Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Golf mk3 1.9TD?  (Posjeta: 21373 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Golf mk3 1.9TD?
« : 25 Listopad, 2009, 20:03:31 »
zanima me taj golf, nudi mi se jean takav 1993godina (znam da je to malostaro) ali pitanje je prije nego se odlucim pogledat ga, kako ide to auto? koliko KW ima, iskustva itd.. znam da golf3 1.9D ne giba s mjesta i ima 60ks, sad ova turbina na ovom dal je rzlika medu ta dva drasticna ili?

najjradije bi si kupio golf3 1.8GT ali slabo ih ima da se prodavaju ili su cijene takve da mogu golf4 za te pare uzet.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #1 : 25 Listopad, 2009, 21:52:40 »
Ima oko 75-80 ks,ima ti ga djukan stariji,pitaj njega a možeš i mata Popovića on ima taj motor u duji i mogu rec da ide jako dobro,inače probao sam sa tricom 1.9 td i sa puntom sam brzi u medjuubrzanjima ;)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #2 : 25 Listopad, 2009, 22:04:24 »
a dizel tromi. ne znam budem ostavio tog TD sa strane. idem sutra pogledat benzinca jednog 1.8 90ks, ako se pokaze dobar mogo bi postat moj kroz par dana.  ;D
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #3 : 25 Listopad, 2009, 22:09:29 »
Gt ti je dobar,radije to uzmi :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #4 : 26 Listopad, 2009, 09:49:13 »
ovisi za sta ti treba auto,ako je za ganjanje odna 1.8

a solidnu voznju dobar ti je 1,9 td

ali da je tdi onda bi uzeo tdi-a jer i sam ga imam,a ide odlicno

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #5 : 26 Listopad, 2009, 14:36:20 »
kod mene u seatu ista masina ko i u trojki 1.9D ima 75 KS znai da TD mora imat samo vise...

a jos nekaj...kaj ce ti auto koji ima 30% hrvata i 90% bosanaca?  :dontknow: Ja bi npr zel seata bas iz fore...em je jeftiniji, ista masina i sve, em ljepse izgleda i dalje ti nemoram ni pricat...moj seat s 1.9D masinom iz golfica 3 je proso 600000 kilometara. Prvi smo vlasnici, 2 put je riknula bosch pumpa i to samo zato jer na ložu vozimo, jednom smo radili generalku i sve ostalo redovni servisi! To je masina fkt izdrzljiva, TD bi morala bit slicna, samo ak ti turbina tam ode odna neces bas badava proc!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #6 : 26 Listopad, 2009, 14:47:06 »
a gle.. prvo auto koje sam vozio je bio golf2. :D to nema veze sad s ovim al trica mi je spica auto, uklapa mi se u financijsku mogucnost. a interijer mi je dobar, bitnije mi ja kako je auto iznutra pa izvanka. a i po meni dobro ide, oprema im je medu standardima danas i negledam vecinu.. briga mene sto je trica pojam bosne, cajka i loseg tuninga, ako si uzmem mk3 bude po mom ukusu slozen.

na kojeg seata ti mislis? ja sam vidio slabo da ih ima, seat cupra bi najvise volio.. al trazim auto do 20.000kn iako neam ni toliko xD

ovaj 1.8 90ks sto idem danas vidit, mi je odlican, siber, elektricni podizaci, klima, eibach amotizere, neke felge 15''. stanje mi se cini ok, nisam ga puno razgledo al danas budem.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #7 : 26 Listopad, 2009, 16:16:30 »
ei ti kaakv seat mislim:

http://www.auti.hr/automobili/oglas-544391/

http://www.auti.hr/automobili/oglas-509262/

je stvar ukusa al je meni 10 puta ljepsi od golfa...i nema ga tolko na cesti ni nis...

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #8 : 26 Listopad, 2009, 16:54:44 »
1.9D 75 ks? to je sdi motor koji u golfu 4 razvija 68 ks,u fabiji isti motor razvija par ks manje,trajan i pouzdan motor ali ne giba sa mjesta :)

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #9 : 26 Listopad, 2009, 17:01:19 »
ja imam trojku 1.9 tdi sa chipom sve zajedno 115 konja auto malo dimi radi chipa al odvaja sa zemlje.... 1.8 gt, isto jako dobar, al jbg benzinac je benzinac, ti natoci punog i ja cu, pa cemo vidit koji ce dalje doci....
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #10 : 26 Listopad, 2009, 17:12:44 »
1.9D 75 ks? to je sdi motor koji u golfu 4 razvija 68 ks,u fabiji isti motor razvija par ks manje,trajan i pouzdan motor ali ne giba sa mjesta :)

yep...nije moj sdi...obican dizel, nije injection! ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #11 : 26 Listopad, 2009, 17:47:20 »
Pa injection bi trebao bit jači nego običan dizel.....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #12 : 26 Listopad, 2009, 17:51:20 »
ja imam trojku 1.9 tdi sa chipom sve zajedno 115 konja auto malo dimi radi chipa al odvaja sa zemlje.... 1.8 gt, isto jako dobar, al jbg benzinac je benzinac, ti natoci punog i ja cu, pa cemo vidit koji ce dalje doci....
jel ide taj tdi priblizno ko 2.0 gti 8v isto 115ks?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #13 : 26 Listopad, 2009, 18:35:54 »
neznam baš da ćeš nać dpbru trojku za male pare, to su danas sve razjebani auti

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #14 : 26 Listopad, 2009, 18:46:10 »
jel ide taj tdi priblizno ko 2.0 gti 8v isto 115ks?
svakako da ide,vise okretnog momenta :) taj gti 2.0 8v je smeće od motora ;)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #15 : 26 Listopad, 2009, 19:43:41 »
neznam baš da ćeš nać dpbru trojku za male pare, to su danas sve razjebani auti
ma istina.. ali ne trazim stanje ko iz tvornice, ipak ce mi bit prvo auto.. a i da mi krepa sta djelova na bacanje kod vw frikova. :D
drazi mi je benzinac jer je vise mehanika nego elektronika, bar ovi koji nisu einspritz.

@luka, frend je kupio tog gti-a prije par dana i ja se zacudio kako ne ide a mislio da je +130ks.. ok prvo sam mislio da je 16v, kad mi on govori 115ks 8v.. slabo mi to auto islo nekako, imam osjecaj da je bolje iso golf od starog 1.6 benga 75ks.  :toothy12:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #16 : 26 Listopad, 2009, 21:20:49 »
Pa injection bi trebao bit jači nego običan dizel.....

pa trebo bi...lol...tak da neznam...velim ti moja je obican dizel 75 ks

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #17 : 26 Listopad, 2009, 22:30:59 »
ako uzimas auto koji ide dobro netrosi puno uzmi nesto wv grupacije 1.9 tdi ima 90 konja i ide jebeno  (ljudi misle sta je 90konja ,bas neki dan ujak i ja bili u osjeku na 402 i nakon svega toga stali na stazu ujak i ja u trici tdi, dvije impreze i kolega sa 750 v12 naravno biili smo zadnji ali impreze su nas ostavile nekih 30 metara a ovaj sa bmwom je isao uz impreze samo je nakon jedno 120 poceo udaljavati se od njih..
ili sto mi se u zadnje vrijeme svidja peugeoti td , nisu startni i nemaju toliko snage kao tdi ali su veoma dobri
upravo sad imam 2 peugeota (306 i 405) 1.9 td 90 konja i mogu ti reci da sam jako zadovoljan, potrosnja  nikakva a vozis se solidno
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Lugburz

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1523
  • Spol: Muški
  • Rukovodioc-pijanac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mjesto:
  • Moj Skuter: MojSkuter:
  • Moja Kaciga: Moja Kaciga:
  • MojSetup: MojSetup:
  • MojSpuh: MojSpuh:
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #18 : 30 Listopad, 2009, 19:08:08 »
ako uzimas auto koji ide dobro netrosi puno uzmi nesto wv grupacije 1.9 tdi ima 90 konja i ide jebeno  (ljudi misle sta je 90konja ,bas neki dan ujak i ja bili u osjeku na 402 i nakon svega toga stali na stazu ujak i ja u trici tdi, dvije impreze i kolega sa 750 v12 naravno biili smo zadnji ali impreze su nas ostavile nekih 30 metara a ovaj sa bmwom je isao uz impreze samo je nakon jedno 120 poceo udaljavati se od njih..
ili sto mi se u zadnje vrijeme svidja peugeoti td , nisu startni i nemaju toliko snage kao tdi ali su veoma dobri
upravo sad imam 2 peugeota (306 i 405) 1.9 td 90 konja i mogu ti reci da sam jako zadovoljan, potrosnja  nikakva a vozis se solidno
:toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy11:
Rock out till your life is at an end

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Golf mk3 1.9TD?
« Odgovori #19 : 30 Listopad, 2009, 23:18:57 »
prije 300 m nego 30 m