Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa  (Posjeta: 1459 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« : 27 Listopad, 2009, 09:34:41 »
Šta više reći...  Opskrbite se plinom i živcima za stajanjem u redu ko i prošle godine!
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #1 : 27 Listopad, 2009, 09:44:06 »
Nabavite bacve i trpajte u njih :toothy9: :toothy12: :toothy9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #2 : 27 Listopad, 2009, 10:09:34 »
Opet? Pa daj ajde. Toliku količinu plina izvozimo da nam ne ostane niti za nas. I onda ga bagra naravno uvozi  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #3 : 27 Listopad, 2009, 10:19:18 »
POLITIKA!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #4 : 27 Listopad, 2009, 11:32:20 »
brijem da to nije do nestašice nego se vjerojatno opet rafinerija Rijeka čisti i opet radi riječana nemamo plina  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #5 : 27 Listopad, 2009, 11:46:36 »
ja neznan ko jos vozi na plin,em sta je poskupia priko 4 kune,em sta ste ugradnju platili preko 10 000kn,em sta zbog cisceg goriva jos drzavi placate neke klauzule i jos ateste puste, dodatne servise plina i uz sve to vas drzava jebe sa nestasicom di uza sve ulozeno morate vozit na beznin...

i sta onda rec..sican se prosle godine jer mi prijatelj ima auto na plin kako mu je veselo bilo,zna je stat u redu za plin po 2 sata,a da ne kazen da mu auto trosi oko 17 litara goriva,pa i nije ima izbora..a dok je bila nestasica plina mu je bilo jako veselo :icon_biggrin:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #6 : 27 Listopad, 2009, 12:10:26 »
ja neznan ko jos vozi na plin,em sta je poskupia priko 4 kune,em sta ste ugradnju platili preko 10 000kn,em sta zbog cisceg goriva jos drzavi placate neke klauzule i jos ateste puste, dodatne servise plina i uz sve to vas drzava jebe sa nestasicom di uza sve ulozeno morate vozit na beznin...

i sta onda rec..sican se prosle godine jer mi prijatelj ima auto na plin kako mu je veselo bilo,zna je stat u redu za plin po 2 sata,a da ne kazen da mu auto trosi oko 17 litara goriva,pa i nije ima izbora..a dok je bila nestasica plina mu je bilo jako veselo :icon_biggrin:

Za to vrijeme nestašice ja sam uvijek imao plina i nikad nisam čekao u redu  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #7 : 27 Listopad, 2009, 12:12:34 »
Za to vrijeme nestašice ja sam uvijek imao plina i nikad nisam čekao u redu  :dontknow:

i još nešto. Troši mi auto 7-8 litara benzina odnosno 8.5 do 10 plina. Još uvijek mi se debelo isplati  :happy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #8 : 27 Listopad, 2009, 14:30:18 »
Ekipo sve Vam je to politika... A te fore da rade remont rafinerije su priče za malu dijecu... Država kaže da je remont a plina izvoze... Nego na benzinu veču lovu zarađuju pa brže pune proračun....

ja neznan ko jos vozi na plin,em sta je poskupia priko 4 kune,em sta ste ugradnju platili preko 10 000kn,em sta zbog cisceg goriva jos drzavi placate neke klauzule i jos ateste puste, dodatne servise plina i uz sve to vas drzava jebe sa nestasicom di uza sve ulozeno morate vozit na beznin...

i sta onda rec..sican se prosle godine jer mi prijatelj ima auto na plin kako mu je veselo bilo,zna je stat u redu za plin po 2 sata,a da ne kazen da mu auto trosi oko 17 litara goriva,pa i nije ima izbora..a dok je bila nestasica plina mu je bilo jako veselo :icon_biggrin:

Ja neznam kolega ko ti je rekao da ugradnja dođe 10 000kn ??? U prosječan auto kompletno sa Atestom dođe oko 7000kn kod nas u Slavoniji i 70% benzinaca je na plin. Još je uvijek isplativo ko radi više kilometara. A oni koji rade 10 do 15 000km  njima ni netreba auto nego mogu platit Taxi. Jer dok plate osiguranje tehnićki i ostale namete još ga moraju tankat i servirat i to je onda neisplativa stavka u kućnom buđetu. A i kad bi svi tako razmišljali nebi ni trebalo puno toga u životu što se ima jer nema isplativu svrhu....
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #9 : 27 Listopad, 2009, 14:39:03 »
Mi smo u godinu i pol napravili 60 000 km  :toothy12:

A nikud daleko ne putujemo. Ali cijena goriva nas mami na dalja putovanja tipa Osijek, Vukovar... Bar malo svijeta vidimo  :glasses9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #10 : 27 Listopad, 2009, 16:56:27 »
ja neznan ko jos vozi na plin,em sta je poskupia priko 4 kune,em sta ste ugradnju platili preko 10 000kn,em sta zbog cisceg goriva jos drzavi placate neke klauzule i jos ateste puste, dodatne servise plina i uz sve to vas drzava jebe sa nestasicom di uza sve ulozeno morate vozit na beznin...

i sta onda rec..sican se prosle godine jer mi prijatelj ima auto na plin kako mu je veselo bilo,zna je stat u redu za plin po 2 sata,a da ne kazen da mu auto trosi oko 17 litara goriva,pa i nije ima izbora..a dok je bila nestasica plina mu je bilo jako veselo :icon_biggrin:

i dalje je puno jeftiniji od benzina...iako dizelas ne bi bio losa opcija ali ih ja ne volim...

ko vozi...tata, brat, tetak, bratic...samo prvi koji su mi pali na pamet

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #11 : 27 Listopad, 2009, 17:14:39 »
Šta više reći...  Opskrbite se plinom i živcima za stajanjem u redu ko i prošle godine!

samo da se neide u faking school!! :notworthy:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #12 : 27 Listopad, 2009, 17:26:44 »
i dalje je puno jeftiniji od benzina...iako dizelas ne bi bio losa opcija ali ih ja ne volim...

ko vozi...tata, brat, tetak, bratic...samo prvi koji su mi pali na pamet

Odličan je osjećaj kad te zalijepi moment od turbine na dizlu  :laughing7:

Ali ja više volim kad ga vrtiš na okretajima i vadiš mu dušu, a zapravo tako se i vozi benzinac  :binkybaby:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #13 : 27 Listopad, 2009, 18:42:16 »
Ekipo sve Vam je to politika... A te fore da rade remont rafinerije su priče za malu dijecu... Država kaže da je remont a plina izvoze... Nego na benzinu veču lovu zarađuju pa brže pune proračun....

Ja neznam kolega ko ti je rekao da ugradnja dođe 10 000kn ??? U prosječan auto kompletno sa Atestom dođe oko 7000kn kod nas u Slavoniji i 70% benzinaca je na plin. Još je uvijek isplativo ko radi više kilometara. A oni koji rade 10 do 15 000km  njima ni netreba auto nego mogu platit Taxi. Jer dok plate osiguranje tehnićki i ostale namete još ga moraju tankat i servirat i to je onda neisplativa stavka u kućnom buđetu. A i kad bi svi tako razmišljali nebi ni trebalo puno toga u životu što se ima jer nema isplativu svrhu....

ko ti kaze da ja iman prosjecan auto :)

to da ima vbeze sp olitikon je istina..
u nas su cifre od cca 8 do 12 000kn,ovisi o marki i mjestu ugradnje,a to sta su sad svi spustili cijene ugradnje je jer ce ljudi ostat bez kruva ako nastave drzat one cifre ugradni..

taxi?? jel ti znas koliko je 15 000km? ocito neznas..mislin da neki ljudi i rade nesto u zivotu za razliku od tebe pa ne stignu toliko km ucinit godisnje

sta onda ja nisna treba kupovat r6 jer sna prosle godine ucinia SAMO 3000km,bilo bi bolje da san renta motor :laughing6:

kolega :toothy12:


sfreak:neka je..al opet tribas cinit ogromnu kilomertazu za stavit plin jer kad stavis sve na papir,to je tek dugorocvno ulaganje propsjecnon korisniku tek za 4-5 godina mu se pocme vracat..a to je vec rok di se kupuje drugo auto :D

e i djeco.. plin je za kuhanje,nafta za grijanje,a benzin za vozit :)

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #14 : 27 Listopad, 2009, 18:49:09 »
hmmmm kad stari prelazi 200 km po danu itekako se isplati  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Od 01. 11. Nvodno opet nestašica plina iliti LPGa
« Odgovori #15 : 27 Listopad, 2009, 18:55:09 »
duje...to stoji naravno...

recimo kod ova 4 primjera od mojih...stari kad je kupio mercedesa je stavio plin, ali onda je uzeo jednog psa (a sad i dva), pa je mercedes kupio moj brat...rade oni dosta kilometara

stari na posao pa sa posla svakih par dana, dok nije na poslu ide u gorski kotar jer mora, brat dosta ide po turnirima jer je trener i tako...kod nas se kilometraza dosta skuplja..

stari sad vozi passat karavan koji je vec kupio sa plinom...

tetak ima scenic rx4 za koji nisam siguran dal je imao plin ili je on ugradjivao...sad radi u zg u smjenama i putuje iz delnica...njegov sin (bratic moj), sad ima a4 2.6 v6...isto putuje na posao i nije mu bas blizu...

tako da neces ic stavljat plin ako ti se ne isplati, mislim da se svima njima isplati...