Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koliko Rpm??  (Posjeta: 2695 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #20 : 12 Siječanj, 2010, 00:44:21 »
4-5 godina ako je dobro skladišteno..... ja bi sipo i da je staro 10 godina ako je i dalje fina smjesa u bočici, znači da nije vidno isteko rok
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #21 : 12 Siječanj, 2010, 13:31:38 »
Ako ces ga vozit do krajnjih granica i bez "normalne" voznje, onda trebas neko vrhunsko sintetsko ulje i to izmedju 2 i 2,5%. Ako je ulje dobro/vrlo dobro, ali ne vrhunsko, onda barem 2,5%
Castrol TTS ? kakvo je ono ?? znam da su ga mnogi hvalili ovdje na forumu ....posto ovdje kod nas nema bas puno izbora..mogu uzet ina koje nevalja nicemu..mogu uzet omv ...mogu uzet castrol tts i mogu uzet agip koje kosta 15 eura litar....Castrol mi je 8 eura litar...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #22 : 12 Siječanj, 2010, 13:33:09 »
4-5 godina ako je dobro skladišteno..... ja bi sipo i da je staro 10 godina ako je i dalje fina smjesa u bočici, znači da nije vidno isteko rok
a sipat cu ga i ja jbg ....ma nije ovo u bocama agip..nego kesice male crvene pise 2t special full sintetika vako nako only for racing i tako to ...bice ono dobro ja mislim :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #23 : 12 Siječanj, 2010, 15:01:52 »
Castrol TTS ? kakvo je ono ?? znam da su ga mnogi hvalili ovdje na forumu ....posto ovdje kod nas nema bas puno izbora..mogu uzet ina koje nevalja nicemu..mogu uzet omv ...mogu uzet castrol tts i mogu uzet agip koje kosta 15 eura litar....Castrol mi je 8 eura litar...

Toci taj Castrol. Ako ces vozit iskljucivo divljacki, onda 2,5%, a ako ces vozit "normalno", onda 2%

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #24 : 12 Siječanj, 2010, 15:04:18 »
ak je tts tak jeftin toči onda njega  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #25 : 12 Siječanj, 2010, 17:25:34 »
Toci taj Castrol. Ako ces vozit iskljucivo divljacki, onda 2,5%, a ako ces vozit "normalno", onda 2%
posto ja inace vozim divljacki bice 2,5% prvih jedno 50 km cu stavit 3% za svaki slucaj ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Koliko Rpm??
« Odgovori #26 : 12 Siječanj, 2010, 22:36:10 »
posto ja inace vozim divljacki bice 2,5% prvih jedno 50 km cu stavit 3% za svaki slucaj ...

Nemoj 3% sintetskog ulja jer ono nece izgoriti kako treba i samo ces talog napravit. Toci najvise 2,5%. Ili ga razradi sa polusintetskim u 3% mjesavini...