Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Konfiguiranje routera za Web Streaming  (Posjeta: 609 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jprekrit

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • Spol: Muški
  • ♫★♫ Heartbeat @ 128bpm ♫★♫
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanec
  • Moj Skuter: Runner SP Bianco Fus
  • Moja Kaciga: Vemar VXP Medon
  • MojSetup: Stock
  • MojSpuh: Yasuni R Alu
Konfiguiranje routera za Web Streaming
« : 27 Prosinac, 2009, 14:35:13 »
Ljudi, trebam pomoć! Već se par dana j.... s tim kak podesiti router i dobiti da drugi mogu čuti kaj ja slušam... Instaliral sam BroadWave Audio Streaming Server, sve sam u postavkama podesil kak spada, jedino me sad taj router zeza. Pokušal sam u routeru otvoriti i virtualni port i opet niš. Čak sam i u Firewall-u otvoril port i opet niš. Pošaljem Rakitje00-u link nek proba otvoriti, njemu neče dok meni isti taj link otvara bez problema. Evo kaj piše u njegovom playeru dok otvori moj link



a evo kak i moj ekran izgleda dok ga otvorim



Znači, u gornjem ljevom kutu je taj Streaming server dok se na sredini vidi kak se reproducira zvuk koji taj server proizvodi.
BTW: Imam router Edimax AR-7084gA. Tražil sam po netu i pisalo je za neki port forwarding (opcija kaj treba biti u routeru) ali ja tu opciju u routeru nemam, već je samo neka opcija Virtual Ports pod NAT postavkama.

Sad vas molim za pomoć dal ko zna kak se to da riješiti da se dobije to da osim računala na lokalnoj mreži mogu i druga računala na internetu spojiti na taj port i IP koju koristi taj Streaming server.