Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: puka jednom iz auspuha,i vise ne poteze  (Posjeta: 672 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
puka jednom iz auspuha,i vise ne poteze
« : 17 Rujan, 2009, 22:56:07 »
malo sam stisa skut na dugoj nizbrdici,i eto ga u komi je..zvuk se prominija,dublji je i nekako reskiji,glasniji,a skut vuce ka da ima 12ccm..pali na prvi zub,na leru nema razlike od prije,kad je isa ok..mislija sam da mi je probila voda u cilindar..skinija sam glavu klip i cilindar,i stavija ih ponovo..cilindar je potpuno nov..nema tragova da je uopce radija osim dlaku kamenca di bude voda..glava je ok,klip ima 2 mala friza,oba na donjem dilu,dakle,ispod prstenova..dlaku sam taka finim brusnim klip,po frizima da ih mrvu istupim..prominija lezaj ispod klipa,i to je to..klipnjacu sam vuka,tamo vamo,nema lufta na lezaju klipnjace..mrda sam magnet,nema ni tu lufta ni mrve..zvuk lezaja nije los,poslusan onako na cijev..zvuk rada motora,ka prid smrt..slozija sam sve opet,s novim brtvama i mrvu hermetike,sve je opet isto,kad se hermetika osusila,upalija sam ga nakon mrvu kurblanja,radi isto..taka-taka,kad dam gas,nemogu ga slusat,a nece ni da krene..oce ali jedva..da nema zvuka odma bi pomislija da je stvar u federima..roline su nove..originalne,ka i svi federi..neko rece semering,a ja nemam pistolja,ni onog g#vn# za minjat filtere ulja..od kargavanja se bojim da ne iskrivim radilicu,jer je sve stezano pistoljem kod vulkanizera,koji mi je dosta daleko..moze sta od elektronike uzrokovat ovakav problem?svica je nova,ka i druge dvi,skoro nove..danas sam proba puvat kroz auspuh,pa sam razvida lamelice,i stavija ih na hermetiku,i napravija novu brtvu od klingerita,pa je stavija na hermetiku ispod lamelica..sve stega..sutra pusem opet..malo gume,i selotep trake od papira,i gumu zalipim na auspuh da ne pusta kad punem u nju..sutra cemo vidit s deterdjentom,jel pusta na lamelicama..ako nije koji semering,nemam vise ideje sta bi mu moglo bit!!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: puka jednom iz auspuha,i vise ne poteze
« Odgovori #1 : 17 Rujan, 2009, 22:59:06 »
a cuj,vrlo lako moze bit da je bobina prosvirala,jesi provjeravao iskru na svjecici??

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: puka jednom iz auspuha,i vise ne poteze
« Odgovori #2 : 17 Rujan, 2009, 23:46:39 »
jesam..dvojim jel tanka ili uredna..

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
Odg: puka jednom iz auspuha,i vise ne poteze
« Odgovori #3 : 19 Rujan, 2009, 16:55:11 »
bili su zracno-strujni problemi..magnet mi je nazulja zicu sa bobine..pa je tu gubija struju i spaja na masu..istovremeno je u airboxu,spuzva se malo pomakla..pa sam nabija komadic drveta izmedju 2 plasticna dila da se spuzva moze stavit normalno,i da ne vuce falsi zrak..tuda je dolazija glasan zvuk..struja me je bila zbunila,jer bi airbox otkrija da je bija sam..daklem dijagnoza je kombinacija rupa i lezecih policajaca koje u kastelima polazu mimo svih propisa i regula..imamo zidova priko ceste toliko da bi sve ceste tribalo ponovo asfaltirat..nema ulice di ih nema..postavljaju se i po 3-4 metra jedan od drugog..uzas..eto mozda nekom pomogne ovaj tekst