Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nemogu ugasit skuter!  (Posjeta: 1823 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Nemogu ugasit skuter!
« : 17 Rujan, 2009, 00:32:31 »
Nakon kratke voznje doso sam doma, uparkirao skuter u dvoriste, okrenuo kljuc, izvadio ga van iz brave kad ono skuter i dalje radi!
ja zbunjen gledam KOJ KU***??  vratim kljuc nazad, okrecem ga, a skuter i dalje normalno radi. U koj god polozaj stavim kljuc skuter radi, mogu cak i zakljucat volan i vozit se u krug  :icon_biggrin:
Na kraju sam skinuo lulicu sa svjece i ugasio ga.
I najbolje od svega, pali bez kljuca! Ali ne na dugme nego samo na kurblu..Netreba mu ni dat kontakt kljucem samo ga zakurblam i pali, al mi onda ne rade zmigavci, svjetla i brzinomjer i one sve lampice na volanu.

Ajd da cujem sta mu je i sta da napravim, i jeli itko imaso slicno iskustvo ??  :dontknow:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #1 : 17 Rujan, 2009, 00:43:20 »
pogledaj sto je s bravicom i zicama na njoj

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #2 : 17 Rujan, 2009, 00:44:05 »
Nakon kratke voznje doso sam doma, uparkirao skuter u dvoriste, okrenuo kljuc, izvadio ga van iz brave kad ono skuter i dalje radi!
ja zbunjen gledam KOJ KU***??  vratim kljuc nazad, okrecem ga, a skuter i dalje normalno radi. U koj god polozaj stavim kljuc skuter radi, mogu cak i zakljucat volan i vozit se u krug  :icon_biggrin:
Na kraju sam skinuo lulicu sa svjece i ugasio ga.
I najbolje od svega, pali bez kljuca! Ali ne na dugme nego samo na kurblu..Netreba mu ni dat kontakt kljucem samo ga zakurblam i pali, al mi onda ne rade zmigavci, svjetla i brzinomjer i one sve lampice na volanu.

Ajd da cujem sta mu je i sta da napravim, i jeli itko imaso slicno iskustvo ??  :dontknow:

Garant ti je negdje izgorila neka zica sa instlacije i otisla na masu il je jednostavno prekinuta..dole od instalacije..od bobine pa vidi dalje..moja se instalacija rastavlja i sad ima jedan dio zice i osigurac..kad to rastavim skut radi al instalacija ne..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #3 : 17 Rujan, 2009, 00:44:50 »
na desnoj strani ispod plastike negdje oko suvozacevog fuzica imas na instalaciji jedna bijeli okrugli jack koji ide iz namotaja i spaja se na instalaciju..obicno je prekrivem crnom okruglom gumom..vjerovatno se odspojio..ako nije taj jack onda ti se odspojio ovaj na bravi makar bi ja rekao da je ipak ovaj kojeg sam prvog naveo

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #4 : 17 Rujan, 2009, 01:27:06 »
HAHA JA BI OVO!! tako kad te pandur na motoru zaustavi i okrene kljucem ... ti se samo nasmijes i produzis  :laughing7:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #5 : 17 Rujan, 2009, 02:15:11 »
sta kad ga bude prodavao oglas bude glasio prodajem nrg super stanje masina pali vozi,,,,,,,,,zauvijek jel???!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #6 : 17 Rujan, 2009, 02:56:10 »
sta kad ga bude prodavao oglas bude glasio prodajem nrg super stanje masina pali vozi,,,,,,,,,zauvijek jel???!!!!!
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #7 : 17 Rujan, 2009, 02:58:27 »
na desnoj strani ispod plastike negdje oko suvozacevog fuzica imas na instalaciji jedna bijeli okrugli jack koji ide iz namotaja i spaja se na instalaciju..obicno je prekrivem crnom okruglom gumom..vjerovatno se odspojio..ako nije taj jack onda ti se odspojio ovaj na bravi makar bi ja rekao da je ipak ovaj kojeg sam prvog naveo

potpisujem ovo
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #8 : 17 Rujan, 2009, 11:47:01 »

Offline paux

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica Osijeka
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #9 : 17 Rujan, 2009, 11:50:05 »
F E N O M E N   :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9:

Online stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #10 : 17 Rujan, 2009, 11:52:05 »
na desnoj strani ispod plastike negdje oko suvozacevog fuzica imas na instalaciji jedna bijeli okrugli jack koji ide iz namotaja i spaja se na instalaciju..obicno je prekrivem crnom okruglom gumom..vjerovatno se odspojio..ako nije taj jack onda ti se odspojio ovaj na bravi makar bi ja rekao da je ipak ovaj kojeg sam prvog naveo

Potpis na ovo!

identicna stvar je i meni bila, nije se htio ugasiti i nista nije radilo, na kraju sam samo taj okrugli bijeli utikac ustekao i radilo je sve kako triba...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #11 : 17 Rujan, 2009, 12:01:40 »
HAHA JA BI OVO!! tako kad te pandur na motoru zaustavi i okrene kljucem ... ti se samo nasmijes i produzis  :laughing7:

Ovo ako rade nebi smjeli! Tvoj automobil/motor ili šta već je privatno vlasništvo i on ga ne smije ni dotaknuti bez tvog dopuštenja ako si napravio prekršajno djelo. Kod kaznenog djela je već druga priča  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #12 : 17 Rujan, 2009, 13:15:19 »
Zica koja sluzi za gasenje ne dodiruje masu onda kada je to potrebno  ;D

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #13 : 17 Rujan, 2009, 13:17:25 »
a to se dogada zato jer je jack koji spaja masu i zicu za gasenje otkopcan  :icon_biggrin:

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #14 : 17 Rujan, 2009, 13:43:04 »
Evo nasao sam jedan kabel koj je iskopcan samo sto neznam di ga trebam ukopcati  :dontknow:

Ovako izgleda jack:



To je jedan od ova 2 bijela kabela koji izlaze negdje dolje iz bloka, i prolaze pored karba. Jedan od ta 2 je ukopcan u bobinu a drugi mi je iskopcan.. Di da ga ukopcam ??!!   :icon_scratch:




Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #15 : 17 Rujan, 2009, 13:47:26 »
tocno to sto sam rekao..skini desnu bocnu plastiku i vidit ces di ga moras ukopcat

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #16 : 17 Rujan, 2009, 13:49:51 »
tocno to sto sam rekao..skini desnu bocnu plastiku i vidit ces di ga moras ukopcat

da, bas ko sto si reko, bijeli okrugli jack, to je to.
Znaci skidam onu bocnu izgor auspuha i naci cu sto mi treba?

GRAZIE

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #17 : 17 Rujan, 2009, 13:57:05 »
iz instalacije negdje mora izlazit taj jack..moze bit onako ispod gume kao sto sam gore napisao..

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #18 : 17 Rujan, 2009, 15:15:36 »
naso sam gumu u kojoj je jack s ljeve strane izgor bobine.

GRAZIE  :notworthy:

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Nemogu ugasit skuter!
« Odgovori #19 : 17 Rujan, 2009, 15:16:21 »
LOCK!  :icon_thumright: