Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.  (Posjeta: 5046 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GaD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« : 24 Svibanj, 2007, 19:32:05 »
Pozdrav,

posto sam novi pozdravljam sve. A interesuje me sledece stvar.

Da li je ok cijena skutera Piaggio Liberty 50 cc iz 1998 godine 600 eura (4410 kuna - valjda to dodje toliko kuna) ?

Motor je solidno ocuvan, ima tu i tamo neku ogrebotinu.

Skuteru su skinute blokade. Stavljene nove gume (zadnja nova pireli). Kakav je ovo motor ? Da li se kvari? Kako sam ukapirao to je 2T motor, znaci koristi mjesavinu. Da li je to dobro ? I koliko moze ovaj motor da trosi goriva na 100 km? Koje gorivo sipam bezolovno ili super ? Ovaj mi kaze da mogu sipati oba, kao na super ide malko bolje? Da li mu je ostetio motor sto je sipao super gorivo ?


Veliko hvala
Pozdrav!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #1 : 24 Svibanj, 2007, 19:42:17 »
Evo da ti odgovorim na dio pitanja:

Za cijenu nisam siguran, čini mi se da bi mogao još malo spustiti cijenu...
Skuter je sasvim ok, i možeš lijevati i bezolovno i super, ali uvijek bolje čišće gorivo - nije ga ništa oštetio što je lijevao super, a da ide malo bolje sa super ne bih rekao (osim ako nije lijevao super plus 98).
Za mješavinu se ne boj, to je normalno kod 2T motora.
Što se tiče potrošnje ne smije trošiti iznad 4l nikako iako mislim da je neka sredina oko 3.5l.
« Zadnja izmjena: 24 Svibanj, 2007, 19:44:03 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline GaD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #2 : 24 Svibanj, 2007, 21:27:50 »
Hvala na odgovoru. Nesto mi je ta potrosnja jaka, mislio sam da ti skuteri od 50 cc trose 2-3 litra? Ja uzimam motor radi ustede goriva, a posto vozim dizel koji trosi 6 litara u gradu ispada mi isto kao vozim motor ili auto.

Da li bi mi se spustila potrosnja ako bih vratio blokade? Koliko trosi nova vespa Piaggio Zip 50 cc ?

I da li preporucujete 2T ili 4T motore. Ako ja vise cijenim ustedu u gorivu, i izdrzljiviosti motora?

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #3 : 24 Svibanj, 2007, 22:46:06 »
Ako hoćeš manju potrošnju uzmi 4t motor,tj. zipa ili kymco agility :icon_thumright:

Offline lcarevi5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vespa VN 150
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #4 : 24 Svibanj, 2007, 22:52:37 »
Baotian ti je najjeftiniji ,a kad mu skineš blokade ide oko 60.Potrošnja između 2-2.5 litara.

Offline GaD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #5 : 24 Svibanj, 2007, 22:58:13 »

Ok, hvala momci na pomoci

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #6 : 25 Svibanj, 2007, 08:48:38 »
liberty je solidan skut, ima velike kotače i serijala troši oko 3.5 l, ide solidno i 4000 kn nije puno, toliko bi ga platio i ovdje u HR..
pošto ima već 9 godina a neznam koliko km, napravi dobar servis i nemaš frke..

Offline GaD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #7 : 25 Svibanj, 2007, 09:43:33 »
On kaze da je presao nesto malo vise od 6000 km, sto sam ja i mojim ocima vidio. Ali kako ja znam veoma je lako vratiti kilometrazu na motorima. Kao bio je garaziran, vozio sam ga samo do posla i nazad.... Ali kako da vjerujes liku kojeg prvi put vidis ;)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #8 : 25 Svibanj, 2007, 09:46:46 »
On kaze da je presao nesto malo vise od 6000 km, sto sam ja i mojim ocima vidio. Ali kako ja znam veoma je lako vratiti kilometrazu na motorima. Kao bio je garaziran, vozio sam ga samo do posla i nazad.... Ali kako da vjerujes liku kojeg prvi put vidis ;)
A ništa vidi i odluči se...
2T skuteri imaju veću potrošnju ali su i eksplozivniji (imaju dobra ubrzanja) dok 4T skuteri imaju malu potrošnju ali slabije ubrzanje...

Sve je na tebi...  :)
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Piaggio Liberty 50cc - 1998 god.
« Odgovori #9 : 26 Svibanj, 2007, 12:17:10 »
pa cijena nije velika,ja se nebi mislio puno ako bi mi se baš svidio.Što se tiče vraćanja kilometara nekako mi se 6000km čini "premalo" za 8-9 godina vozanja
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!