Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.  (Posjeta: 5637 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Znaci. 180 sp radi, pali na 1 zub. Ne puni akumulator nit daje struju na svjetla i slicno. Kad se akomulator napuni (preko punjaca) onda sve normalno. Kakvih ideja? neda mi se raskapat sve živo i tražit.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #1 : 12 Kolovoz, 2009, 22:44:44 »
regler
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #2 : 12 Kolovoz, 2009, 22:56:07 »
To garant ili?

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #3 : 12 Kolovoz, 2009, 23:01:52 »
Najvjerojatnije da je regler
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #4 : 12 Kolovoz, 2009, 23:13:19 »
ok, kak mogu otkrit da je baš regler.

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #5 : 12 Kolovoz, 2009, 23:21:37 »
gle posto skuteri nemaju alternator onda moze jedino regler bit
Pali gume ne dusu

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #6 : 12 Kolovoz, 2009, 23:23:05 »
ok, kak mogu otkrit da je baš regler.

Posudi od nekog i vidi oce punit akumulator...neznam jednostavnije rijesenje  :icon_thumright:
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #7 : 12 Kolovoz, 2009, 23:24:16 »
Znaci. 180 sp radi, pali na 1 zub. Ne puni akumulator nit daje struju na svjetla i slicno. Kad se akomulator napuni (preko punjaca) onda sve normalno. Kakvih ideja? neda mi se raskapat sve živo i tražit.

s ovakvin razmisljanjen,ja ti uopce nebi odgovoria nego bi ti i izbrisa temu ovde..a ka drugo za te "kojima se ne da" POSTOJE SERVISI,lipo plati pa se rugaj

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #8 : 12 Kolovoz, 2009, 23:29:07 »
Citat:
s ovakvin razmisljanjen,ja ti uopce nebi odgovoria nego bi ti i izbrisa temu ovde..a ka drugo za te "kojima se ne da" POSTOJE SERVISI,lipo plati pa se rugaj
   

Lipi, ti si mi najviše pomoga. :confused5: Gdje bi svijet bio bez takvih kao ti. Inace bi te molio ako imas kakvu misao za israt kupi sprej pa napisi grafit.

Ostalima stvarno hvala, pozabavit cu se preko vikenda s tim.


Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #9 : 13 Kolovoz, 2009, 00:09:12 »
90% će ti bit regler u igri i njega se baš i nemože provjerit da budeš 100%siguran dali je on ili ne ali 10% može bit i ststor(namotaju)može bit da je izgorio jedan dio namotaja i da ne dolazi struja do reglera kada skuter radi.To se može provjerit sa instrumentom,ali opet neko ko zna.Najbolje bi bilo posudit regler od nekog i probat pa da budeš siguran.Ni jedno ni drugo nisu baš jeftini dijelovi nažalost. :'( :'(
Marino

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #10 : 13 Kolovoz, 2009, 02:22:27 »
   

Lipi, ti si mi najviše pomoga. :confused5: Gdje bi svijet bio bez takvih kao ti. Inace bi te molio ako imas kakvu misao za israt kupi sprej pa napisi grafit.

Ostalima stvarno hvala, pozabavit cu se preko vikenda s tim.



pa kad tako razmisljas,neznan zasto se drugi uopce trude razmislit i napisat 2-3 pametne kad se teni neda taknit motor..

a ovo da ne puni bateriju i ne daje struju na svitla moze bit milijun stvari na ton motoru jer je vecina spova stara i neodrzavana i instalacija propada,znaci moze bit od reglera,do najmanje zice,sve moze bit,a ti nista ne radis nego si tu dosa napisat sta ti moze bit i sta mislis da ce se motor sam napravit,a ovi sta su napisali da je regler,vidin da nisu bili prevsie u doticaju sa runnerima,i kad izgori regler imaju neke druge nuspojave osim ne punjena baterije(iako ne kazen da u voon slucaju nije regler), da si ti bar neke stvari eliminira ili krenia od necega osiguraca, ili sta ja znan,pa bi covik reka,aj zapea je,triba mu pomoc,al ko padobranac banes tu i reces sta mi je motoru,meni ga se neda taknit ni pogledat sta je,a trazis od drugih da ti pomognu..zato nan i je vakva drzava :icon_biggrin:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #11 : 13 Kolovoz, 2009, 02:58:42 »
cekaj prije bi reko da su njemu spaljeni namotaji? ajmo logikom,SP bez akumulatora ima svjetla trubu i sve zivo,njemu to neradi osim kad napuni akumulator.. regler ti je 99% u redu,ako budes iso ispitivat struju multimetrom pokazat ce ti da je regler neispravan,a u biti on nedobija dovoljnu struju iz samog paljenja(namotaja) pa nemoze napunit akumulator ;)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #12 : 13 Kolovoz, 2009, 09:22:23 »
Kad ode regler, najjednostavnije je istekati kleme s akomulatora i ispitivacom ili multimetrom ili naponskim kljestima ili obicnu zaruljicu spojiti na kleme, ako daje signal regler je OK!
Ako nedaje nikakav signal isto se napravi na ulaznim i izlaznim zicama od reglera, ako daje signal na ulazu, a nedaje na izlazu, regler je crko, ako nema nigdje signala namotaji su osli ili vodovi do reglera :hello:

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #13 : 13 Kolovoz, 2009, 09:24:17 »
Ako sve radi kad se akomulator napuni znaci da su osiguraci i releji uredu. Spojevi su isto tako dobri jer sam ih sve pregledao nakon zime, ocistio i namazao. Ako je mozda namotaj, na koju foru si onda radi dovoljno struje za svjecicu? Mašina radi najnormalnije, kao sto rekoh, ne puni akomulator i nema struje na ostatku elektronike. to su svi simptomi.

Kad ode regler, najjednostavnije je istekati kleme s akomulatora i ispitivacom ili multimetrom ili naponskim kljestima ili obicnu zaruljicu spojiti na kleme, ako daje signal regler je OK!
Ako nedaje nikakav signal isto se napravi na ulaznim i izlaznim zicama od reglera, ako daje signal na ulazu, a nedaje na izlazu, regler je crko, ako nema nigdje signala namotaji su osli ili vodovi do reglera :hello:
TNX

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #14 : 13 Kolovoz, 2009, 13:40:58 »
pa nisu svi namotaji za proizvodnju struje za svjetla,regler nema veze jer bi svejedno sjetla trebala radit
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #15 : 15 Kolovoz, 2009, 19:38:43 »
Evo danas ispitao nije regler. I zakljucio sam da su namotaji jer je danas pred 20 min skroz krepao. Znaci ne baca iskru na svjecicu. Tocnije, baca neku slabu struju na kabl, svjecicu al ne dovoljno jaku. Hvala svima, sad u nabavku trazit namotaje. Moze lock.   :hello:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #16 : 15 Kolovoz, 2009, 19:50:21 »
Evo danas ispitao nije regler. I zakljucio sam da su namotaji jer je danas pred 20 min skroz krepao. Znaci ne baca iskru na svjecicu. Tocnije, baca neku slabu struju na kabl, svjecicu al ne dovoljno jaku. Hvala svima, sad u nabavku trazit namotaje. Moze lock.   :hello:

jesi probo kabal zamjenit mozda probija, il bobina, il cdi?

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #17 : 15 Kolovoz, 2009, 19:56:23 »
Kabl je novi, lulica je nova, bobina isto tako, cdi cu jos provjerit al sumnjam. Sad kad sam provjeravao dal je regler sam usput i privjerio dal daje struju uopce. Naravno 0 bodova.

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: 180 sp> radi, al ne puni akumulator nit daje struju na elekt.
« Odgovori #18 : 15 Kolovoz, 2009, 20:41:31 »
Kabl je novi, lulica je nova, bobina isto tako, cdi cu jos provjerit al sumnjam. Sad kad sam provjeravao dal je regler sam usput i privjerio dal daje struju uopce. Naravno 0 bodova.
Znam da je oglas ali imam ti ja namotaje od sp 180  ako nisi uspio naci!