Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: guši se???  (Posjeta: 5160 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
guši se???
« : 03 Lipanj, 2007, 13:01:05 »
jucer navecer sam natocio na ini benzin i krenem prema doma i jedno vrijeme sve ok dok nisam stao na semaforu i hocu krenut kad pocne se gusit,dam gas on se ugasi,opet ga upalim opet isto,skuter normalno pali i radi ali ne smijem dat gas,cim ga dam ugasi se,ne znam sta se desilo,mozda je povukao smece tko zna kakav je benzin jer na ini bolje ne tocit ali nisam imao gdje drugdje jer mi je to bilo najblize jer sam bio na rezervi,prije se to nije dogadjalo,stvarno ne znam sta se desilo,molim  za pomoc! Hvala

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: guši se???
« Odgovori #1 : 03 Lipanj, 2007, 13:32:10 »
mene nauvilo pameti da nikad vise ne tocim na INI...mada mozda nije do toga...al opet, mozda i je...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: guši se???
« Odgovori #2 : 03 Lipanj, 2007, 13:35:45 »
Ja stalno tocim na ini...

Pogledaj da ti ne vuce zrak negdje.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: guši se???
« Odgovori #3 : 03 Lipanj, 2007, 13:41:02 »
to se meni stalno desava kad palim motor ne smijem mu dati gas ni malo, odma se ugusi, al to je kod mene zato sto nemam cok  :angry7:

...muke isusove dok krenem, prvo ga moram pustiti da malo proradi u leru, pa zatvoriti dovod zraka na airboxu, pa postepeno davati gas

ne kazem ja da kod tebe cok ne radi, ali sve je moguce


nekako mi nema to veze sa gorivom, ne znam, prije da zraka vuce vise nego sto bi trebalo

inace znalo mi se desavati kad sam tocio na nekim fus benzama, vozim se i samo odjednom padne brzina recimo sa 70 na 40 i ne prima gas, to tako traje par sek. i onda opet sve normalno....brijem da je to zbog vode u gorivu
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: guši se???
« Odgovori #4 : 03 Lipanj, 2007, 14:27:54 »
to se meni stalno desava kad palim motor ne smijem mu dati gas ni malo, odma se ugusi, al to je kod mene zato sto nemam cok  :angry7:

...muke isusove dok krenem, prvo ga moram pustiti da malo proradi u leru, pa zatvoriti dovod zraka na airboxu, pa postepeno davati gas

ne kazem ja da kod tebe cok ne radi, ali sve je moguce


nekako mi nema to veze sa gorivom, ne znam, prije da zraka vuce vise nego sto bi trebalo

inace znalo mi se desavati kad sam tocio na nekim fus benzama, vozim se i samo odjednom padne brzina recimo sa 70 na 40 i ne prima gas, to tako traje par sek. i onda opet sve normalno....brijem da je to zbog vode u gorivu

Isto kao u mene, samo sto ne moram zatvoriti airbox, jer mi el. cok nije spojen.

NRG
Kako se ponasa danas?

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: guši se???
« Odgovori #5 : 03 Lipanj, 2007, 14:49:38 »
jucer navecer sam natocio na ini benzin i krenem prema doma i jedno vrijeme sve ok dok nisam stao na semaforu i hocu krenut kad pocne se gusit,dam gas on se ugasi,opet ga upalim opet isto,skuter normalno pali i radi ali ne smijem dat gas,cim ga dam ugasi se,ne znam sta se desilo,mozda je povukao smece tko zna kakav je benzin jer na ini bolje ne tocit ali nisam imao gdje drugdje jer mi je to bilo najblize jer sam bio na rezervi,prije se to nije dogadjalo,stvarno ne znam sta se desilo,molim  za pomoc! Hvala
To ti je karb šporak 99%.Meni je ista stvar bila na runneru,normalno upali i radi na leru i kad daš gas da kreneš ugasi se. Ja san ga odveza na servis i tamo su rastavili karb,očistili ga i propuhali kompresorom. Bilo je i nekakve masti i prašine u njemu :sad1:
I to mi se opet počelo događati,ali sad u vožnji.Npr.,vozim s malo manje od pola gasa na 7000rpm i odjednom skuter počne usporavati i okretaji padnu na 5500-6000rpm i tako vozi desetak metara i onda odjednom trzne i ubrza i okretaji se opet dignu na 7000. Možda je i voda u gorivu što je i Igor reka :dontknow:  E,da,ja isto uvik točim na ini

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: guši se???
« Odgovori #6 : 03 Lipanj, 2007, 14:54:25 »
Taj NRG trosi oko 6 litara, cini mi se, a full serijala bez blokada...nije ni cudo...

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: guši se???
« Odgovori #7 : 03 Lipanj, 2007, 18:19:22 »
meni u vožnji zna trokirat, vozim ga na oko 7500 rpm i polako dajem gas a on se zaguši, kao da svjećica ne baci iskru nego napravi par okretaja  bez iskre. to se dešava otkako sam stavio ZX-a. bio u servisu on mi je reko da je to zato što ima previše goriva, malo ga je naštelo i nakon 2 dana sve je isto.
sorry što upadam u temu al da sad ne otvaram novu
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: guši se???
« Odgovori #8 : 03 Lipanj, 2007, 19:57:11 »
skini frgazer, očisti ga, filter zraka također (promjeni po potrebi), i trebalo bi radit..
teško smeće može kroz sito u rezervoaru, ali ako se spužva filtera izmakla ili se raspada, zna se to zaglavit po diznama..

@vuk:
ako je dizna prevelika onda ima previše benzina, ali ako nije niš dirano..
probaj promjeniti svječicu..
« Zadnja izmjena: 03 Lipanj, 2007, 19:59:35 ivanm »

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: guši se???
« Odgovori #9 : 03 Lipanj, 2007, 22:17:06 »
dizna je 64, bio sam skinio blokadu sa karburatora pa je vratio i opet isto. probat cu sa svjećicom iako ova ima oko 1500 km
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: guši se???
« Odgovori #10 : 04 Lipanj, 2007, 10:21:36 »
dizna je 64, bio sam skinio blokadu sa karburatora pa je vratio i opet isto. probat cu sa svjećicom iako ova ima oko 1500 km
Dizna 64 sa ZX-om... ovaj u servisu te malo lagao, ne može bit previše benzina, to je po meni čak mala dizna za skuter s otvorenim auspuhom  :icon_scratch:
Who's looking for punishment ??

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: guši se???
« Odgovori #11 : 04 Lipanj, 2007, 10:29:09 »
dizna je taman, ali ostaje bez benzina, ili je smeće u frgazeru ili se filter zraka izmako, pa vuče zrak..

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
Odg: guši se???
« Odgovori #12 : 04 Lipanj, 2007, 12:27:59 »
pitao sam Mr J-a i rekao je da promijenim svijecicu pa da vidim

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: guši se???
« Odgovori #13 : 04 Lipanj, 2007, 14:11:47 »
pitao sam Mr J-a i rekao je da promijenim svijecicu pa da vidim

Tako je... promijeni svjecicu ako nije do toga onda skidanje karba...  :icon_thumright:

Rezultati?
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: guši se???
« Odgovori #14 : 04 Lipanj, 2007, 17:58:40 »
probo sam sa drugom al je opet isto, znaći vozim ga na 7500 i polako dajem gas a on se malo zaguši  i onda povuće. svjećica je champion r n1c
karburator sam ćistio prije 2 mjeseca, nevjerujem da je prljav al sve je moguće s ovim našim gorivom
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
Odg: guši se???
« Odgovori #15 : 04 Lipanj, 2007, 22:24:34 »
sutra cu skinut svjecicu i vidjet jel to toga ak nije skidam karb i ocistit ga a nadam se da necu morat

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: guši se???
« Odgovori #16 : 05 Lipanj, 2007, 19:10:45 »
Danas rijesili problem...

Da sam imao fotic slikao bih karburator koji je imao nekoliko milimetara debeli premaz blata, ulja i pijeska...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: guši se???
« Odgovori #17 : 05 Lipanj, 2007, 23:17:45 »
Nije ni cudo, ali prisiljen si voziti na ekstremne uvjete kvarta
Meni se danas poceo gusiti i pucati iz auspuha sa dodatkom vatre u voznji na 60 km/h, ali brzo ce se to srediti :sign10:

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
Odg: guši se???
« Odgovori #18 : 07 Lipanj, 2007, 14:36:19 »
sad sve radi ok i ne gusi se,karb je bio uzasno prljav kako je  rekao Mr-J,katastrofa

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: guši se???
« Odgovori #19 : 07 Lipanj, 2007, 16:05:30 »
Posto je problem rijesen zakljucavam temu...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!