Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gay parada ponos beograda XD  (Posjeta: 10638 )

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #40 : 25 Kolovoz, 2009, 12:38:28 »
gay is ok





























































NOT
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #41 : 25 Kolovoz, 2009, 12:40:20 »
Ovak da se odma razumijemo - da se neko nebi naljutil i krivo razumio, nemam protiv nikog ništa, al nepodnašam ni bosance, ni srbine ....a s jedne strane im se divim kak si oni ne dozvole gay pride , dajte pogledajte nas hrvate več se 3 godine održava gay pride i niko niš ne želi napraviti....nek im dozvoljavamo da se šeču po našem glavnom trgu....sramota...
sta si ti jebeni nacionalista ??  a i tebi ako je ok gay parade i to ti i kad bude te 4 godine ponovo otidji i trljaj se tamo sa njima...ono jedan od drugog se onako polu goli mazite i pazite...budite topla braca .....gay to je bolest zesca....gore nego kuga.....to nikad nije bilo normalno...i nece biti ...nemoze....to sto smo mi ljudi bolesni u glavama i izopaceni to je drugo....gay je samo pocetak bolesti...desavat ce se nama sve i svasta ...jos svakakvih bolesnika ce da se pojavi,ako su serijske ubojice ok  i one budale tipa hanibal onda je i gay ok nije bolest.......ako ce ovako nastavit sa ovim bolestima onda bolje da ona 2012 se stvarno i desi ha ja ....
« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2009, 12:44:05 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #42 : 25 Kolovoz, 2009, 12:43:36 »
a rossi pusti ga.......sta se zamaras bezveze..uzivaj u forumu i odjebi ovog :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #43 : 25 Kolovoz, 2009, 12:45:45 »
daj zbrisi ovu temu hahaha, ide mi na Nejve hahahahaah

Frajer pere zube petardama ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #44 : 25 Kolovoz, 2009, 12:46:47 »
a rossi pusti ga.......sta se zamaras bezveze..uzivaj u forumu i odjebi ovog :)
ma ja bi volio ovakve na 15 minuta u rukama da imam....uhh...mrzim ovakve nacionaliste ...puco bi mu u koljena odma :D ... :
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #45 : 25 Kolovoz, 2009, 12:48:12 »
bit peder odavno nie bolest, ako prema tebi e onda se vrati u vrime u kojem e smatrana bolescu i uzivaj  :icon_thumright:
zivis u drugom vremenu

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #46 : 25 Kolovoz, 2009, 12:51:23 »
bit peder odavno nie bolest, ako prema tebi e onda se vrati u vrime u kojem e smatrana bolescu i uzivaj  :icon_thumright:
zivis u drugom vremenu
ja kazem ako serijske ubojice,pedofili i slicni bolesnici nije bolest...onda nije ni gay....ako tako mislis onda idi i budi i ti zdrav ,pridruzi im se pa se  :3some:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #47 : 25 Kolovoz, 2009, 12:53:19 »
ja ti kazen sta e cinjenica, ako ti nezelis prihvatit cinjenicu vrati se u vrime kada e biti peder smatrano bolest

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #48 : 25 Kolovoz, 2009, 12:54:18 »
onda je normalno biti peder? ::)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #49 : 25 Kolovoz, 2009, 12:55:31 »
nenormalno e vase razmisljanje o pederima, prie bih ja vas sve u ludnicu nego pedera  :hmh:
koga briga sto e neko peder, ko ste vi da ga osudjujete
molim lijepo odakle vam to pravo

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #50 : 25 Kolovoz, 2009, 13:00:02 »
nenormalno e vase razmisljanje o pederima, prie bih ja vas sve u ludnicu nego pedera  :hmh:
koga briga sto e neko peder, ko ste vi da ga osudjujete
molim lijepo odakle vam to pravo

jesi ti gay mozda? hehe

sve je to u redu  ak je peder nek je ali onda nemoraju imat svoje parade i neznam sta sve ne da se pokazu..i onda se cude dok  se nade ekipa koja ih izubija ko budale...koji rac morajus vima pokazat svoje gadosti...fuuuuuuuuj....
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #51 : 25 Kolovoz, 2009, 13:01:56 »
jesi ti gay mozda? hehe

sve je to u redu  ak je peder nek je ali onda nemoraju imat svoje parade i neznam sta sve ne da se pokazu..i onda se cude dok  se nade ekipa koja ih izubija ko budale...koji rac morajus vima pokazat svoje gadosti...fuuuuuuuuj....
nije mozda on gay nego je sigurno .....vidi se po prici ...pa imamo i toplog brata na forumu  :3some:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #52 : 25 Kolovoz, 2009, 13:04:40 »
heh aj bar me posteno nasmijate, heh vec sam bio napisao trpit zensko tesko, trpit musko jos teze
to sto vi imate bolestan nacin razmisljanja, staromodno, primitivno kako god ocete a da se ne uvrijedite
al ja sam za razliku od vas otvoren, meni nis posebno ne smeta, zivac mi nece skocit
ednostavno prihvatite da ce vasa djeca mozda biti pederi i gotovo  :icon_tongue:
zivite u proslosti, vrime e odavno pregazilo vas nacin razmisljanja al eto, dinosauri ne zele izumrit  :sad1:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #53 : 25 Kolovoz, 2009, 13:07:39 »
heh aj bar me posteno nasmijate, heh vec sam bio napisao trpit zensko tesko, trpit musko jos teze
to sto vi imate bolestan nacin razmisljanja, staromodno, primitivno kako god ocete a da se ne uvrijedite
al ja sam za razliku od vas otvoren, meni nis posebno ne smeta, zivac mi nece skocit
ednostavno prihvatite da ce vasa djeca mozda biti pederi i gotovo  :icon_tongue:
zivite u proslosti, vrime e odavno pregazilo vas nacin razmisljanja al eto, dinosauri ne zele izumrit  :sad1:
de ti meni reci jel onda smatra pedofile ,serijske ubice ,piromane,i slicne budale normalni ?? po tebi su oni ok ?? jel i to su bolesti..oni sebi umisle u glavi da je to ok sto oni rade i da su svi ostali ludi ??? a i gay su u glavi sebi umislili da je ok to sto oni rade a da drugi koji to ne prihavaju nisu normalni.....
Ti si lud ba nema tu price...ili nisi normalan ili si jebeni gay ...
« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2009, 13:10:02 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #54 : 25 Kolovoz, 2009, 13:08:07 »
jbt daj zamisli dodes u restoran sa zenom i pokraj vas muski se ljube....kako ces jesti pokraj toga??  :puke:
to za mene nije normalno i amen..nema se vise kaj za reci.... zato onda bog nije stvorio adama i adama :) hehehehehhee
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #55 : 25 Kolovoz, 2009, 13:12:02 »
normalno, meni su opasniji ljudi poput tebe kojima e sve nenormalno, nisu ljudi savrseni , ljudi su jadna cudovista
covik radi sranja, al svaki covik ima razlog zbog kojeg nesto radi, i zbog tog razloga ti neas pravo njega osudjivat
al dobro sta cu ja tebi objasnjavat kad ti razmisljas ko vecina dinosaura na ovom planetu, tebi e normalno kaznjavat degenecit ljude smrtnom kaznom sta ja znam to sam procitao u nekoj temi
al dobro meni se najvise gadi kad vidin ona cudesa za zastitu zivotinja, udrit zivotinju nesmis a covjeka bogme mos ga i na smrt prebit i lako se izvuc  :sad1:
svijet e takav i stas sad, kad bi se obracao na sva srnja di bi bia, zivi svoj zivot i uzivaj nes ti problema
inace pogledaj brunu, pas vidit kolko e dobar opisana nasa jadna danasnjica, imas i borata, sta e gore zaostalost svijeta u kojem e borat ili sadasnjica u kojem e bruno
 :icon_thumright:

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #56 : 25 Kolovoz, 2009, 13:14:34 »
jbt daj zamisli dodes u restoran sa zenom i pokraj vas muski se ljube....kako ces jesti pokraj toga??  :puke:
to za mene nije normalno i amen..nema se vise kaj za reci.... zato onda bog nije stvorio adama i adama :) hehehehehhee

slusaj zenske trazi da budu iste ko muski, nasta ja kazen svijet nije stvorio edan spol, stvorio e dva
mislim da meni nikad nebi palo napamet poljubit muskog, dok naprimjer zenskoj zazvalit drugu nie neki problem
to su sve primitivne predrasude, tradicija....
tebi nie normalno, i sta sad, koga briga za to, pedera ne zanima tvoje razmisljanje o njemu, barem mene to nebi zanimalo, sta god ti kazes kad nisi u stanju situaciju pogledat iz svih mogucih okvira

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #57 : 25 Kolovoz, 2009, 13:21:00 »
kako ce ljudi opstat na zemlji ako ce bit sve vise pedera i lezbi pod normalno? :laughing7: :laughing7:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #58 : 25 Kolovoz, 2009, 13:21:58 »
normalno, meni su opasniji ljudi poput tebe kojima e sve nenormalno, nisu ljudi savrseni , ljudi su jadna cudovista
covik radi sranja, al svaki covik ima razlog zbog kojeg nesto radi, i zbog tog razloga ti neas pravo njega osudjivat
al dobro sta cu ja tebi objasnjavat kad ti razmisljas ko vecina dinosaura na ovom planetu, tebi e normalno kaznjavat degenecit ljude smrtnom kaznom sta ja znam to sam procitao u nekoj temi
al dobro meni se najvise gadi kad vidin ona cudesa za zastitu zivotinja, udrit zivotinju nesmis a covjeka bogme mos ga i na smrt prebit i lako se izvuc  :sad1:
svijet e takav i stas sad, kad bi se obracao na sva srnja di bi bia, zivi svoj zivot i uzivaj nes ti problema
inace pogledaj brunu, pas vidit kolko e dobar opisana nasa jadna danasnjica, imas i borata, sta e gore zaostalost svijeta u kojem e borat ili sadasnjica u kojem e bruno
 :icon_thumright:
ma vidi se da si ti pedercian zesca ..dalje od mene jarane molim te.....i da ok mi je ono sto si reko za smrtne kazne sto rade u kini...svakog ko siluje nekoga ,ubije 10 ljudi ili slicno treba odma metak u potiljak i gotovo ....jbt oni siluju curice po 7-8 godina unisti joj cijeli zivot ni kriva ni duzna curica i sta on je normalan ?? treba ga razumijeti ?? pa nema tu sta razumijeti ..odma kratki postupak ....ili uzme uleti u kucu nozem izbode dvoje djece ,zenu,covjeka...i sta on je normalan ?? treba ga pusti da zivi normala ...hahha. ..zato nam i jest svijet takav kakav jest sad ...pogledaj..propadamo na sve strane i bolesnika na sve strane ....radi takvih sto razmisljaju kao ti ....Ja ti opet ponavljam..ako smatras pedere normalnim onda su normalni za tebe i pedofili i ubice i hanibali, i neznam ti kojekakvi bolesni umovi ?? jer dokazano je da oni svi sebi u glavi umisle da je to ok sto oni rade i da su svi drugi ludi i nisu normalni,da ne spominjem razne sekte,evo kod nas u BIH vehabije i slicno......hmm...ja mislim ipak da je to bolest...end of story topli brate....idi i  :3some: kad bude parada sa svojom bracom :3some:
« Zadnja izmjena: 25 Kolovoz, 2009, 13:25:48 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: gay parada ponos beograda XD
« Odgovori #59 : 25 Kolovoz, 2009, 13:22:42 »
@Ensiferum - kako bi se ti osjecao da ti je netko iz familije peder? Kako bi se osjecao kada ti kcer umjesto momka dovede curu, ili sin umjesto cure momka?!
Niko nikoga nemora ubijat ili tuci, to nije ljutski, ali nije ni moralno bit peder, nosit hipi zastave, hodat gololuz po trgu i hvatat muske za guzicu itd...
Kako bi se ti osjecao da ti netko spolovilom rastrlja ono mjesto na tjelu gdje sunce nikad nesja?
Provaj malo razmislit, vidit ces da je to bolest gora od ikakvih meteora i gripa i slicnih pi*darija :(

A to sto pedera nezanima moje misljenje, bi saznao kad bi preskocio preko stola raszvalio mu glavu, popio mozak i povratio nazad unutra, ocito nikad nisi vidio pedere pa nemudruj!!!