Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sp 180 > puca  (Posjeta: 629 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
sp 180 > puca
« : 05 Listopad, 2009, 13:26:34 »
Stavio novu zavojnicu, pick up, magnet. Vozio se kojih 100 km i odjedanput poceo gubit takt na vecem broju okretaja. Imate kakvih ideja? Pregledao sam zavojnicu i to, bobinu...

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: sp 180 > puca
« Odgovori #1 : 05 Listopad, 2009, 13:31:55 »
svjecica...velika dizna... lamelice

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: sp 180 > puca
« Odgovori #2 : 05 Listopad, 2009, 13:39:14 »
Svjecica je nova. Vidis ferg cu pregledat

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sp 180 > puca
« Odgovori #3 : 05 Listopad, 2009, 19:00:04 »
meni vi ljudi niste jasni..

dodete na forum i stavite da motor ne radi kako triba,a skoro pa nista niste pogledali

na jebenon 2taktu imas 3 stvari za pogledat struju gorivo i kompresiju,dobro s ovin slucajen ne bi tribala kompreijsa imat ikakve veze..

al znaci pogledas kompletan sistem goriva pocevsi od rezervara pa sve do usisa..,a koje tu sve u redu,onda jos imas problem struje, u jako malo slucaja rikavaju namotaji sami od sebe tak oda imas provjerit cdi, bobinu kabel,lulicu isvicicu..a ides uvik jeftinijin redoslijedon :icon_biggrin:

al ipak je lakse doc na forum i pisat pi*darije...ja bi ovo sve brisa..vise je vridila st chat tema koja je izbrisana nego pola ovog tehnickog foruma