Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rolice za roxa  (Posjeta: 567 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
rolice za roxa
« : 19 Rujan, 2009, 10:08:39 »
Danas si idem uzet nove rolice pa da nelupam bezveze...Na roxu je zx i samo to...multivar necu stavljati dokle god nenabavim kvacilo i zvono.Trenutne rolice su 4.2g ali su preteske pa ako neko zna idealne za zx molio bih da napise.Inace sam si mislio uzeti 3.4 g ili 3.3 :dontknow: :dontknow:
« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2009, 10:35:19 White »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rolice za roxa
« Odgovori #1 : 19 Rujan, 2009, 12:21:14 »
3,5 i federe od zxa ak imas

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: rolice za roxa
« Odgovori #2 : 19 Rujan, 2009, 14:50:51 »
3,5 i federe od zxa ak imas

nemam...cekat cu jos 10dana pa uzet kvacilo i zvono drugo pa onda tek federe mjenjat :drunken_smilie:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: rolice za roxa
« Odgovori #3 : 19 Rujan, 2009, 16:44:34 »
mah, ja sam stavio ruline od zx-a kad sam ga kupio i isao je dobro, ali ipak preporucam 4 gr. ali neke tipa malossi jer su puno bolje ili polini, sve druge se lose trose i postanu takorec kockaste..
za federe kvacila isto preporucam neke druge jer su od lea katastrofa, poslje nekog vremena ce motor osjetno teze ulazit u okretajima pri samom startu...

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: rolice za roxa
« Odgovori #4 : 19 Rujan, 2009, 17:37:28 »
mah, ja sam stavio ruline od zx-a kad sam ga kupio i isao je dobro, ali ipak preporucam 4 gr. ali neke tipa malossi jer su puno bolje ili polini, sve druge se lose trose i postanu takorec kockaste..
za federe kvacila isto preporucam neke druge jer su od lea katastrofa, poslje nekog vremena ce motor osjetno teze ulazit u okretajima pri samom startu...

skut prije spulje iso 85 sada 80 i to jedva jbt....i treba mu dosta kad stanes da ponovo potegne...