Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: klip,specija-polini sport-zracno  (Posjeta: 823 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
klip,specija-polini sport-zracno
« : 21 Kolovoz, 2009, 00:14:24 »
e ovako danas mi zaribo kit na stalkeru....i sad jedno pitanje kako bi paso ovaj klip da busim sada nesto ko prva specijala jer nisu veliki risevi http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/HR4000806/Piston+68cc+HEBO+d476mm.aspx i ako to opce moze koliko bi km mogo prec s tim i kako bi iso motor i koja je kvaliteta tog klipa....hvala unaprijed

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/P2040617A/Piston+68cc+POLINI+Piaggio.aspx ----- ili da ovo stavim ako se bude na tako malo moglo busit ako ne budu veci risevi nego sto sam mislio....s kojim bi mi bolje iso?...a s kojim duze trajo i koliko km odprilike?
« Zadnja izmjena: 21 Kolovoz, 2009, 00:19:15 VideRR »
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: klip,specija-polini sport-zracno
« Odgovori #1 : 21 Kolovoz, 2009, 02:19:23 »
hebin klip zaboravi, karika mu je za aluminski cilindar, zašto uopće hoćeš stavljat klip sa jednom karikom? ovaj drugi bi ti odgovaro i može se bušit, kariku bi trebo mjenjat svaki 5000 ak se voziš na nardu, ali to je ac pa čisto sumljam da bi toliko i odvozio xD
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: klip,specija-polini sport-zracno
« Odgovori #2 : 21 Kolovoz, 2009, 17:14:17 »
stavi 47.4 polini klip i gotovo