nači po tebi ova svječica nije kriva za rupu u klipu?????
Jel se ti pucaš sa čime??? Ne sve je serijsko..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #161 : 24 Ožujak, 2010, 01:38:31 »
nači po tebi ova svječica nije kriva za rupu u klipu?????


Naravno da je kriva.

Nego, jel znas kako Peugeot 205 izgleda?  ;D

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #162 : 24 Ožujak, 2010, 11:43:01 »
ev da ti kazem par rijeci i savjeta

-ti si sfušerio skuter
-fuš ti je kad ti se ne da nesto uradit kako treba i kad to nabrzinu uradis
-ne kazem da nisi inteligentan,naprotiv,imas dobre ideje,ali vidio si da ti je ta svjecica preduga,i da ce udarati u klip

-ja sam mislio da sam sfuserio svog mita:
http://www.imagesforme.com/show.php/1041794_DSC01157.JPG

-nadam se da si naucio nesto izsvojih "gresaka" i zelim ti sve najbolje,i naravno da se vidimo negdje na motosusretu posto smo blizu (oko 50km,npr u lukavcu ove god)
 :hello:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #163 : 24 Ožujak, 2010, 11:45:02 »
...vidio si da ti je ta svjecica preduga,i da ce udarati u klip

Pa nije rupa u klipu od fizickog kontakta svjecice i klipa nego od neodgovarajuce toplinske vrijednosti svjecice

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #164 : 24 Ožujak, 2010, 11:46:10 »
btw paprikas jel to na mitu prednji far od runnera??????
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #165 : 24 Ožujak, 2010, 12:13:36 »
...pa novi runner ubijes u pojam...

...novi sport unistis...

...sta nisi vidio po drugima koja svijecica ide unutra??...

...zj#bo si ga ono bzvz i totalno glupo, tu pises, pravise se pametan i eto kako ti i zavrsi tako..

KO PITA TAJ NE SKITA( ne sjebe novi runner od 2 i pol soma evra

sad se namuci i dodetne novce ulozi da ide i izgleda kak se spada jer je sada zivi rumunjski cirkus bokte...

pamet u glavu i prvo pitaj pa radi a ne ovo, moj buraz od 16 god zna sve osnove kako i koja svijecica i to...
a ti si tu na forumu di dosta znamo i opet delas sranja...

jbg udrio si po svome djepu i svom skutu heheheh :icon_thumright: :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 24 Ožujak, 2010, 12:31:29 doritos »

Offline PanTheR_oo7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • Ne sanjaj zivot, zivi san!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla [BiH]
  • Moj Skuter: SP70,ST,FXR,Nex,SR
  • Moja Kaciga: uvijek na glavi
  • MojSetup: MHR Team2,Stage6 RT+Malossi Overrange,Dell 25
  • MojSpuh: je zahrdjao [MHR Team2]
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #166 : 25 Ožujak, 2010, 03:45:25 »
istina..najgore je kad neko ne slusa ....zato valjda i postoji forum da se potrazi i cuje drugo misljenje...pa i uradi se nesto po tom tudjem misljenju ...a ne ja sam najpametniji ..ja sam upravu..moje misljenje je najbolej aj cu tako uradit..nek oni pricaju sta hoce....nekad je pametnije popustit i poslusat pametna savjet od nekoga drugog...

Nikome ja nisam rekao KO TE *EBE

Hvala svima na savjetima. Sto nisam znao oko tuninga to sam pitao, i ako se ne razumijem u to onda poslusam, ali sto se tice staylinga (a ja ocigledno nemam smisla za toga) to radim na svoju ruku kako je meni lakse  i ljepse.  Zbog lose ofarbanih plastika necu poginuti! Tako da me puno i ne interesuje i ne jede to sto prigovaraju za diode i moje farbanje...


gle,ja ti en velim da je lose to farbat...al bokte ebo daj kad radis vec napravi kak spada,skini taj poklopac odlje posmirglaj sredi i pofarbaj..kao i ostalo...pa nemozes to na skuteru arbat..
ok,ti mozes,al zato ti se cijeli forum smije...

Poklopac sam pokusao skinuti, ali su mi 2 sarafa toliko zapekla da sam im skoro unistio glave, tako da sam odustao, a i kakve veze ima da skidam ako je sve zamisljeno da bude u istoj boji?  Jel se na skuteru ne moze  šmirglat? i pripremiti za lakiranje?      Sta....... otice mi farba na kablove? ........na ram?


daj bokte mazo... koristi pik traku... posmirglaj malo povrsinu po kojoj ces farbat a ne ovo... ja nes ovakovog do sada nisam vidio..... za lomaču
SVE sto se farbalo preko njega je presao vodobrusni!

tebi je čudno kaj imaš rupu u klipu???  netreba ti bit pogledaj kakvu si svječicu stavio,od auta....looooooooooooooooooooooooooooooooooL

TU SVJECICU sam vozio  oko 1000 KM na serijali!



Takve je moj frend stavljao u Peugeot 205
Toplinska vrijednost kao NGK 6. Zapravo NGK koja je identicna karakteristikama toj Champion je BPR6EFS

Malossiev klip narucujem, koju svjecicu da narucim?


-ti si sfušerio skuter
-fuš ti je kad ti se ne da nesto uradit kako treba i kad to nabrzinu uradis
-ne kazem da nisi inteligentan,naprotiv,imas dobre ideje,ali vidio si da ti je ta svjecica preduga,i da ce udarati u klip
-nadam se da si naucio nesto izsvojih "gresaka" i zelim ti sve najbolje,i naravno da se vidimo negdje na motosusretu posto smo blizu (oko 50km,npr u lukavcu ove god)
 :hello:

Neke dijelove jesam sfuserio jer dodjem umoran u garazu i onda za neke gluposti nemam bas vremena tantavicariti! zasto bi se zajebavao sat vremena oko zastite nekih kablova koji se nece ni vidjeti ispod plastika?????
Svjecicu sam koristio na serijali, i nisam ni zagledao dal je drugacija glava serijale od Malossieve, tak da sam je samo zavrnuo.


...sta nisi vidio po drugima koja svijecica ide unutra??...
...zj#bo si ga ono bzvz i totalno glupo, tu pises, pravise se pametan i eto kako ti i zavrsi tako..
KO PITA TAJ NE SKITA( ne sjebe novi runner od 2 i pol soma evra
pamet u glavu i prvo pitaj pa radi a ne ovo, moj buraz od 16 god zna sve osnove kako i koja svijecica i to...

Da sam znao to oko svjecica ne bi mi se ovo desilo!
Ne pravim se pametan ni u jednom mom postu, o onome u sta se ne razumijem o tome ne pricam!
Ja niti sam isao u skolu za mehanicara, niti mi je ko u porodici mehanicar, tako da nisam ni dobio nikakve posebne i korisne savjete, niti se bavim nekim slicnim stvarima da bih kad tvoj 16ogodisnji brat znao toplotne vrijednosti svjecica...  Pocetnik sam u scooter tuningu, i moji prvi postovi na forumu su bili oko rolnica i auspuha pa na dalje... krenuo sam uciti od onih najbezveznijih stvari...





Nadam se da se vidimo na nekom od moto susreta, pa da se jos malo smijete fuseru!



Pitanje za ADMINE: MOZETE LI MI PROMJENITI NICK U:  Fuser007  :hello:
Runner SP70
forum.mojskuter.com/index.php/topic,28416.msg1220039.html#msg1220039
FXR 180
forum.mojskuter.com/index.php/topic,100871.msg1220040.html#msg12

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #167 : 25 Ožujak, 2010, 08:40:54 »
Pa nije rupa u klipu od fizickog kontakta svjecice i klipa nego od neodgovarajuce toplinske vrijednosti svjecice
:o hehe,nisam pazio
btw paprikas jel to na mitu prednji far od runnera??????
je,ali ima jos dosta posla oko toga,ako hoces dam ti link s vise slika
treba jos pokitovat masku,i sredit ivice ofarbat itd,ali bit ce cool

Neke dijelove jesam sfuserio jer dodjem umoran u garazu i onda za neke gluposti nemam bas vremena tantavicariti! zasto bi se zajebavao sat vremena oko zastite nekih kablova koji se nece ni vidjeti ispod plastika?????

Nadam se da se vidimo na nekom od moto susreta, pa da se jos malo smijete fuseru!
nemam ti se zasto smijat,stvarno se nadam da cemo se negdje vidjel bla bla
i fus mi nije smijesan,samo mi je bezze,al sigurno ce dobro izgledat kad zavrsis,
ja svoj projekat samo vikendima radim jbg,nemam vremena,pa sve polako i evo vec 2 mjeseca ali mi je drago sto sve ide kak treba  :headbang:

poz drug  :hello:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #168 : 25 Ožujak, 2010, 10:56:21 »
:omfg:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #169 : 25 Ožujak, 2010, 10:57:54 »
cirkus...nikad nisam videl ovak nekaj.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #170 : 25 Ožujak, 2010, 11:33:43 »
Aj si zamislite da se spustimo na zemlju...jeste? OK

Decko se ocito ne razumije u neke stvari,ali to ne znaci da treba raditi kako mu drugi kazu. To se odnosi na farbanje,na ledice,rupu u klipu,svjecicu...Ko ste vi da mu govorite kako da slaze skuter? Mozda mu je netko i rekao krivi podatak pa je tako slozio i s*ebo klip, opet mozda su u sumi... Ima dobre ideje,da ali ne znaci da ce uspjet realizirat svaku al se trudi (tipa ledice,farbanje...). Kladim se da mu je ovo prvi put da je nesto takvo radio,i na cem ce isprobat ako nece na svome,uostalom na greskama se uci. Netko ima vjestinu potrebnu za tak nesto a netko nema,ali je ovim putem stjece.

Sad,znam da sam i ja napisao nesto vezano za cirkus,i ok je komentirat ak se nekom sviđa ili ne,ali ubijat sad u pojam kao sto neki rade to nije bas prikladno,jer na posljetku to nije vas skuter nego njegov i boli vas đon kako ce izgledat ili ic.

Ako nekaj neznas,pitaj; to stoji ali,ako nesto hoces pokusat sam da bi bolje shvatio,a svjestan si da ako za*ebes nemas kog krivit osim sebe to je jos bolje. On ocit zeli naucit neke stvari a to nece moci tako da mu vi kazete sta da napravi sa skuterom. 


I u slucaju da se pitate,NE nisam mu brat,ni susjed ni frend  ::)




P.S. odo se oblozit glinom, a vi NHF


Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #171 : 25 Ožujak, 2010, 12:19:43 »
Malossiev klip narucujem, koju svjecicu da narucim?

NGK
br9es
br9eg
br9evx
br9eix

biraj  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #172 : 25 Ožujak, 2010, 12:21:56 »
bas je cool runner ::)

Offline PanTheR_oo7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • Ne sanjaj zivot, zivi san!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla [BiH]
  • Moj Skuter: SP70,ST,FXR,Nex,SR
  • Moja Kaciga: uvijek na glavi
  • MojSetup: MHR Team2,Stage6 RT+Malossi Overrange,Dell 25
  • MojSpuh: je zahrdjao [MHR Team2]
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #173 : 25 Ožujak, 2010, 12:45:46 »
NGK
br9es
br9eg
br9evx
br9eix

biraj  :dontknow:


TNX    :icon_thumright:
Runner SP70
forum.mojskuter.com/index.php/topic,28416.msg1220039.html#msg1220039
FXR 180
forum.mojskuter.com/index.php/topic,100871.msg1220040.html#msg12

Offline PanTheR_oo7

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • Ne sanjaj zivot, zivi san!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla [BiH]
  • Moj Skuter: SP70,ST,FXR,Nex,SR
  • Moja Kaciga: uvijek na glavi
  • MojSetup: MHR Team2,Stage6 RT+Malossi Overrange,Dell 25
  • MojSpuh: je zahrdjao [MHR Team2]
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #174 : 25 Ožujak, 2010, 12:48:15 »
Aj si zamislite da se spustimo na zemlju...jeste? OK

Decko se ocito ne razumije u neke stvari,ali to ne znaci da treba raditi kako mu drugi kazu. To se odnosi na farbanje,na ledice,rupu u klipu,svjecicu...Ko ste vi da mu govorite kako da slaze skuter? Mozda mu je netko i rekao krivi podatak pa je tako slozio i s*ebo klip, opet mozda su u sumi... Ima dobre ideje,da ali ne znaci da ce uspjet realizirat svaku al se trudi (tipa ledice,farbanje...). Kladim se da mu je ovo prvi put da je nesto takvo radio,i na cem ce isprobat ako nece na svome,uostalom na greskama se uci. Netko ima vjestinu potrebnu za tak nesto a netko nema,ali je ovim putem stjece.

Sad,znam da sam i ja napisao nesto vezano za cirkus,i ok je komentirat ak se nekom sviđa ili ne,ali ubijat sad u pojam kao sto neki rade to nije bas prikladno,jer na posljetku to nije vas skuter nego njegov i boli vas đon kako ce izgledat ili ic.

Ako nekaj neznas,pitaj; to stoji ali,ako nesto hoces pokusat sam da bi bolje shvatio,a svjestan si da ako za*ebes nemas kog krivit osim sebe to je jos bolje. On ocit zeli naucit neke stvari a to nece moci tako da mu vi kazete sta da napravi sa skuterom. 


I u slucaju da se pitate,NE nisam mu brat,ni susjed ni frend  ::)

Ne znam koliko sam puta ponovio,   ako imate reci neku pametnu recite, ako ne zaobidjite temu molim vas!   Moj je skuter i sto se tice staylinga sredjujem ga na svoju ruku, tako da mi dzaba ne pricate o mojim radovima  farbanja itd...    Trebaju mi savjeti oko tuninga masine, a ne oko staylinga.

HVALA! :icon_thumright:
Runner SP70
forum.mojskuter.com/index.php/topic,28416.msg1220039.html#msg1220039
FXR 180
forum.mojskuter.com/index.php/topic,100871.msg1220040.html#msg12

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #175 : 25 Ožujak, 2010, 13:03:20 »
NGK
br9es
br9eg
br9evx
br9eix

biraj  :dontknow:




 :icon_thumright:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #176 : 25 Ožujak, 2010, 22:49:09 »
ajme decki moji pao mie secer.. brzo idem drmnut tri četiri kile čokolade da me oživi.. e ne da sam ja zaribo, nego je nastala rupa u mom klipu od tolikog njegovog fuša e.. al inace motor je perfektno lakiran.. moram se malo cut s njim na PM na popricam kako je to on lakirao.. ove viljuske su prekul, a tek bijeli disk.. oduvijek sam zelio disk u boji..

a to sta ti skripi radilica, pa to nema veze, to je sve ok.. to tie ko kuća.. a ono sta si brijao da bi uzeo klip 47.96 ili kolko vec, moze.. malo ce ti imat lufta al ok.. ubacis malo alu folije po cilindru i ok.. a to sta tie i cilindar ispisan kao moja biljeznica iz matemetike to nema veze.. kad stavis glavu (ako znas sta je to) nece nitkjo primjetit..

sve pohvale na najlijepšem skuteru na forumu i najboljem tjuningu u europi.. ma svi oni blek-roxi, goki speji se mogu pokrit plahtom pored ovoga.. a ovaj jasuni ti je perfektno ispoliran.. ja se cudim kako ti to tako ispalo.. ja se time bavim pa mi ne ispadne tako e.. moram doc do te tvoje bosanske glupace da mi proda koju foru..

al decki moji.. pa jel jemo mi s BALKANA ili nismo???  a sad ima tu i jačih i slabijih balkanaca.. ja za sad blokove rastavljem batićem i sve vadim batićem a za vas neznam.. a nadam se da ces ti i vracat radilicu batićem jer to bas neide lako u blokove.. al najbolje ti tako..
udri mujo po kevi.. xD  cao bella s najlipsim runerićem u ovoj galaxiji  :headbang:

Offline klembic

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pa da, mjesto mjesto
  • Moj Skuter: je i od mog brata..
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: sto je to?
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #177 : 25 Ožujak, 2010, 23:03:14 »
e i decko, da te pitam.. imas li ti roditelje? jer ako imas onda su jbt e stvarno.. pa moji meni blate da sta prtljam po motoru bezvzeze, a znam i stari pomaze al opet prigovaraju.. nije im se sviđalo kad sam ispolirao si blokove a kamo li da napravim ovu KAŠETU od motora  :hello:

Offline ForRace3

  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 371
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #178 : 25 Ožujak, 2010, 23:34:46 »
hahahaha znao sam da ce ovaj klembic komentirat! hahaha

BTW sorry, ali nemojte sada srat da zato sluzi forum, da se nesto nauci..jer ja kad sam nesto izvalio samo su se nasla dva pristojna decka koji su mi lijepo objasnili o cemu je rijec i ispravili me, a ostalih 6 se smijalo i jos par glupsona se pravilo pametni...tako da nije sve tako savrseno kako vi govorite...


a btw ti PanTheR_oo7 zajebi sve ovo, radi sta god oces jer je motor tvoj, ali za neke osnovne stvari treba ipak malo vremena i znanja..jebiga nebi nitko prigovarao da si ofarbao plastike Sprayem, ali bas farbat preko sveg zivog sta postoji na skuteru, i nije bas pametno..jel tako?
Sada ces izgubit duplo vremena na ciscenje s nitrom, ali ces bit HAPPY kada sve opet ofarbas na novo ;) ;) ;)
Puno pozdrava i srece u tuningu!

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: PIMP my Gilera Runner SP 50 by PanTheRoo7
« Odgovori #179 : 25 Ožujak, 2010, 23:38:06 »
Moj savjet ti je da odneseš te plastike nekom dobrom provjerenom lakireru i nek ti on ofarba taj motor kako spada. Ovo sta si napravio od motora jer zalosno. Ako su ti roditelji imali novaca da ti kupe tako lijepi motor, onda ti mogu i skupit za lakiranje. Moj savjet ti je da prvo pitaš malo po forumu sta ljudi misle o tvojim idejama, a onda da ih realiziraš.. ako misliš radit neki tuning a nemas barem osnovnog  znanja o mehainici, radije ga pusti serijskog. Eto, to ti je moj savjet i nadam se da ces ga uzet u obzir. Svi smo mi prosli kroz neke vrste fusanja, tako da uci na tudjim greškama a ne na svojima.