Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: due+ klip od trophya?  (Posjeta: 951 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
due+ klip od trophya?
« : 25 Rujan, 2009, 14:06:11 »
dali bi s tom kombinacijom bolje išo već s orginal klipom s jednom karikom na yasuni R-u, dal je tko to probao?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #1 : 25 Rujan, 2009, 15:35:14 »
sa klipom sa dvije karike motor ce ti se malo manje vrtit al ce imat vise snage i momenta na nizim okretajima i vecu kompresiju a i bit ce dugotrajnija masina ....znaci neces skoro nista izgubit naspram jedne karike nego ces jos cak i dobit.....

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #2 : 25 Rujan, 2009, 16:19:56 »
sa klipom sa dvije karike motor ce ti se malo manje vrtit al ce imat vise snage i momenta na nizim okretajima i vecu kompresiju a i bit ce dugotrajnija masina ....znaci neces skoro nista izgubit naspram jedne karike nego ces jos cak i dobit.....

A tajminzi?  :laughing7:

Jer to bi bila dobitna kombinacija, due+ ima kvalitetniji i izdržljiviji gus od trophyja, a znamo da je i Trophy abnormalno izdržljiv... Stari moj, kod mene bi takav kit 3 radilice i 10 remena podero, cca 120 tisuća kilometara bi napravio  :laughing9: :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #3 : 25 Rujan, 2009, 19:09:05 »
kompresija će ti biti prevelika, kod mene je znao vraćati kurblu, klip od trophia je zaobljeniji na čelu. ja bi stavio i glavu od trophia, onda bi kompresija trebala biti u redu.

nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #4 : 25 Rujan, 2009, 19:50:42 »
pa kaj fali velikoj kompresiji...

dok ne lupa u glavu i squish min 0.8 nema razlike za metati drugu glavu...samo vozi..bu imal veci okrenti moment od starta..
Under construction...

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #5 : 25 Rujan, 2009, 20:45:01 »
pa kaj fali velikoj kompresiji...

dok ne lupa u glavu i squish min 0.8 nema razlike za metati drugu glavu...samo vozi..bu imal veci okrenti moment od starta..

Cuj sta fali,dzaba ti squish od 0,8 ako je klip zaobljeniji onda ce stepen komresije biti veci a to donosi povecano zagrijavanje i cesto puta detonacije a to na kraju unisti masinu.


Ako je klip bas puno zaibljeniji samo ga poravnaj na tokarskom stroju da odgovara orginalu i vozi se.Ja sam se tako navozao na pezou sa klipom od tomosovog camca 48mm koji sam ugurao u DR kit i presao sam tako oko 20 000 km.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #6 : 25 Rujan, 2009, 22:36:17 »
pa kaj fali velikoj kompresiji...

dok ne lupa u glavu i squish min 0.8 nema razlike za metati drugu glavu...samo vozi..bu imal veci okrenti moment od starta..

Ti nikad čuo pojam "pinganja" aka knocka u benzinskim motorima?

To kad čuješ, spremi novce za generalku pa ti samo daj još više kompresije.... Pogotovo sa našim gorivom.  :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #7 : 25 Rujan, 2009, 22:38:22 »
pa kaj fali velikoj kompresiji...

dok ne lupa u glavu i squish min 0.8 nema razlike za metati drugu glavu...samo vozi..bu imal veci okrenti moment od starta..

nefali joj ništa, bude toliko velika da te kurbla udari po nozi ako ne upali od prve. pa sad upotrijebi maštu šta se dešava ležajevima  :frajer:
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: due+ klip od trophya?
« Odgovori #8 : 25 Rujan, 2009, 23:04:45 »
pa dobro..nisam mislio sad preveliku pak tak da nemres kurblu stisanuti bogte..jeste isto smijesni.. podrazumjeva se u nekoj normalnoj mjeri...da moze biti jaca kompresija...

ali tolka razlika u klipovima nije...kolko ja znam da bi bila sad neka prevelika kompresija..

zato igras na sigurno..ak ne izvlacis maks..s sqishom od 1 skoro svaki motor vozi bez ikakvih problema...bar do sad kod mene su svi do sad vozili i s niti jednim problema niej bilo...kompresija je vijek bila uredu...
Under construction...