Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )  (Posjeta: 2454 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
e ovako moj frend ima aprilia sr50 ( piaggio ) i na skut su skinute blokade osven ova od karburatora  e sad hoce da skine onaj metalni dio izmedzu filtera i karburatora i pitanje je koja dizna treba da stavi , dali nesto da uradu so iglu na karburatora , i koliko da otvori straf za zrak na karburatora ? ? ? ( skut ima Malossi RedSponage ima spuh giannelli extra i sada ovih dana treba da se montira polini varijator so 9 rolne )

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #1 : 31 Listopad, 2009, 20:02:15 »
64-68

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #2 : 31 Listopad, 2009, 20:06:12 »
64

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #3 : 31 Listopad, 2009, 20:07:55 »
jel moze malo konkretnije ( netko ko je uradio to na skut ) znaci koja tacno dizna kako da je postavena igla na karburatora koliko da je odvrten straf za zrak i sl.  :icon_thumright:

evo zapravo sam nasao jedan post od clana "[SB]Replica 180" :   64 dizna igla na pola, , zrak na oko 1
                                                                                       66 igla spustena skoro skroz , zrak na 1,5 - 2
                                                                                       tako je bilo kod mene na nrgiju i razlika nebo i zemlja kad je skinut limic




jos samo netko ovo da potvrdi i moze lock na temu ! ! !  i da koja od ove dve varijante e bolja
« Zadnja izmjena: 31 Listopad, 2009, 20:16:39 sanatorium »

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #4 : 31 Listopad, 2009, 20:18:05 »
jel moze malo konkretnije ( netko ko je uradio to na skut ) znaci koja tacno dizna kako da je postavena igla na karburatora koliko da je odvrten straf za zrak i sl.  :icon_thumright:

evo zapravo sam nasao jedan post od clana "[SB]Replica 180" :   64 dizna igla na pola, , zrak na oko 1
                                                                                       66 igla spustena skoro skroz , zrak na 1,5 - 2
                                                                                       tako je bilo kod mene na nrgiju i razlika nebo i zemlja kad je skinut limic




jos samo netko ovo da potvrdi i moze lock na temu ! ! !  i da koja od ove dve varijante e bolja
po meni je to ok....i ja bi stavio 64 diznu... :dontknow:

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #5 : 31 Listopad, 2009, 20:35:48 »
Stavi diznu 64, spusti iglu za jedan zub i kraj price.. A bude malo trokirao kad kreces, odvrni vijak za smesu za pola kruga i to je to.. Nema velike filozofije  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #6 : 01 Studeni, 2009, 05:38:05 »
64 se inace stavlja na full serijalu kad se skidaju blokade..posto ima RS neka stavi 66-68

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: aprilia sr 50 ( piaggo ) -blokada na karb ( dizna i stelanje )
« Odgovori #7 : 01 Studeni, 2009, 17:45:04 »
ja sam stavio 64, red sponge, igla na pola, i zrak oko jedan, podrazumijeva se rez auspuh
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak