Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??  (Posjeta: 29748 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #240 : 21 Kolovoz, 2009, 19:06:06 »
ybt ovo je gore od sante barbare i svih meksičkih sapunica zajedno...
samo gas...


Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #241 : 21 Kolovoz, 2009, 23:37:32 »
a nezz... vec mi se događalo da je stvarno kasnilo... tak da... danas navecer cu sve vidit

nema tu šta kasnit..drugi dan do 17 standard :icon_scratch:

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #242 : 23 Kolovoz, 2009, 12:29:06 »
Ne mogu vjerovati kakvih sve ljudi ima ovdje. Ko sad ovdje koga jebe ne znam. Evo sjedim ovdje, prvi put vidim ovu temu, čitam je 2 sata i ne mogu da vjerujem. Kod nas na forumu u BiH bile one majce sa logom foruma i tako to. Tarik iz Sarajeva rekao da će sve organizovati, naručio majce iz Beograda (malo smo čekali da se izdrade), mi mu uplatili pare, on nam poslao majce i svi ih dobili odmah sutra, svaka čast Tariku. Ali eto sad ima i kod mene slična situacija, dobio sam diznu 64 6mm i nije mi se dalo štelovati karb sa tom diznom pa sam obećao članu gigo_sf2 da ću njemu poslati tu diznu jer on ima novu gileru runner. Nisam ništa tražio da mi uplati na račun ni da plaća poštarinu, sve sam troškove preuzeo na sebe (ako se to može nazavati troškovima) jer ipak je to samo 6KM, ne radi se o velikim novcima, i ja mui poslao prije 3 dana i još mu nije stiglo. Ne mogu da vjerujem. Ali hajde valjda će mu stići dizna. A to je bila sve stvar dogovora. Ja i on se dogovorili ko prije nabavi diznu šalje ovom drugom i ja je nabavio prije i poslao njemu. Sve se da lijepo dogovoriti ako posluješ sa normalnim ljudima.  :sleepy3:
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2009, 18:51:14 EmirF121 »

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #243 : 23 Kolovoz, 2009, 12:48:00 »
wtf  :icon_scratch:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #244 : 23 Kolovoz, 2009, 14:04:07 »
Ne mogu vjerovati kakvih sve ljudi ima ovdje. Ko sad ovdje koga jebe ne znam. Evo sjedim ovdje, prvi put vidim ovu temu, čitam je 2 sata i ne mogu da vjerujem. Kod nas na forumu u BiH bile one majce sa logom foruma i tako to. Tarik iz Sarajeva rekao da će sve organizovati, naručio majce iz Beograda (malo smo čekali da se izdrade), mi mu uplatili pare, on nam poslao majce i svi ih dobili odmah sutra, svaka čast Tariku. Ali eto sad ima i kod mene slična situacija, dobio sam diznu 64 6mm i nije mi se dalo štelovati karb sa tom diznom pa sam obećao članu gigo_sf2 da ću njemu poslati tu diznu jer on ima novu gileru runner. Nisam ništa tražio da mi uplati na račun ni da plaća poštarinu, sve sam troškove preuzeo na sebe (ako se to može nazavati troškovima) jer ipak je to samo 6KM, ne radi se o velikim novcima, i ja mui poslao prije 3 dana i još mu nije stiglo. Ne mogu da vjerujem. A zaj#bo sams e dok sam slao diznu, pitala me na šalteru jel obično ili preporučeno slanje, a ja pošto se ne razumijem jer nikada prije nisam slao, kažem da mi objasni razliku između ta 2, ona samo kaže daj mi 2 marke i šalji. Ajde reko ok, jbgiga reko valjda je napisala to preporučeno slanje, što mi je kasnije mama objasnila da sam trebao to uzeti jer je brže. Ali hajde valjda će mu stići dizna. A to je bila sve stvar dogovora. Ja i on se dogovorili ko prije nabavi diznu šalje ovom drugom i ja je nabavio prije i poslao njemu. Sve se da lijepo dogovoriti ako posluješ sa normalnim ljudima.  :sleepy3:

Stari moj sve si reko  :toothy12:

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #245 : 23 Kolovoz, 2009, 14:05:11 »
aj sad nek meni neko napise sta e pjesnik tia rec  :toothy10:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nemogu vjerovat da je MARKO1990 još na forumu??
« Odgovori #246 : 23 Kolovoz, 2009, 16:35:10 »
de je ovaj markec bo mu mater..lik sj#bo i fica ...

fic trk gore u varazdin il od kud je i odma za uvo!!

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Nemogu vjerovat da je MARKO1990 još na forumu??
« Odgovori #247 : 23 Kolovoz, 2009, 16:52:56 »
de je ovaj markec bo mu mater..lik sj#bo i fica ...

fic trk gore u varazdin il od kud je i odma za uvo!!

    19 Kolovoz, 2009, 19:07:46 valjda ima dobro objašnjenje :frajer:

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #248 : 23 Kolovoz, 2009, 16:55:43 »
Ne mogu vjerovati kakvih sve ljudi ima ovdje. Ko sad ovdje koga jebe ne znam. Evo sjedim ovdje, prvi put vidim ovu temu, čitam je 2 sata i ne mogu da vjerujem. Kod nas na forumu u BiH bile one majce sa logom foruma i tako to. Tarik iz Sarajeva rekao da će sve organizovati, naručio majce iz Beograda (malo smo čekali da se izdrade), mi mu uplatili pare, on nam poslao majce i svi ih dobili odmah sutra, svaka čast Tariku. Ali eto sad ima i kod mene slična situacija, dobio sam diznu 64 6mm i nije mi se dalo štelovati karb sa tom diznom pa sam obećao članu gigo_sf2 da ću njemu poslati tu diznu jer on ima novu gileru runner. Nisam ništa tražio da mi uplati na račun ni da plaća poštarinu, sve sam troškove preuzeo na sebe (ako se to može nazavati troškovima) jer ipak je to samo 6KM, ne radi se o velikim novcima, i ja mui poslao prije 3 dana i još mu nije stiglo. Ne mogu da vjerujem. A zaj#bo sams e dok sam slao diznu, pitala me na šalteru jel obično ili preporučeno slanje, a ja pošto se ne razumijem jer nikada prije nisam slao, kažem da mi objasni razliku između ta 2, ona samo kaže daj mi 2 marke i šalji. Ajde reko ok, jbgiga reko valjda je napisala to preporučeno slanje, što mi je kasnije mama objasnila da sam trebao to uzeti jer je brže. Ali hajde valjda će mu stići dizna. A to je bila sve stvar dogovora. Ja i on se dogovorili ko prije nabavi diznu šalje ovom drugom i ja je nabavio prije i poslao njemu. Sve se da lijepo dogovoriti ako posluješ sa normalnim ljudima.  :sleepy3:
Nikad nece ni stici.. Isto sam drugu slao diznu u obicnoj koverti i nikad je nije ni dobio...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #249 : 23 Kolovoz, 2009, 17:17:33 »
isto sranje ,...u pitanju isti clan..poslo gigi_sf2 diznu nikad mu nije dosla..pitam u posti sta je sa tim ...kazu neznaju oni provjerit ce ...poslije toga opet zovem ..kaze neznamo mi sve je ok sto se nas tice ..on je to davno dobio po nama ....a lik nikad nije dobio dizne...ko tu koga jebe ja neznam :S sta oni misle da je ono sttvarno od zlata pa uzmu sebi te dizne :S
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #250 : 23 Kolovoz, 2009, 18:04:26 »
A ovu što sam ja poslao ima da je gigo_sf2 dobije inače ću otić i hebat onoj mater u pošti. Kuja neće mene pokrasti, ej možeš mislit sramote, kuja jedna pokvarena penzionerima krade pare, a čitav božiji dan sjedi ondje i hebaje stariji svijet koji je nepismen i ona ih onda potkrada. Kakva je to osoba ja to nikako ne mogu shvatiti. Glupača od 50 godina, sa solidnom platom krade od penzionera koji imaju neke bijedne penzije.  :angry9: :angry9: :angry9:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #251 : 23 Kolovoz, 2009, 18:08:18 »
ja sam iso i svadjo se trazio mi da vrate...oni meni dodju njih 5 ondje pokazuju kako je to uredno isporuceno tamo u njegovu postu i da je on to trebo davno dobit vako nako ...ja kazem nema nista nije mu doslo eh vako nako neznamo mi ovo ono pise da je isporuceno .....a da ih tuzim radi dizne nea smisla ...prevlik trosak napravit...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #252 : 23 Kolovoz, 2009, 18:20:07 »
A tako ti je to, toga ima samo na balkanu, g#vn# pokvarena, svi kradu, hebaju mater jedni drugima, i nikad nećemo nigdje dopsjeti. Mi smo doomed je li tako Rossi?  :BangHead: :BangHead: :BangHead: 
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2009, 18:44:05 EmirF121 »

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #253 : 23 Kolovoz, 2009, 18:48:45 »
aj sad nek meni neko napise sta e pjesnik tia rec  :toothy10:
Aj ne sri, naš dobr šta san tia rec.
Evo šta san tia rec.
"A tako ti je to, toga ima samo na balkanu, g#vn# pokvarena, svi kradu, hebaju mater jedni drugima, i nikad nećemo nigdje dopsjeti."
Sve se da lijepo dogovoriti ako posluješ sa normalnim ljudima.
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2009, 18:52:01 EmirF121 »

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #254 : 23 Kolovoz, 2009, 18:49:49 »
A tako ti je to, toga ima samo na balkanu, g#vn# pokvarena, svi kradu, hebaju mater jedni drugima, i nikad nećemo nigdje dopsjeti. Mi smo doomed je li tako Rossi?  :BangHead: :BangHead: :BangHead: 

ma gle to sta se tu krade je u okrugu "girica i srdela", a kad ce bit eu ce doc jos veci lopovi (koji ce imati jos vee interese), sve nosi svoje, meni je dobro sada i amen, zivio sam u eu i nije mi se svidjelo, bolje tu  :frajer:

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #255 : 23 Kolovoz, 2009, 18:58:21 »
Ma dobro je i meni ali opet pojedoše me ovakve stvari.

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #256 : 23 Kolovoz, 2009, 19:51:13 »
Aj ne sri, naš dobr šta san tia rec.
Evo šta san tia rec.
"A tako ti je to, toga ima samo na balkanu, g#vn# pokvarena, svi kradu, hebaju mater jedni drugima, i nikad nećemo nigdje dopsjeti."
Sve se da lijepo dogovoriti ako posluješ sa normalnim ljudima.

 :toothy10:
a slusaj tekst predugacak nie mi se dao citat pa ednostavno pitan nekoga dobre volje ko ce mi u recenicu dvi skratit  :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #257 : 23 Kolovoz, 2009, 20:54:34 »
opet  :spamspamspam:


 :angry7:


..ovu temu zakljucavam.

sad opet neznam sta se desava, blacknaranci uvjetnu skidam do daljnjeg , neka uziva u forumu i neka se drzi pravila i sve 5  :glasses9:
marko isto !  :glasses9:

ako neki od ovih problema a da jos nije rijesen, neka prijavi problem na mjesto predvidjeno za to.

lock :vrijemezalock:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #258 : 23 Kolovoz, 2009, 20:58:54 »
cekaj nijeli bleknaranca trebao dat dokaz da su dijelvi poslani tebi :icon_scratch: jel bilo sta od tog dokaza?