Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4T kit pomoć!!!!!  (Posjeta: 12103 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #20 : 29 Lipanj, 2007, 00:06:06 »
gle ja sam ju prosirio na 0.2 mm to ej bio najmanji borer koji se mogo kupit. Jel to preveliko????

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #21 : 29 Lipanj, 2007, 00:33:45 »
gle ja sam ju prosirio na 0.2 mm to ej bio najmanji borer koji se mogo kupit. Jel to preveliko????

znaci to je za 20 brojeva veca dizna, ja bi rekao da je prevelika
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #22 : 29 Lipanj, 2007, 08:36:49 »
Prvo i osnovno odakle ti da trebaš teže rolice  :o ?
Probaj uzet set rolica lakših od originala i onda montiraj jedan po jedan i probaj, pa ćeš vidit kako će se preporodit ;)
Vjerovatno ti rolice preteške za taj kit i nategne vario odma i neda mašini da se razvrti ;)
Isto tako naštelaj karb, boja svičice ti mora bit bila kava. Kako je DUBrawa reka previše benzine.

Probaj to sa diznama se igrat, ali isto tako treba otvorit malo otvorit i zraka s nekim sportskim filterom pa se tek onda probaj zafrkavat s diznama.
Kupi original dizne za taj karb. nebi da su dizne neki trošak :toothy12:

Zna li ko koliko taj 80 ccm kit razvija snage i koliko košta, pitam čisto informativno  :icon_biggrin:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #23 : 29 Lipanj, 2007, 08:37:56 »
Prvo i osnovno odakle ti da trebaš teže rolice  :o ?
Probaj uzet set rolica lakših od originala i onda montiraj jedan po jedan i probaj, pa ćeš vidit kako će se preporodit ;)
Vjerovatno ti rolice preteške za taj kit i nategne vario odma i neda mašini da se razvrti ;)
Isto tako naštelaj karb, boja svičice ti mora bit bila kava. Kako je DUBrawa reka previše benzine.

Probaj to sa diznama se igrat, ali isto tako treba otvorit malo otvorit i zraka s nekim sportskim filterom pa se tek onda probaj zafrkavat s diznama.
Kupi original dizne za taj karb. nebi da su dizne neki trošak :toothy12:

E da prvo rješi to sa karb. i onda ćeš lako s rolicama ;)

Zna li ko koliko taj 80 ccm kit razvija snage i koliko košta, pitam čisto informativno  :icon_biggrin:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #24 : 29 Lipanj, 2007, 11:21:32 »
ja sam ga platio 800 kn i trebo bi razvijat 6 kw. E sad šta se tiče rolica kad sam kupovo kit čovjek mi je u dučanu reko da trebaju 7 gramske pa sam ih i kupio. To mi je reklo i dosta frendova koji tuniraju scootere.Oni svi koji maju kit su stavili teže rolice da bi to išlo kako treba. I nije da se motor ne razvrti on je na 60 več u redlineu nemože više. I znam da čete odma reć novi remen ali remen je ko nov sumnjam da može bit potrošen več u 4000km. što se tiće filtera na njemu je gljiva več dugo vrjeme.... :icon_scratch:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #25 : 29 Lipanj, 2007, 11:41:12 »
ja sam ga platio 800 kn i trebo bi razvijat 6 kw. E sad šta se tiče rolica kad sam kupovo kit čovjek mi je u dučanu reko da trebaju 7 gramske pa sam ih i kupio. To mi je reklo i dosta frendova koji tuniraju scootere.Oni svi koji maju kit su stavili teže rolice da bi to išlo kako treba. I nije da se motor ne razvrti on je na 60 več u redlineu nemože više. I znam da čete odma reć novi remen ali remen je ko nov sumnjam da može bit potrošen več u 4000km. što se tiće filtera na njemu je gljiva več dugo vrjeme.... :icon_scratch:
probaj promijenit remen,ipak je to kinez

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #26 : 29 Lipanj, 2007, 11:57:02 »
da moguče..... Ja osobno mislim da je remen ali svi su mi rekli da nemoze bit baš potrošen na 4000km. A i otvorio sam deklo i remen je stvarno ko nov. Nego meni je čovjek reko u ing-kartu kad sam kupovo kit da ako neče ič kako treba onda treba stavit 7 gramske rolice ( to jesam) i promjenit elektroniku... Jel je mislio na CDI? i zasto bi ga moro mjenjat?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #27 : 29 Lipanj, 2007, 12:39:11 »
da moguče..... Ja osobno mislim da je remen ali svi su mi rekli da nemoze bit baš potrošen na 4000km. A i otvorio sam deklo i remen je stvarno ko nov. Nego meni je čovjek reko u ing-kartu kad sam kupovo kit da ako neče ič kako treba onda treba stavit 7 gramske rolice ( to jesam) i promjenit elektroniku... Jel je mislio na CDI? i zasto bi ga moro mjenjat?
mislio je na CDI,mijenjanjem njega dobijes vise obrtaje i tu kit dolazi do izrazaja

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #28 : 29 Lipanj, 2007, 13:01:32 »
ma kakav remen brate rastelovan ti je skuter ko ljuta godina


...


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #29 : 29 Lipanj, 2007, 23:57:40 »
znam da je raštelan zato molim nekoga da mi pomogne da ga poštelam :icon_biggrin: . Eto mislim da sam dobio dobru smjesu svječica je sad boje bjele kave  :toothy12:  al motor nejde ništa bolje. Jel zna ko kolko dođe taj bolji CDI?

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #30 : 01 Srpanj, 2007, 00:19:25 »
joj stvarno mi ide na zivce ovakav kakav je sad  :icon_biggrin: . Ljudi imam ejdno pitanje: Jel imaju karike kakve veze  :toothy9: oču reč dali je prva drugačija od druge. J_a sam samo stavio bezveze a reko mi je frend da moram na to pazit da je prva manja . On je stavljo na praksi kit na baotiana i samo sa kitom motor je zakucavo na 75 bez beda.... Jel moguće da je to radi karika? pomočččč. ili ako neko zna da je nešto drugo.... :help:  :help:  :help:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #31 : 01 Srpanj, 2007, 19:17:15 »
evo zamjenio sam karike. ona koja je bila 2. je sad 1. i je bio sam krivo stavio  :icon_biggrin: . Motor sad zakucava do 30 ono bolej vuče ali i dalje krajnja 55..... Pomoč ?  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #32 : 03 Srpanj, 2007, 00:20:36 »
evo dopizd.... mi je sve pa sam danas kupio frgazer od atv-a 150cm 21 mm za 800kn nov iz dučana. Mrcina. U servisu mi ej još objasnio kako karike moraju stajaz i krivo sam ih ipak stavio,one zareze pa sam to išo narihtat. Dok sam to skido skužio sam jednu veeeelikuuuuuuuuuuu grešku koju sam napravio. Uglavnom da ne duljim gdje i kako slučajno sam stavio krive ventile. Odnosno ventil usisa na ispuh a ispuh na usis  :icon_biggrin: . To sam sa mukom zamjenio odnosno obrno sve namontiro u 3 satnu zajebanciju i eto . Motor sam diže na zadnji jednostavno je divlji . Pojam 50 km/h mu ej ništa odma je na 50 ali ipak i kranja je 65 zato šta treba sad na štelanej ventila zato jer je poštelo za onakve ventile kakvi su bili a pošto sam ih obrno treba ih ponovno podesit. Eto sutra če na podešavanje pa vam javiim  kako če ič. P.S hvala am šta ste mi odgovorili na pitanja. Niko skoro ništa nije odgovorio  :toothy9:  :toothy3:  :toothy3:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #33 : 03 Srpanj, 2007, 11:24:41 »
evo dopizd.... mi je sve pa sam danas kupio frgazer od atv-a 150cm 21 mm za 800kn nov iz dučana. Mrcina. U servisu mi ej još objasnio kako karike moraju stajaz i krivo sam ih ipak stavio,one zareze pa sam to išo narihtat. Dok sam to skido skužio sam jednu veeeelikuuuuuuuuuuu grešku koju sam napravio. Uglavnom da ne duljim gdje i kako slučajno sam stavio krive ventile. Odnosno ventil usisa na ispuh a ispuh na usis  :icon_biggrin: . To sam sa mukom zamjenio odnosno obrno sve namontiro u 3 satnu zajebanciju i eto . Motor sam diže na zadnji jednostavno je divlji . Pojam 50 km/h mu ej ništa odma je na 50 ali ipak i kranja je 65 zato šta treba sad na štelanej ventila zato jer je poštelo za onakve ventile kakvi su bili a pošto sam ih obrno treba ih ponovno podesit. Eto sutra če na podešavanje pa vam javiim  kako če ič. P.S hvala am šta ste mi odgovorili na pitanja. Niko skoro ništa nije odgovorio  :toothy9:  :toothy3:  :toothy3:

Uh pa jeli to sve preživilo te kemije, prvo prstenovi a onda još i ventili :p
Znaš li da se ventili "šlajfaju" da nasjednu kako treba na ležište na glavi?
Dobro da nema štete inaće to su velike stvari koje si falia ;)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #34 : 04 Srpanj, 2007, 20:00:26 »
Da dobro da nema štet . Mislim ima štete  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Imam jako veliki ris na cilindru a neznam zašto... Jako je duboko . Motor mi troši ulje kad je hladan ..... Ima ko kakav savjet za to. I da ipak motor ide brže od 60-65 skužio sam da mi je sajla bila odšarafljena i napola vani . Sajla za km/h sa  :toothy3:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #35 : 04 Srpanj, 2007, 21:00:10 »
pa kak neces imat ris kad si karike krivo stavio,cudo jos ide.....

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #36 : 04 Srpanj, 2007, 21:00:22 »
pa kak neces imat ris kad si karike krivo stavio,cudo jos ide.....

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #37 : 04 Srpanj, 2007, 22:41:34 »
teški loool ova tema!!!!
čudo kak je to sve izduro ovaj baotian
..::4T Powaa::..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #38 : 04 Srpanj, 2007, 22:45:15 »
ja saqm sad karike narihto u pravilan položaj. Oče se ris na cilindru i dalje širit ili neče? I dal se to može rješit kako? možda honovanjem? :help:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #39 : 04 Srpanj, 2007, 23:18:41 »
nema se sta sirit, mozes dat na 1. ili 2. specijalu al skoro sam siguran da nema klipa za to,tako da...nista, drugi kit   :hello: