Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Golf mk3 1.9TD?  (Posjeta: 21374 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #80 : 09 Studeni, 2009, 20:53:26 »
prosle godine u auto klubu ti je bio test srednje klase bmw 3, lexus is, alfa 159, i ne sjecam se jos koga, al sjecam se da je alfa sa prednjim pogonom imala bolje vozne karakteristike od bmw-a..
drugo, kako mozes dizajn ocjenjivati? svatko ima svoj pojam ljepote...
kacenje oko ovakvih stvari je bezveze, sta meni znaci sto je lexus 5s sporiji na nurbu koji je dugacak 20km, kad vozim astru od staroga.. nit meni placaju da promoviram bmw ili lexus.. ko ih jebe, kad budem imao para za njih, onda cu guglati tko daje vise za manje love..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #81 : 09 Studeni, 2009, 21:54:14 »
Al ste skrenuli s teme al ajd dobro :) Inače Lexusi su skuper Toyote, tj. pravi ih Toyota  :binkybaby:

pa toyota i je lexus
tj prica potjece iz devedesetih koliko znam.. toyota je htjela prodavati aute u ameriku i nije islo , ameri jednostavno nisu htjeli toyotu i nakon par godina toyota na nove modele za americko trziste stavi znak lexusa i kao napravi "novu" firmu i prodaja se preporodila!
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #82 : 09 Studeni, 2009, 23:02:22 »
prosle godine u auto klubu ti je bio test srednje klase bmw 3, lexus is, alfa 159, i ne sjecam se jos koga, al sjecam se da je alfa sa prednjim pogonom imala bolje vozne karakteristike od bmw-a..
drugo, kako mozes dizajn ocjenjivati? svatko ima svoj pojam ljepote...
kacenje oko ovakvih stvari je bezveze, sta meni znaci sto je lexus 5s sporiji na nurbu koji je dugacak 20km, kad vozim astru od staroga.. nit meni placaju da promoviram bmw ili lexus.. ko ih jebe, kad budem imao para za njih, onda cu guglati tko daje vise za manje love..

Znam za taj test. Ne čudi me jer je BMW bio civilni, socijalni model. BMW kao osnovni model i 4 cilindra je samo luksuz, no s M paketom i jačim motorom je to sasvim druga priča. Pravi BMW je šestak i tu nema priče, a auto sa zadnjim pogonom od 100 konja je zabavniji za vozit nego prednji sa 150. Što se tiče dizajna - Toyotu i Lexus mi je sasvim glupo uspoređivat sa njemačkim dizajnom. Nek bude i subjektivno, al mi nitko ne može reč da mu je auto u cjenovnom rangu toyote / lexusa lijepši od BMW-a u tom cjenovnom rangu.
Općenito. Jedini japanci koji mi se sviđaju su Honde, pogotovo stara NSX. I nova accordica je jako lijepa.

Ispričavam se modovima i adminima na offu.
 My 2c u ovoj temi.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #83 : 09 Studeni, 2009, 23:23:25 »
Toyota i lexus su pojam kvalitete,nema se sto diskutirati sa BMW-om i mercedesom... I meni je draži BMW ili Mercedes,ali opet ima svako svoje mišljenje i najbolje pokazuju prodajnim rezultati sto je najbolje. Btw. Šta mislite da su iracani i afganistanci ludi kad kroz pustinje na +40 voze toyote i nissane,Japanci su možda i prva kvaliteta u svijetu,ali opet to je samo nagadjanje

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #84 : 10 Studeni, 2009, 01:21:11 »
Toyota i lexus su pojam kvalitete,nema se sto diskutirati sa BMW-om i mercedesom... I meni je draži BMW ili Mercedes,ali opet ima svako svoje mišljenje i najbolje pokazuju prodajnim rezultati sto je najbolje. Btw. Šta mislite da su iracani i afganistanci ludi kad kroz pustinje na +40 voze toyote i nissane,Japanci su možda i prva kvaliteta u svijetu,ali opet to je samo nagadjanje
...ljudi pricekajte jos 5-10god kakve ce aute japanci napraviti...da ti mozak stane i da ti se krv sledi!!! negdje sam vidio nova supra dolazi, nsx, lexus 5.0 v10...usporedi supru twin turbo 330ks i bmw 335i 305 ks na nurbu pa cete vidjeti kako kososki rastura i trga...pa rx7...ma to su strava auti samo tu kod nas u ovom dijelu europe bas i nema nazalost. ja sam trenutno u bremenu u posjeti familiji, ovdje auti kakve snjsm od uvijek : lotus mali, tvr sagaris sam vidio prvi put uzivo, novi GTR nissan, silvia s15 itd...strava auti!!!! koji dizajn, koji zvuk....ma joj...

mi smo tu navikli i zbok situacije kakve je na kante tipa golf 1,2,3 itd, pa ovi napuhani bmw, mercedesi, audi itd  treba vise na trziste dolaziti pravoh japanskih jurilica tipa supra, nsx, gtr,impreza spec c, lexus itd pa da vidis kako ce se ljudi naviknuti i na te jurilice i zavljet ih vise nego ove mercedese i ostanjemacke traktore s kravatom za dedeke :)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #85 : 10 Studeni, 2009, 01:39:30 »
ma to je balkan, japanska pila ovdje odmah asocira na swift 1.3 gti ili civic.  :laughing7:
 
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #86 : 10 Studeni, 2009, 04:55:50 »
...ljudi pricekajte jos 5-10god kakve ce aute japanci napraviti...da ti mozak stane i da ti se krv sledi!!! negdje sam vidio nova supra dolazi, nsx, lexus 5.0 v10...usporedi supru twin turbo 330ks i bmw 335i 305 ks na nurbu pa cete vidjeti kako kososki rastura i trga...pa rx7...ma to su strava auti samo tu kod nas u ovom dijelu europe bas i nema nazalost. ja sam trenutno u bremenu u posjeti familiji, ovdje auti kakve snjsm od uvijek : lotus mali, tvr sagaris sam vidio prvi put uzivo, novi GTR nissan, silvia s15 itd...strava auti!!!! koji dizajn, koji zvuk....ma joj...

mi smo tu navikli i zbok situacije kakve je na kante tipa golf 1,2,3 itd, pa ovi napuhani bmw, mercedesi, audi itd  treba vise na trziste dolaziti pravoh japanskih jurilica tipa supra, nsx, gtr,impreza spec c, lexus itd pa da vidis kako ce se ljudi naviknuti i na te jurilice i zavljet ih vise nego ove mercedese i ostanjemacke traktore s kravatom za dedeke :)
ma japanci su bog i batina,iako je meni ceh u srcu ;D
al jebes ti sve te nove ultrasportske aute,usporedi npr stari Civic 1.6 VTi ili novi Type R s 2XX ks,stari civic je sirova snaga bez jebene elektronike-esp-a i slicnih sranja...stari 1.6 VTi vjerojatno novog Type-R-a jede ko malu dicu...novi auti su svi u kur*u.draze mi je bilo vozit starog fiata 125 1.6 DOHC 90ks RWD kojem nisi moga po zavojima smirit zadnji kraj nego BMW 318 '99 s kojim nemos posteno bacit zadnji kraj jer elektronika odma oduzima gas...
kad i ako bude para na bacanje,ovo dolazi u moju garazu.

Caterham.sirova snaga.
Rock out till your life is at an end

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #87 : 11 Studeni, 2009, 21:45:29 »
opet pogresno mislite. Nema teoretske sanse recimo da spomenuti VTi 1.6 bude brzi od novoga Type R-a 2.0... Honda svakom generacijom motora napreduje, mozda se to laiku i ne cini tako, recimo K20 iz 2001. kad je izasao EP3 Type R i ovaj zadnji FD ak se nevaram sa isto K20 motorom su razlika nebo i zemlja. Novi motor ima momenta od "podruma" zahvaljujuci boljem VTEC sustavu i mnostvu sitnica.. Elektronika kod njih se moze iskljuciti, tako da ak je VTi zvijer (u sto znam da je), R je za 3 stepenice iznad njega... Isto tako, dobar motor mora imati i dobro podvozje i karoseriju koja ce pratiti tu snagu..
je da je offtopic, ali treba razjasniti neke stvari
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #88 : 11 Studeni, 2009, 21:48:40 »
pa toyota i je lexus
tj prica potjece iz devedesetih koliko znam.. toyota je htjela prodavati aute u ameriku i nije islo , ameri jednostavno nisu htjeli toyotu i nakon par godina toyota na nove modele za americko trziste stavi znak lexusa i kao napravi "novu" firmu i prodaja se preporodila!

prica je iz 80ih, toyota je htjela konkurirati u premium segmentu, a to nije mogla sa ekonomicnim i jeftinim autima. Osnovali su marku lexus koja je bila top end japanske auto industrije, i koja je tako i ostala.. isto to je i nissan napravio sa tvrtkom infinity, a i mercedes s markom maybach..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #89 : 12 Studeni, 2009, 11:17:58 »
prica je iz 80ih, toyota je htjela konkurirati u premium segmentu, a to nije mogla sa ekonomicnim i jeftinim autima. Osnovali su marku lexus koja je bila top end japanske auto industrije, i koja je tako i ostala.. isto to je i nissan napravio sa tvrtkom infinity, a i mercedes s markom maybach..

upravo tako  :icon_thumright:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ