Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage 6 CNC  (Posjeta: 1006 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Stage 6 CNC
« : 30 Listopad, 2009, 21:32:00 »
http://www.sip-scootershop.com/EN/wwimages/74c6d547-1653-4b20-9da0-c9cf0621a7c9.jpg

Znam da je vise puta pricano o ovome, al za svaki slucaj da konacno ispitam da ne bacim pare bezveze... Znam da je laksa dosta od seriskom ventilatora jer je plastica, i nema krilca, sto su joj pomalo i nedostatak... E sad dali se taj nedostatak moze nadoknaditi busenim deklom, tj dali ce mi se pregrijavati prenos sa njom i dali se na kraju krajeva to uopste isplati uzimati, ne racunam sad da ce bolje ici ali ako ce biti malo lakse radilici i ako ce se bolje razvrtavati mozda se i isplati dati 15-ak eura.... Sta mislite, znaci da ili ne i zasto molio bih da ne bacam te pare ako mi ne treba... :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #1 : 30 Listopad, 2009, 23:30:42 »
Nemam iskustva sa tom Stage6 remenicom, ali isprobao sam Malossi ventilvar i osjetno laksi TOP-ov ventilator, razlika se ne osjeti  :dontknow:

isto tako kada skinem i kuplung anlasera koji je prilicno "tezak".



Vjerojatno se te promjene osjete na vrlo visokim okretajima i tu dolazi najvise do izrazaja.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #2 : 30 Listopad, 2009, 23:35:47 »
Nemam iskustva sa tom Stage6 remenicom, ali isprobao sam Malossi ventilvar i osjetno laksi TOP-ov ventilator, razlika se ne osjeti  :dontknow:

isto tako kada skinem i kuplung anlasera koji je prilicno "tezak".



Vjerojatno se te promjene osjete na vrlo visokim okretajima i tu dolazi najvise do izrazaja.

dolazi do izrazaja kad imas cistokrvni midrace pa prema high endu,sve ispod nije potrebno

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #3 : 30 Listopad, 2009, 23:47:10 »
uostalom, ta stvar sluzi za drag race i nemas nikakvog aktivnog hladjenja u prijenosu, sto je potrebno ako se duze vozis.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #4 : 31 Listopad, 2009, 00:22:11 »
Marketinski trik,taj cnc sluzi da ti uzme 15 eura iz spaga,kao i nemaju broj njihovih proizvoda....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #5 : 31 Listopad, 2009, 00:41:19 »
toky sa BS foruma je stavio na patku to, kaze da je malkice bolji odaziv na gas posto je radilicu odteretilo.. al mislim da za svakdasnju voznju je bacanje para, hladenje nula i mozes zaboravit paljenje na anlaser kod piaggio masina. ja si mislio uzet.. al radije dam par evrica vise pa uzmem hebov sa krilcima ko u minareli makinje.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #6 : 31 Listopad, 2009, 03:02:40 »
to nema baš veze sa tim što je rasteretilo radilicu, drugačiji kut od cnc već u serikog čini mi se
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #7 : 31 Listopad, 2009, 11:09:47 »
Znaci nista od kupovine iste, fala vi dobri ljudi :)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #8 : 31 Listopad, 2009, 14:28:06 »
to nema baš veze sa tim što je rasteretilo radilicu, drugačiji kut od cnc već u serikog čini mi se
je vidis, o tome nisam ni razmislio.. al nigdje ne pise kolko sam vidio.  :dontknow:
trebo bi netko provjerit tko ima.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Stage 6 CNC
« Odgovori #9 : 31 Listopad, 2009, 14:56:04 »
ja sam prodao toky-ju taj cnc  :headbang: bzvz stvar :)