Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2  (Posjeta: 3095 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Speedfight 2
« : 10 Listopad, 2009, 09:41:21 »
sto mislite za ovo,inace za 6500 kn ga prodaje,dali je isplativo

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/mopedi/oglas-10642227.html?filter=zupanija:22

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #1 : 10 Listopad, 2009, 10:52:47 »
ako je novije godište,znači 2007/08/09 i da nema puno km onda se isplati!  :icon_thumright:
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #2 : 10 Listopad, 2009, 11:20:02 »
računaj si da bi ga dao za 6000kn, a sad sve ovisi koja je godina....
ja sam svog sf2 prodao prije par dana za 6500kn 2005god 11000km...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline SF-2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #3 : 10 Listopad, 2009, 12:48:04 »
ako je novije godište,znači 2007/08/09 i da nema puno km onda se isplati!  :icon_thumright:

potpisujem, ako je novije godiste, a morao bi bit poslije 2004. zato jer ima ovaj spojleric iza i novi auspuh, koji je btw cuo sam losiji od onog na starim modelima kao sto je bio moj original. ti ja mislim imaju jos i direktno ubrizgavanje umjesto karba, neka me netko ispravi ako sam u krivu...

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #4 : 10 Listopad, 2009, 15:36:41 »
ma koje crno direktno ubrizgavanje  ??? ??? ??? :angry7: :angry7: :angry7:

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #5 : 10 Listopad, 2009, 15:48:54 »
sto mislite za ovo,inace za 6500 kn ga prodaje,dali je isplativo

http://www.oglasnik.hr/oglasi/amn/motocikli/ponuda/mopedi/oglas-10642227.html?filter=zupanija:22
Po forumima pišu dosta loše komentare za vilicu ovog modela, navodno se pri jačem kočenju uvija i nije zbog toga baš stabilan pri bržoj vožnji.
rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!

Offline SF-2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #6 : 10 Listopad, 2009, 15:58:54 »
ma koje crno direktno ubrizgavanje  ??? ??? ??? :angry7: :angry7: :angry7:

ne znam, jedan frend mehanicar je dolazio kod mene jedanput i vidi moj skuter (bio je rastavljen) i kaze da on ima istog takvog i pogleda karburator i kaze sta moj ima karburator ja kazem da, on kaze da njegov ima direktno ubrizgavanje.

ja ga pitam iz koje je godine njegov, on kaze 2005. pa sam pretpostavio da su noviji, tj od 2004. godine imaju direktno ubrizgavanje jer sam vidio da se tako dijele u katalozima...

sad sam pogledao na stranici od peugeota i ni jedna dvojka nema. znaci j***na dezinformacija.

ispricavam se... :dontknow:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #7 : 10 Listopad, 2009, 17:06:30 »
ima modela sf2 i sa karbom i sa direktnim ubrizgavanjem, s tim da ima puno vise ovih sa karbom, koji su po meni puno bolji...
sto se vilice tice, imao sam sf2 3-4 godine, jednom sam pao sa njega, vilica je ista kao i prvoga dana, nije me vukao niti u jednu stranu, znaci isao je ravno kada pustim ruke, sve neravnine na cesti je doslovno upijao, po meni savršena vilica...

neznam vecina sere po toj vilici, neznam iz kojeg razloga, vjerojatno zato sto je to "peugeot", pa eto,,,
ja u te 4god nikad nisam imao niti najmanji problem sa njim, stvarno sve pohvale  :icon_thumright: :notworthy:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #8 : 10 Listopad, 2009, 17:12:32 »
Po forumima pišu dosta loše komentare za vilicu ovog modela, navodno se pri jačem kočenju uvija i nije zbog toga baš stabilan pri bržoj vožnji.
vilica mi je uvijek bila ravna i sve.. ali nedostatak je najvise kada su 2 osobe i naglo se koci max snagom, prednji kraj trza , ono cijeli skut ide lagano lijevo desno...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speedfight 2

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • Moja Kaciga: Takachi TK-110 (zeleno-crvena)
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Laser x pro chrom
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #9 : 10 Listopad, 2009, 17:14:29 »
potpis za vile od speedfighta ja nikada nikakvih problema s njima i ne vuku nista kad pustim ruke,sve 5
ako je skut novije godiste i ak nema pretjerano kilometera isplati se uzeti...
Speedfight in memory,Aprilia SR in garage...

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #10 : 10 Listopad, 2009, 17:16:20 »
ima modela sf2 i sa karbom i sa direktnim ubrizgavanjem, s tim da ima puno vise ovih sa karbom, koji su po meni puno bolji...
sto se vilice tice, imao sam sf2 3-4 godine, jednom sam pao sa njega, vilica je ista kao i prvoga dana, nije me vukao niti u jednu stranu, znaci isao je ravno kada pustim ruke, sve neravnine na cesti je doslovno upijao, po meni savršena vilica...

neznam vecina sere po toj vilici, neznam iz kojeg razloga, vjerojatno zato sto je to "peugeot", pa eto,,,
ja u te 4god nikad nisam imao niti najmanji problem sa njim, stvarno sve pohvale  :icon_thumright: :notworthy:

ja takvog u svom životu nisam vidio.... vilica je po meni samo malo nestabilna pri jakom bočnom vjetru (znam jer sam proletio kroz kanal jednom), eo vozim jednog aeroxa par dana već i mogu reći da je puno bolje kad sa sf2 naletim na rupu na cesti, moja je preživjela direktan sudar pri punoj brzini (tada 75 km/h) u auto i nije se ni savila ni ništa.... za druge neznam ali je po meni odlična vilica pogotovo kad se navikneš uletat u zavoj, po meni nije ni preporučljivo jako kočenje prednjom kočnicom pri većoj brzini jer sam jednom pao i par puta je malo falilo jednostavno kotač počme klizit i skrene u lijevo
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2009, 17:19:35 Lazo »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #11 : 10 Listopad, 2009, 21:22:16 »
Ma ne vrijedi tih para ni blizu...

imas na auti.hr jedan runner 2002godina..motor ima servisnu sve ima 2000km motor nema j****e ogrebotine..ducan stanje i lik oce 7000kn za njega..da sad kupujem 50cc a ne jace vec bi bio doma

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #12 : 10 Listopad, 2009, 21:30:07 »
Ma ne vrijedi tih para ni blizu...

imas na auti.hr jedan runner 2002godina..motor ima servisnu sve ima 2000km motor nema j****e ogrebotine..ducan stanje i lik oce 7000kn za njega..da sad kupujem 50cc a ne jace vec bi bio doma

de link da ga pogledamo... servisna nemora baš nešto značiti...
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #13 : 10 Listopad, 2009, 21:34:39 »
dobro reko mi lik da ima servisnu..zvao sam iz znatizelje!!

http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert527593.html

Offline SF-2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #14 : 10 Listopad, 2009, 22:08:53 »
ima modela sf2 i sa karbom i sa direktnim ubrizgavanjem, s tim da ima puno vise ovih sa karbom, koji su po meni puno bolji...
sto se vilice tice, imao sam sf2 3-4 godine, jednom sam pao sa njega, vilica je ista kao i prvoga dana, nije me vukao niti u jednu stranu, znaci isao je ravno kada pustim ruke, sve neravnine na cesti je doslovno upijao, po meni savršena vilica...

neznam vecina sere po toj vilici, neznam iz kojeg razloga, vjerojatno zato sto je to "peugeot", pa eto,,,
ja u te 4god nikad nisam imao niti najmanji problem sa njim, stvarno sve pohvale  :icon_thumright: :notworthy:

eto onda tip ipak govori istinu, kad je tih speedfight-ova bilo limitiranih serija, wrc victories, ovakvih, onakvih...

uglavnom ja imam neki model koji je uvezen iz francuske, nisam nikad vidio ovakvu konfiguraciju boja i nema sjenila u farovima, samo crne plastike, crne felge. ima neku boju koja ima u sebi one kristalice koji svjetlucaju na suncu. nisam mogao ni na netu nac ni jednog takvog.

i samo da kazem da sto se mene tice nisam imao ni jedan kvar na svom, a ima 15 600 prijedjenih, jedino sto mi je pukla sajla gasa nedavno i to je sve.

ne znam kako je sa talijanskim skuterima, ali jedini problem je sto su original dijelovi za peugeot jako skupi, primjerice sajlu gasa sam cekao iz francuske da dodje kod ovlastenog servisa.

kocnice su krute i kompaktne, sasija jaka i dosta je udoban za voznju preko neravnih cesta.

eto to su moji dojmovi ukratko. skuter mi se pokazao odlicnim i ne zelim ga uopce prodat, ali volio bih probat gileru runnera da vidim kakve su...

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #15 : 10 Listopad, 2009, 22:37:22 »
nemam riječi za ovog runnera, stvarno extra motor...
da sam malo pametniji i da ne radim to što radim sa speedfightom i da mi se malo više sviđaju runneri odmah boi ga uzeo, stvarno savršen skuter  :notworthy: :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #16 : 11 Listopad, 2009, 19:00:28 »
dobro reko mi lik da ima servisnu..zvao sam iz znatizelje!!

http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/showAdvert527593.html
e rakitje hvala ti za link,pronasao odlican oglas za aeroxa i dogovorio kupnju  :notworthy: :notworthy:
« Zadnja izmjena: 11 Listopad, 2009, 19:24:50 wonderkid »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #17 : 11 Listopad, 2009, 19:52:49 »
e rakitje hvala ti za link,pronasao odlican oglas za aeroxa i dogovorio kupnju  :notworthy: :notworthy:

nema na cemu..mogo si kupit mog diesesa

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Speedfight 2
« Odgovori #18 : 12 Listopad, 2009, 01:15:19 »
eto onda tip ipak govori istinu, kad je tih speedfight-ova bilo limitiranih serija, wrc victories, ovakvih, onakvih...

uglavnom ja imam neki model koji je uvezen iz francuske, nisam nikad vidio ovakvu konfiguraciju boja i nema sjenila u farovima, samo crne plastike, crne felge. ima neku boju koja ima u sebi one kristalice koji svjetlucaju na suncu. nisam mogao ni na netu nac ni jednog takvog.

i samo da kazem da sto se mene tice nisam imao ni jedan kvar na svom, a ima 15 600 prijedjenih, jedino sto mi je pukla sajla gasa nedavno i to je sve.

ne znam kako je sa talijanskim skuterima, ali jedini problem je sto su original dijelovi za peugeot jako skupi, primjerice sajlu gasa sam cekao iz francuske da dodje kod ovlastenog servisa.

kocnice su krute i kompaktne, sasija jaka i dosta je udoban za voznju preko neravnih cesta.

eto to su moji dojmovi ukratko. skuter mi se pokazao odlicnim i ne zelim ga uopce prodat, ali volio bih probat gileru runnera da vidim kakve su...


mislim da imaju svi