Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D  (Posjeta: 58517 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #200 : 21 Veljača, 2010, 22:56:28 »
napravite neki meet pocetkom 4mj kad bude bolje vrijeme..svako da nes love i napravi se pravi meet..cuga,klopa,satori,muzika i zajebancija..a ne ovako.. :icon_thumright:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #201 : 22 Veljača, 2010, 01:35:45 »
Koji ste vi amateri kompa moj, organiziramo mediteran scooter open i došli mi gradonačelniku i kad je lik bacio na papir šta sve treba od birokracije riješit pa nadalje pali mi na guzicu koliko toga ima. Jbt da bi išta počo radit prvo treba prostor, pa od policije krenut izganjat dozvolu za održavanje, pa i hitna se mora platit,imaš milijun stvarčica koje treba riješit da bi vi došli na pola dana i ošli ća.
Ne radim ja meetove ovakve bez razloga, a za Sloveniju vi isto mislite da je to sve tako kako je. Iza njih stoji Motospirit,trgovina koja ima kapital s kojim može nešto napravit,a MK Scooter Inside drže 3 dečka od 20 godina koji il idu na fax il nešto rade sastrane i imaju i drugih obveza osim vodit moto klub.
Vidim ja da ste svi revoltirani nešto i samo znate srat a niste upućeni u situaciju,hvala na podršci svima koji su stali iza mene jer znaju da organizacijom bilo kojeg meeta stavljam svoje vrijeme i trud na korištenje svima koji žele doć,družit se i provozat. A vi koji govorite nešto da je lako složit meet, slobodno, ja ću doć na taj vaš meet kojeg vi organizirate, na kojem skupite 100 ljudi i uspijete ih održat 20-30 kilometara na okupu i kad vam murija uleti na meet i pita vas dal ste vi organizator a niste prijavili skup,podbacit svoj šupak i reć da ja sam taj i sebe stavit pod kaznenu ili bilo koju odgovornost.
E,zoki je organizirao isto bio noćni meet i isto sam došao i rekao svaka čast kompa,organizirao si idemo se vozit po tvojim pravilima.
I treće, MK Scooter Inside je mlad klub,bez velike tradicije, bez puno sredstava i vodstvo je bez puno iskustva u vođenju kluba. Za razliku od starije braće koja su na sceni po dvadesetak godina i klubova iza kojih stoje ljudi sa tvrtkama i organiziraju svoje hepeninge mi nemamo takve mogućnosti niti takvu scenu jer našu scenu tvore većinom DJECA od 15-17 godina koji moraju doma sa meeta ić doma u 21h jer im mama nije dala da ostanu duže.Radi se o tome da skuteri nisu motori, da većina vas priča o Sloveniji a iz dvorišta nisu izašli, da većina vas koji serete toči 5 kuna dnevno u skuter i nema ni za kutiju cigara, da većina vas nije sposobna organizirat dječiji vrtić da ode u kazalište j#bote a tu se krilite.
JA SAM REKAO I KOD TOG OSTAJEM, TKO ŽELI DOĆ NA MEET DOBRODOŠAO JE, TKO NE ŽELI NE MORA!
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2010, 01:39:13 Iwo SR Tuono »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #202 : 22 Veljača, 2010, 12:50:14 »
jbt ivo bibliju si napiso...ugl vidimo se na meetu

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #203 : 22 Veljača, 2010, 13:24:11 »
Potpuno se slažem,sve šta si napisao istina je 100%.Ja osobno nikada nisam pripadao niti jednom MK ali išao samo po susretima prije kada sam imao motor.Vremena su se promjenila,motor sam prodao i uzeo skuter i sada se više družim sa ljudima koji voze skutere.Ali za organizirat nešto tipa Moto Hepeninga na Grobniku treba jako puno sredstava i dobra logistika,a onda i tu nastaje problem jer se treba naplatiti ulaz pa mladi dečki koji voze skutere nemaju ni za ulaz platit.Čuo sam prošle godine ste išli organizirano na Grobnik,bio sam i ja tamo samo sa motorom i vidio vas kada ste stigli i znam da vam je Ivo sredio povoljniji ulaz i opet je to nekome bilo previše.Zato nemojte tako prigovarat nego ko može i ima volje neka dođe drugu subotu ako nam vrijeme dozvoli da se okupimo,razmjenimo malo iskustva,popričamo i u miru rastanemo do nekog ponovnog susreta.
Pozdrav svima sa Krka.
Marino.
Marino

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #204 : 22 Veljača, 2010, 14:13:05 »
Sve mi ovo Ivo već znamo ča treba i da to nije lako itd,ja sam ti rekal nemam ništa protiv nikoga od vas jer ste ok,ali meetovi su otišli u k**ra* nije to više kao nekada.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #205 : 22 Veljača, 2010, 17:23:13 »
normalno da nije marino kada je sve nova ekipa i sve vecinom klinci ko sta je ivo reko, sjecam se kako je to bilo prije kada sam ja bio klinac doslovno i tek poceo ucit sta su ruline i pm, nije to to vise 8)

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #206 : 22 Veljača, 2010, 19:00:53 »
meni je fora to što se svi nađu pa gušt malo u skupini se sprdat,neko cima,pali gumu i slično ali me živcira što se svi nakon meka raziđu tj. naprave 2 đira po gradu i onda svi doma,samo da ih se slika i vidi pa odu doma...nije im uopće do vožnje...
ovaj put će bit zakon jer će se ić do brseča pa malo ganjanja ali opet sranje za ove sporije šta će...? bit će 3 skupine,1. oni najžešći koji će doć rijeka-brseč za 5min,drugi onako srednji tempo,brz i lagan i zadnji ovi brižni spori,ili sa trebom ili skuteri sve original pa jedva 70-80km/h idu...nema teoretske šanse da će se držat svi u grupi do tamo... :binkybaby:
a znam kako će to bit,recimo 25-30motora će se skupit kod meka,u brseču će nas bit 10 maximalno...neki će možda samo do arčija a ostali ni do tamo :sad3:
malo je glupo za ove koji dođu negdje iz daleka,oni bi se htjeli odmorit i sjest negdje jest 30min ili sat vremena,chillat malo i to a ovi svi nabrijani drugi za vozit se i slično tako da to po meni ne funkcionira,takvi meetovi su za ić vozit se i gotovo,izdivljat se po onoj cesti,nazad negdje do towera i slično,cuga i svi doma :icon_thumright:
onda dođite u Rijeku u 10h,odi po kafićima,restoranima,dućanima,šta već... i poslje dođite još na meet i to je to,šta drugo... ::)

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #207 : 22 Veljača, 2010, 19:06:06 »
platite neke ćevape i ja dolazim...neda mi se baš tolko vozit da bi potrošio 50kn u meku i vozio se pol sata po rijeci i onda doma  :)

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #208 : 22 Veljača, 2010, 19:45:32 »
E tu je i problem šta se tiče vožnje.Bio sam na puno susreta sa motorom i vozio u grupi i tamo se zna kako se vozi,lagano da svi mogu pratit u skupini nema preticanja ni glupiranja.Napravi se neki ljepi đir pa nazad i onda zabava daleko u noć.Ja znam da to nije isto ali šta e tiče ovog dijela vožnje u skupini to bi se moglo ispoštovat tako da ljepo Ivo vozi na čelu kolone recimo 60-70Km/h i za njim svi do Brsča i isto tako nazad.Ja se spremam i u subotu ću doć 100% ako nebude kiše i to će mi bit prvi put sa tom ekipom koji su puno mlađi od mene.idem vidit kako će to bit ali ako vidim da je to neorganizirano i bez ikakvog reda lagano do obilaznice i polako doma i više sigurno neću dolazit.Ako bude Ok opet ćemo se viđat sigurno.
Marino

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #209 : 22 Veljača, 2010, 20:12:09 »
E tu je i problem šta se tiče vožnje.Bio sam na puno susreta sa motorom i vozio u grupi i tamo se zna kako se vozi,lagano da svi mogu pratit u skupini nema preticanja ni glupiranja.Napravi se neki ljepi đir pa nazad i onda zabava daleko u noć.Ja znam da to nije isto ali šta e tiče ovog dijela vožnje u skupini to bi se moglo ispoštovat tako da ljepo Ivo vozi na čelu kolone recimo 60-70Km/h i za njim svi do Brsča i isto tako nazad.Ja se spremam i u subotu ću doć 100% ako nebude kiše i to će mi bit prvi put sa tom ekipom koji su puno mlađi od mene.idem vidit kako će to bit ali ako vidim da je to neorganizirano i bez ikakvog reda lagano do obilaznice i polako doma i više sigurno neću dolazit.Ako bude Ok opet ćemo se viđat sigurno.
odma ću ti reć,tamo poslje lovrana nema teoretske šanse da će vozit pomalo a cesta mošć. draga-brseč će svi pržit pun gas jer je ta cesta majka i tamo će svi letit ali bit će ostali sigurno u skupini,pomanje vozit i svi jedan iza drugog :icon_thumright:
ja isto iskreno se ne bi vozio po onim cestama dalje 60-70 jer bi kao popizdio a i mami te cesta da baš rokneš nižu i gas tj. u usisavač slučaju samo gas do kraja :toothy12:
a i opet neš vrijeme jeb*...nadam se da će se popravit pa bit ljepo za vikend :zivili:

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #210 : 22 Veljača, 2010, 20:41:44 »
I ja se nadam da će bit ljepo vrijeme i da će se to održat po dogovoru ako ne prebacuje se za 3mjesec,šat i nebi bilo loše jer će bit još toplije mada je i sada dosta toplo ali ova kiša izluđuje.Kao šta sam reko ja dolazim ako vrijeme dozvoli pa ćemo vidit šta će bit i kako će to proć,odnosno dali će mi se svidit.Meni brza vožnja ne predstavlja problem,istina da ne dolazim sa VXR200jer nije registrirana ali i Runner 50 ide jako dobro i nije problem ali ja sam ipak za grupnu i kulturnu vožnju,jer ipak je neko i organizator toga i ako nešto pođe po zlu ili nedaj bože nešto se desi tom organizatoru neće bit baš svejdno,pa iz poštovanja prema njemu i klubu treba bit i reda da sve prođe u jednom ugodnom druženju,razmjeni iskustava i da svima ostane u pamćenju kao dobro iskorišten dan u društvu istomišljenika.
Marino

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #211 : 22 Veljača, 2010, 21:07:38 »
ja sam reko ivotu ako dodemo gore i krene mi nakon 10 min zapalit cu ga :icon_biggrin:

kako god ko god mi se glupira ispred leti sa ceste jbt sta su nesposodni za vozit ko ljudi

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #212 : 22 Veljača, 2010, 21:12:45 »
Do Brseca ce se ic organizirano,otprilike 70,a dobro se zna da tko brzo vozi vozi se sam.Auto ce ic na pocetku kolone najvjerovatnije pa ko pokusa pretec river i ja ga vracamo natrag ko i prosli put ;)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #213 : 22 Veljača, 2010, 21:33:53 »
Do Brseca ce se ic organizirano,otprilike 70,a dobro se zna da tko brzo vozi vozi se sam.Auto ce ic na pocetku kolone najvjerovatnije pa ko pokusa pretec river i ja ga vracamo natrag ko i prosli put ;)
hahahahah ja sam bio prestigo soleta i adra u puntu jer sam moro,nsr samo što nije zakuho,temp. prema crvenom išla i ja uzbrdo pun gas pa sam stao tamo i čekao da se malo ohladi,taman vi naletili i gas xD :laughing7: :laughing7:
samo da nas vrijeme posluži,ja mislim da bi trebalo bit dobro jer nemože padat kiša skoro 2 tj.  :icon_thumright:
što se tiče vremena pa nije više ni toliko zima u Rijeci,bez beda se može vozit okolo :popc1:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #214 : 22 Veljača, 2010, 21:43:55 »
hahahahah ja sam bio prestigo soleta i adra u puntu jer sam moro,nsr samo što nije zakuho,temp. prema crvenom išla i ja uzbrdo pun gas pa sam stao tamo i čekao da se malo ohladi,taman vi naletili i gas xD :laughing7: :laughing7:
samo da nas vrijeme posluži,ja mislim da bi trebalo bit dobro jer nemože padat kiša skoro 2 tj.  :icon_thumright:
što se tiče vremena pa nije više ni toliko zima u Rijeci,bez beda se može vozit okolo :popc1:
ali na svu srecu pendeho pa sad nema nsr-a pa ces vozit kulturno :toothy12:hahahahaha
moram nagovorit gezu da dode jbg klip  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

znaci ipak se ide onda za brseč,mi cemo onda kad dodemo u bresec produzit u labin na akrapovic day

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #215 : 22 Veljača, 2010, 21:47:31 »
hahahahah ja sam bio prestigo soleta i adra u puntu jer sam moro,nsr samo što nije zakuho,temp. prema crvenom išla i ja uzbrdo pun gas pa sam stao tamo i čekao da se malo ohladi,taman vi naletili i gas xD :laughing7: :laughing7:
samo da nas vrijeme posluži,ja mislim da bi trebalo bit dobro jer nemože padat kiša skoro 2 tj.  :icon_thumright:
što se tiče vremena pa nije više ni toliko zima u Rijeci,bez beda se može vozit okolo :popc1:
Skužio sam te a i pretpostavio sam da je il pregrijavanje il se nsr davi,znam da si miran pendeho pa ces sad bit oke :D
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #216 : 22 Veljača, 2010, 22:06:32 »
ali na svu srecu pendeho pa sad nema nsr-a pa ces vozit kulturno :toothy12:hahahahaha
moram nagovorit gezu da dode jbg klip  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

znaci ipak se ide onda za brseč,mi cemo onda kad dodemo u bresec produzit u labin na akrapovic day
hahahah pendeho jedan xD :toothy12: :toothy12:
nevjerujem baš da ću s foxom doć,vidjet ćemo još :icon_tongue:
da lol ma uzbrdo prva i prženje lamela,pa opet stat,pa krenut i kako neće,kazaljka od temp. se dizala prema crvenom ko mutava :toothy12: još frend na rs-u do mene sa 2 na motoru i njemu preko 90 temp. krenula tj. 3 crtice jer je digitalna ali mu se nije pregrijao a marino sr je jedva uzbrdo išo,bez ventila mu je bio motor i mrtav je u niskima,vozio trebu još,jedva nekako  :laughing7:
iwo daj pročitaj PM na scoot. insideu  :director: :bootyshake:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #217 : 22 Veljača, 2010, 22:14:57 »
hahahah pendeho jedan xD :toothy12: :toothy12:
nevjerujem baš da ću s foxom doć,vidjet ćemo još :icon_tongue:
da lol ma uzbrdo prva i prženje lamela,pa opet stat,pa krenut i kako neće,kazaljka od temp. se dizala prema crvenom ko mutava :toothy12: još frend na rs-u do mene sa 2 na motoru i njemu preko 90 temp. krenula tj. 3 crtice jer je digitalna ali mu se nije pregrijao a marino sr je jedva uzbrdo išo,bez ventila mu je bio motor i mrtav je u niskima,vozio trebu još,jedva nekako  :laughing7:
iwo daj pročitaj PM na scoot. insideu  :director: :bootyshake:
aha znaci neki enduro je u điru hahahaha :toothy12:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #218 : 22 Veljača, 2010, 22:46:43 »
hahah buš videl :toothy9:
ma da i sa lisicom dođem boli me,glavno da se sprdamo :laughing7:
šta je leo promenil klip na rs-u ? će prit ?
moreno govori da neće...

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #219 : 23 Veljača, 2010, 01:52:12 »
nista ekipa, ajde super da se nesto uopce organizira...
a reci cu i jos nesto...kazu da se nis ne organizira, koliko ja puta znam, u 5 min par ljudi, najdemo se i vozikamo, kao primjer negdje 10 - 11mjesec, u 5 minuta nas se skupilo 10-15 u Kraljevici, a jedino ja i Toni iz Kraljevice pa smo se vozili, bilo je tu jos dosta i nocnih voznji i svega, pola slika nema po forumima...cak kad je bilo ona fora svaki petak meeting, pa se skupilo skutera jedno 10 i usred noci isli do Crikvenice kad sam vodio ekipu po starim cesticama, al evo, ovo proljece ja se nadam, da ce se skupit koji put nesto ljudi pa da odemo na neke voznjice...
imam neke rute i to...al svi su rekli da se poceka ljepse vrijeme...

sto se tice meeta, lijepo kad se krece cekajte svih kod meka, a Iwo ako ti to predvodis, ili neki auto, naglasite tamo, i reci kome ne pase, neka ide doma...

 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: