Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!  (Posjeta: 1541 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« : 04 Rujan, 2009, 21:55:58 »
Eh ovako narucio sam sebi Due+...nisam mogo da odolim....to nista se sad nece stavljat nego ide projekat preko zime .....znaci due+ karb19,za aspuh cemo jos vidjeti dali cu ostavit yasuni R ili cu uzet sta jace..sve zavisi ako naleti musterija za R onda cu da uzmem nesto jace...95% nekog yasunija ali jaceg..mjenjat ce se i primar i sekundar ili jedno od toga kako se bude sa parama ...eh mene zanima bitnije stvari....a to su :
1.dali da vadim uljnu i vodenu pumpu ? da mjseavinu pravim sam a za vodenu da nabavim neku elektricnu ili je dovoljna i ova vodena i uljna za due+?
2.Posto sam cito da due+ ima problema sa pregrijavanjem tj dosta se grije...jel pase killer od spa180 na saraf umjesto ovog na sp50 novi model runnera? i jel potrebno sta preradjivat ?? ili samo postavim spojim crijeva i gotovo ??
3.jel ok serijska struja na runneru za due + ?
4.i ako ko ima jos kakav savjet sta bi bilo dobro zamjenit ili uradit povodm pitana due+ ..neka kaze....svaki info dobro dosao :)
thx :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #1 : 04 Rujan, 2009, 21:59:04 »
1. Nemoj micat jel ti je to dodatno sranje...Vozas se ostanes na dnu i moras mjesavinu pa ti budale daju od ulja od 17kn  :hmh:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #2 : 04 Rujan, 2009, 22:00:43 »
ja bi stavio c16 na taj setup,r ce ti samo gusit due+ te njegova snaga nece doci do izrazaja.ako budes stavio c16 bilo bi dobro da napravis sitnu preradu na cilindru da to bude ono pravo,sto se tice struje treba stavit neki cdi,raspitaj se o tome sto je najbolje za runnera.odi vidi na www.scooter-system.fr videe,ima par scootera sa due+ i c16 ;)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #3 : 04 Rujan, 2009, 22:02:12 »
iskljuci uljnu i radi sam mjesavinu a vodenu ostavi...struja ti je za takav setup dovoljna seriska..nece ti se pregrijavat sa seriskim kilerom..ja sam na evu i na due+ ima seriski kiler i nikad problema...nemoj stavljat i primar i sekundar..stavi samo primar jer ti je to sasvim dovoljno

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #4 : 04 Rujan, 2009, 22:05:55 »
iskljuci uljnu i radi sam mjesavinu a vodenu ostavi...struja ti je za takav setup dovoljna seriska..nece ti se pregrijavat sa seriskim kilerom..ja sam na evu i na due+ ima seriski kiler i nikad problema...nemoj stavljat i primar i sekundar..stavi samo primar jer ti je to sasvim dovoljno

mali off...Koje ulje za mjesavinu najbolje  i koliko ga po litri?
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2009, 22:07:31 White »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #5 : 04 Rujan, 2009, 22:09:13 »
1.-izvadi i uljnu i vodenu i anbavi bosch vodenu...,ja se nebi igro kad tak nes slazem da imam uljnu i vodenu..ovak si bez brige jedino moras pazit da vodena ne crkne!!!
2.-preradi ako ne pase i stavi kiler od bilo kojeg runnera iznad 50cc..netreba ti ventilator...
3.-radit ce seriska struja..mozda neki cdi il nes

4.-posto imas svasta gore..primar ili sekundar i 45 prirubnicu i to je to...normalno uz nardo!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #6 : 04 Rujan, 2009, 22:09:27 »
a prodat cu R i uzet C16 najbolje ...hocu da skace na zadnji kad dam gas  :toothy3: vjerovatno cu poslat hacu cilindar malo da ga preradi nesto sitno tek toliko da prodise...a ja cu ovdje sam malo uradit blokove ispolirat i to ...nije tesko radio sam frendu... ....nego ja sve kontam da ce imat problema sa pregrijavanjem jel eto danas sa runnerom ,dvoje na njemu ja i cura ...duza malo voznja nekih 40-50 km u komadu temp mi je kad je bila neka guzva i kolona skocila na 7 crtica ..inace radna je 6...ovo je prvi put u zivotu da je 7....ostane jos nekih 4-5 crtica do max temp .....zato ja sve kontam da ce se pregrijavat npr na duzim voznjama u komadu npr 50km ili vise...mada ako stavim primar i sekundar...sve kontam bice ono malo gasa i on ce polako nabrat neku postenu brzinu tako da nece bit problema da moram ko sivonja sad drzat 80% posto gasa ili full...
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2009, 22:11:14 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #7 : 04 Rujan, 2009, 22:09:46 »
silkolene scoot sport 2 na 5 litara ide deci

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #8 : 04 Rujan, 2009, 22:09:59 »
mali off...Koje ulje za mjesavinu najbolje  i koliko ga po litri?

silkolene scoot sport 2...na 5l 1 deci

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #9 : 04 Rujan, 2009, 22:15:43 »
na 5l 1,2 dcl

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #10 : 04 Rujan, 2009, 22:18:34 »
na 5l 1,2 dcl

A jbt stavljat cu onda najbolje 1,1dcl

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #11 : 04 Rujan, 2009, 22:20:25 »
A jbt stavljat cu onda najbolje 1,1dcl

bravo!!! xaxa

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #12 : 04 Rujan, 2009, 22:27:05 »
stavljaj kako oces al meni 0.5% znaci puno..

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #13 : 05 Rujan, 2009, 03:15:25 »
ako odlucis prodat yasuni r kasnije preko zime. javi.  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #14 : 05 Rujan, 2009, 12:15:11 »
1. iskljuci samo uljnu i radi 2% mjesavinu sa sintetskim ili 2,5% sa polusintetskim uljem
2. ne znam jel pase na seraf, ali taj kiler se da stavit na taj skut - ima primjer na forumu sa SP180 mashinom na tom skutu sa tim kilerom
3. serijska je sasvim dobra za to


Yasuni C16 ako mora bit Yasuni i idealno bi bilo (kako je receno) da se cilindar njemu pripase, ali i bez toga to vozi odlicno



I ono najbitnije:
Zasto due+, a ne TPR?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #15 : 05 Rujan, 2009, 13:40:26 »
mozda da ga moze busit..  :dontknow: makar je menu u due+ pojelo 3 klipa a cilindar nije imao niti najmanjeg risa.. :headbang:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #16 : 05 Rujan, 2009, 14:48:25 »
mozda da ga moze busit..  :dontknow: makar je menu u due+ pojelo 3 klipa a cilindar nije imao niti najmanjeg risa.. :headbang:

Ma ako ce ga propisno zalijevati bengom i uljem, nema frke. Ionako to nije setup za stedit bengu....

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #17 : 05 Rujan, 2009, 15:00:46 »
tocno ali ja nebi vozio due+ sa 19 karbom..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #18 : 05 Rujan, 2009, 15:09:53 »
tocno ali ja nebi vozio due+ sa 19 karbom..

Ako ganjas performanse onda si u pravu, ali 19 je sasvim dovoljan gledajuci zdravlje kita

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Idemo dalje,Runner,Due+ Pitanja?!
« Odgovori #19 : 05 Rujan, 2009, 15:15:13 »
oke ako misli vozit due+ u kombinaciji sa yasuni r onda bi i mogao proci karb 19 al ja bi opet stavio bar 21 a ako bi izvlacio performanse onda bi bubnuo tm24