Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: svijećica aprilia sr r  (Posjeta: 616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mirano

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Senj
  • Moj Skuter: aprilia sr r
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: leovinci RR
svijećica aprilia sr r
« : 07 Rujan, 2009, 16:35:36 »
imam malossi sport brušen na prvu specijalu i spuh rr,te sam prvih 2,3 rezervara povrh 2% mješalice stavljao i 2% ulja u rezervar za mješavinu...sada sam s kitom prešao cca 800 km i masti mi se jako svijecica...čim novu stavim,već sutra ujutro je jako masna i ne mogu ujutro skut upalit....sada sam očistio svječicu i motor je upalio,pustio sam ga da se ugrije i išao sam proći krug,ali na full gasu auspuh mi jako "trokira", kao da ne može emisija proć kroz njega(kao kada palimo motor nakon dužeg vremena, pa jako dimi, zbog više ulja...)...kao da nemože ući do kraja u turažu...neznam što bi sad trebao učiniti??...smanjio sam mješavinu,sada mješalica sama mješa,tj. ne uljevam ja naknadno u rezervar
unaprjed hvala na odgovorima...
M  o  t  o    R  a  c  i  n  g    K  l  u  b    S  E  NJ

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: svijećica aprilia sr r
« Odgovori #1 : 07 Rujan, 2009, 16:47:56 »
2-2.5% mesavie je sasvim dovoljno... nema potrebe za 4%!
Jesi stelovao karburator? Meni tu nesto vise smrdi na bogatu smesu pa zato trokira...

Offline mirano

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Senj
  • Moj Skuter: aprilia sr r
  • MojSetup: malossi sport 70
  • MojSpuh: leovinci RR
Odg: svijećica aprilia sr r
« Odgovori #2 : 07 Rujan, 2009, 16:59:55 »
štelao mi ga je ovaj u servisu, a ja prijatelj će mi ga kasnije probat još poštelat...što radim ako je smjesa prebogata,a je...dal na karbu mogu štelat dovod ulja?
M  o  t  o    R  a  c  i  n  g    K  l  u  b    S  E  NJ

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: svijećica aprilia sr r
« Odgovori #3 : 07 Rujan, 2009, 22:24:03 »
nemozes na carbu stelovat dovod ulja. slozio bi se s radomirom da je mozda prebogata smjesa, meni je takodjer bilo neki dan, bio sam kupio super bosnu svjecicu na pumpi jer je nedelja bila, uglavnom skinuo sam je nakon 50tak km i crna masna svjecica bila, pomalo je poceo i trokirat, uglavnom iduci dan odmah kupio ngk 9tku malo odvio sarafic za smjesu i sad je svjecica kafene boje bila, skinuo opet i zavijo pola kruga sad je taman boje bijele kave, na ful gasu mi bude tamna malo tream manju diznu stavit al budem ceko kit pa stelovanja.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34