Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mhr replica problem-pug  (Posjeta: 1053 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
mhr replica problem-pug
« : 22 Prosinac, 2009, 20:56:15 »
pozz svima prvo  :toothy9: a drugo-kupio sam mhr replicu lc za peugeot i sad stanje cilindra je hmm,na jednom dijelu se nikasil malo odljustio pa me sad zanima ak je ko tako vozio i jel se uopce moze vozit,a i zanima me ak to ne bi islo onda da se stavlja kosuljica u cilindar pa se vozi,s obzirom da je alu cilindar mislim da nemam puno opcija  :-[ i napisite ak znate ko bi mi mogao to napravit u zg P.S. cijenio bih kad bi član speed nesto napisao vezano uz ovu temu jer je on prije taj cilindar vozio,hvala

Offline Dado2087

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #1 : 22 Prosinac, 2009, 23:35:58 »
Pozdrav
ako se nikasil stvarno MALO odljustio onda moze da vozi sa novim klipom, ali nikad neces imat performanse 100%.
I to stavljanje kosuljice sto sam vec vidio kod nas nije ni u jedniom slucaju isplatljiva ili pametna stvar, prvo ce ti biti og gize te taj kit nece nikad radit ko sa original materijalima, drugo imat ces skaline di se spaja kosulja sa aluminijum a za to ispravit treba imat zubarski stroj.
Na novo stavljanje nikasila ja mislim da je doslo nesto manje od 100 euro a ceka se malo vise od mjesec dana u italiji.. u tomosu kolko znam rade samo krom.

David

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #2 : 22 Prosinac, 2009, 23:40:27 »
pozz svima prvo  :toothy9: a drugo-kupio sam mhr replicu lc za peugeot i sad stanje cilindra je hmm,na jednom dijelu se nikasil malo odljustio pa me sad zanima ak je ko tako vozio i jel se uopce moze vozit,a i zanima me ak to ne bi islo onda da se stavlja kosuljica u cilindar pa se vozi,s obzirom da je alu cilindar mislim da nemam puno opcija  :-[ i napisite ak znate ko bi mi mogao to napravit u zg P.S. cijenio bih kad bi član speed nesto napisao vezano uz ovu temu jer je on prije taj cilindar vozio,hvala

Daj neke slike... :)
Po ovome sto si napisao, ne cini mi se da ce kit jos dugo..
Ne znam stvarno ni sto si uopste kupovao takav kit?!  :dontknow:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #3 : 22 Prosinac, 2009, 23:46:51 »
Meni na tpr-u fali isto komadic nikla kad mi je bio pomijesoo vodu ja sve opet sastavio sve ok sve radin nisam niti malo izgubio na performansama

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #4 : 22 Prosinac, 2009, 23:52:41 »
koliko ja znam speedu je zaribala ta replika s onim mojim fuš klipom  :laughing3: :laughing3:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #5 : 23 Prosinac, 2009, 00:00:44 »
koliko ja znam speedu je zaribala ta replika s onim mojim fuš klipom  :laughing3: :laughing3:
ma klip je samo igrao po unutra,bio je uzi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

a vozit ce jos,samo kolko :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #6 : 23 Prosinac, 2009, 00:05:33 »
koliko ja znam speedu je zaribala ta replika s onim mojim fuš klipom  :laughing3: :laughing3:
e ta replika je izgleda kod mene  :toothy9: a slike stavim sutra da vidite rezultate,a dio gdje se nikasil odljustio je 1.5cm duljine i 0.5cm sirine,radomiru-uzeo sam cilindar jer je cijena bila sportska

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #7 : 23 Prosinac, 2009, 00:09:28 »
e ta replika je izgleda kod mene  :toothy9: a slike stavim sutra da vidite rezultate,a dio gdje se nikasil odljustio je 1.5cm duljine i 0.5cm sirine,radomiru-uzeo sam cilindar jer je cijena bila sportska
bila je 1 cm dugacka,ja sam prodao jos prije neg tebi jer mi je smetala samo po garazi :laughing7:

Offline Dado2087

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica problem-pug
« Odgovori #8 : 23 Prosinac, 2009, 00:13:32 »
e ta replika je izgleda kod mene  :toothy9: a slike stavim sutra da vidite rezultate,a dio gdje se nikasil odljustio je 1.5cm duljine i 0.5cm sirine,radomiru-uzeo sam cilindar jer je cijena bila sportska

previse prijatelju ;)
ja na rotax 125cc koji se zna na koje performance radi sam ga mjenjo radi crte 2x5mm..
bezveze ulozit sad u to pa da ti i nove koamde razbi eh