Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem s dellortom (manualnim čokom)  (Posjeta: 562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
problem s dellortom (manualnim čokom)
« : 25 Kolovoz, 2009, 18:38:44 »
jučer sklopio skuter i dao u ga u oglas,do sad je radio na karbu sa el.čokom...sada je dellorto 12 sa manualnim čokom...uglavnim danas ga išao upaliti da se napuni akumulator jer već skoro mjesec i više nije radio,ali neda se upaliti...raskopao sve i na kraju skinem sajlu sa čokom sa karba skuter pali prvi zub kako na kurblu tako i na starter(stavio drugi akumulator)...-koliko sam skužio radi jer bez sajle sa "čokom" u svojem djelu ispada da je čok stalno uključen...

na kurblu je sa čokom unutar karba upalio svaki 20-ti put a na starter svaki drugi sa puno gasa i nije imao ler gas...

u čemu griješim???-mehanizam za paljenje čoka radi normalno(podiže se "čok"),prst približim otvoru za čok i skuter se odmah ugasi???
ovo mi je prvi susret sa manualnim čokom tako da mi je svaki savjet zlatan...
hvala na pomoći...
« Zadnja izmjena: 26 Kolovoz, 2009, 12:23:27 nostra »
razguliiii

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: problem s dellortom 12(manualnim čokom)
« Odgovori #1 : 25 Kolovoz, 2009, 20:40:48 »
jel može kakav savjet???
pa valjda ima ekipe sa manualnim čokom koji bi mogli znati zašto neće raditi dok je sajla "čok" u karburatoru???
« Zadnja izmjena: 26 Kolovoz, 2009, 10:04:39 nostra »
razguliiii