Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Snaga aprilia sr 50  (Posjeta: 22491 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #20 : 19 Svibanj, 2007, 00:30:06 »
Dečki moji. Moj frend je kupio taj skuter kad hrvatska nije znala šta je skuter. Tad je košto tolko. 2003 god kad ej tek došo kod nas i jedina replika u hrvatskoj. Evo vam link za ovu sr 50 GP1 race replica

:http://www.bikez.com/motorcycles/aprilia_sr_50_gp1_race_replica_2003.php

 :jerk:  :jerk:  :jerk: .
Za derbija i aprilju običnu isto pogledajte u bilo kojem katalogu. Pa šta vi msilite pa nisu to prdilice iz 93. ili neznam koje da moraš uložit 500000000kn da bi imo 10 konja.Dečki moji nova tehnologija.  I taj dečko se nebi utrkivo jel je bogati tatin sinčič i ni nezna šta ima   :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Eto odi naprimjer u dučan i pitaj kolko GP1 ima konja. Točno 7.5  a možeš si pogledat i na intenetu ako očeš. Aprilia SR ima 5.91. Ja sam svoje reko  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #21 : 19 Svibanj, 2007, 01:22:18 »
Dečki moji. Moj frend je kupio taj skuter kad hrvatska nije znala šta je skuter. Tad je košto tolko. 2003 god kad ej tek došo kod nas i jedina replika u hrvatskoj. Evo vam link za ovu sr 50 GP1 race replica

:http://www.bikez.com/motorcycles/aprilia_sr_50_gp1_race_replica_2003.php

 :jerk:  :jerk:  :jerk: .
Za derbija i aprilju običnu isto pogledajte u bilo kojem katalogu. Pa šta vi msilite pa nisu to prdilice iz 93. ili neznam koje da moraš uložit 500000000kn da bi imo 10 konja.Dečki moji nova tehnologija.  I taj dečko se nebi utrkivo jel je bogati tatin sinčič i ni nezna šta ima   :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . Eto odi naprimjer u dučan i pitaj kolko GP1 ima konja. Točno 7.5  a možeš si pogledat i na intenetu ako očeš. Aprilia SR ima 5.91. Ja sam svoje reko  :laughing3:  :laughing3:  :laughing3:

ajd dobro za ovu sr-ku, al nije mi jasno di su izvukli iz 50ccm 12 konja (ako su podaci tocni, a pitanje)....ali da je kostala 37 tisuca nema sanse

ne da mi se raspravljati vise s tobom, skuzio sam da malo pises konje malo kilowate, vidim ja da ti ni sam NE ZNAS sta pricas....

i kake su to gluposti da je decko kupio skuter kad hrvatska nije znala sta je skuter (2003)....nemam vise rijeci


ovo je istina za gp1 da ima 7,5 konja i to onaj sa lancanim prijenosom, al taj motor i onako ne ide k... po meni

ti imas Aprilia SR 50 Factory vidim da ona ima 6 konja, al onda nemoj brkati konje i kw
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2007, 01:32:37 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #22 : 19 Svibanj, 2007, 01:33:08 »
bikez.com je sve napisano cca i pola informacija nije tocno. po bikezu ja osobno iman manje konja nego sta mi pise u papirima i ostalim portalima.

sta oces rec da u hrvatskoj 2003. nije bilo ni jednog skutera ??? pa nisu ti to 90te da 50ccm dodje 30k kuna lol
za 40k kuna vozis skuter za trke a ne racing replicu. Svak svoju pilu hvali al triba bit i objektivan.

nekazen ja da nemoze imat 7 konja daleko od toga, al bez tuninga ih ne razvija pa ti pjevaj borbene :)

da ti quotam dio s bikez.com za tu apriliu
Citat:
Top speed:   88.5 km/h (55.0 mph)

koji to cvajo s 12 konja ide 90 na sat max ^^

oxiov midrace fire fox ide oko 110 a razvija cca 12-13 konja sa serijskim prijenosom, kumplugom i strujom.. drugo je sve top na njemu :confused5:

ne svadjam se ja s tobon niti ista samo mi nije jasno bas o cemu ti pricas  :toothy11:

@ igor..

potpis za sve sta si napisa... preduhitria si me :)



 
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2007, 01:36:54 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #23 : 19 Svibanj, 2007, 11:28:28 »
Za brzinu su krivo napisali ja sam ga 105 stisno  :icon_biggrin: a moto jedva da ima 300km znači mora se još razradit. On da je razgažen letiooo bi.... Gle ne svađam se ni ja sa nikim ali samo kažem... Isto kako za svaki skuter piše da ide 45 na sat  :laughing3: . Za  moju tzr ku piše tamo da ide 160 ja ju stisno 190  :laughing3: .I derbi GP1 letiiii i to serijski . Ima ih dosta tu kod nas. Motor leti pa nema tih 7 i pol konja bezveze .I za derbija nikad nisam napiso da ima 7.5 kw nego 7.5 kw. Za apriliju sam napiso 5.91 kw i za race replicu 12 konja....

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #24 : 19 Svibanj, 2007, 11:47:37 »
na zadnji lakše ide aprilia jer ima rezervoar pozadi i teža je u zadnjem delu dok je runner mnogo teži napred..
runner po zavojima ubija sr-a, ima niže težište, puno sigurnije se osjećam na njemo pri jakim naginjanjima, sr je nekako viši!
p.s. rekao mi je tip u servisu da ako stavim auspuh od 1. runnera da če mi bajk ići do 100!Koliko bih više dobio sa zx-om nego sa tim auspuhom?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #25 : 19 Svibanj, 2007, 12:43:27 »
Za brzinu su krivo napisali ja sam ga 105 stisno  :icon_biggrin: a moto jedva da ima 300km znači mora se još razradit. On da je razgažen letiooo bi.... Gle ne svađam se ni ja sa nikim ali samo kažem... Isto kako za svaki skuter piše da ide 45 na sat  :laughing3: . Za  moju tzr ku piše tamo da ide 160 ja ju stisno 190  :laughing3: .I derbi GP1 letiiii i to serijski . Ima ih dosta tu kod nas. Motor leti pa nema tih 7 i pol konja bezveze .I za derbija nikad nisam napiso da ima 7.5 kw nego 7.5 kw. Za apriliju sam napiso 5.91 kw i za race replicu 12 konja....
ma šta ti sereš neke sheme o 12 konja.I to da je tvoj prijatelj kupio skuter kad se u Hrvatskoj nije ni znalo za skuter.
Ma šta melješ gluposti kad nemaš pojma.Ja san svoju Gileru uzeo 98. godine kad se ti nisi očito ni rodio kad sereš tu neke gluposti
Što se tiče TZR i tvojih 190 km/h.Možda ti i jesi toliko uvatio ali nije ni čudo kad si klinjo i nemaš više od 40 kilograma.
Daj malo lakše s tin glupostima.Prvo ispeci pa reci.Nemoj da ti je brži jezik od mozga
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #26 : 19 Svibanj, 2007, 12:51:17 »
I za derbija nikad nisam napiso da ima 7.5 kw nego 7.5 kw. Za apriliju sam napiso 5.91 kw i za race replicu 12 konja....

tko tu kog zajeb...

nisam napisao kw, al sam naspisao kw

aprilia (tvoja) ima 6 konja (4,5kw)

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #27 : 19 Svibanj, 2007, 13:02:33 »
ma on biće i nezna mjeru kW i konjska snaga
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #28 : 20 Svibanj, 2007, 00:37:05 »
O ljudi božji. Htjeo sam anpisat 7.5 konja al sam se zabunio. Pa čovjek sam događa se svima. i jeste se malo raspitali i vidli da sam u pravu??????? :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #29 : 21 Svibanj, 2007, 11:28:20 »
O ljudi božji. Htjeo sam anpisat 7.5 konja al sam se zabunio. Pa čovjek sam događa se svima. i jeste se malo raspitali i vidli da sam u pravu??????? :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:  :toothy9:
neman ja vrimena za te tvoje pi*darije
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #30 : 21 Svibanj, 2007, 11:51:58 »
nemam ni ja vremena za ničiej pi*da.....  :toothy9: ali jednostavno me živcira kad mi neko nešto tvrdi a znam da sam  u pravu. Naprimjer evo kako da ja vama dokažem da aprilija Race replika ima 12 konja i da je KOŠTALA tolko kolko je koštala ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? . Ili naprimjer da moja ima 5.91 kw. Evo ja to vama nemogu dokazat kad neznam kako. Recite vi možda znate kako  :glasses9:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #31 : 21 Svibanj, 2007, 12:23:17 »
nemam ni ja vremena za ničiej pi*da.....  :toothy9: ali jednostavno me živcira kad mi neko nešto tvrdi a znam da sam  u pravu. Naprimjer evo kako da ja vama dokažem da aprilija Race replika ima 12 konja i da je KOŠTALA tolko kolko je koštala ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? . Ili naprimjer da moja ima 5.91 kw. Evo ja to vama nemogu dokazat kad neznam kako. Recite vi možda znate kako  :glasses9:
Slikaj prometnu i postaj tu da vidimo i nema se šta više raspravljat :binkybaby:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #32 : 21 Svibanj, 2007, 12:26:41 »
1.0 kw=1.36 ks..
znači motor od 5 kw ima 6.8 ks..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #33 : 21 Svibanj, 2007, 14:11:17 »
možeeeeeeeee dogovoreno čim nabavim neki digitalac slikat ču vam svoju prometnu  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: pa da vidimo...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #34 : 21 Svibanj, 2007, 17:31:18 »
možeeeeeeeee dogovoreno čim nabavim neki digitalac slikat ču vam svoju prometnu  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: pa da vidimo...


i od prijatelja gp1 race replicu, mislim prometnu
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #35 : 21 Svibanj, 2007, 18:46:33 »
E to več teže zato šta dečka vidim možda 2 put na godinu nemam njegov broj a uostalom to sam vam več dokazo na onoj stranici i slobodno možete pogledat na kojoj god očete stranici ili gdje god očete...  :laughing3:  :laughing3:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #36 : 21 Svibanj, 2007, 20:44:04 »
E to več teže zato šta dečka vidim možda 2 put na godinu nemam njegov broj a uostalom to sam vam več dokazo na onoj stranici i slobodno možete pogledat na kojoj god očete stranici ili gdje god očete...  :laughing3:  :laughing3:

nema veze za prijatelja, sto se tice te gp race replike, ja nisam nigdje nasao osim na onoj sto si ti stavio


al svako ce ti rec da je iz seriske 50ccm nemoguce izvuci 12 konja...i da ide manje od 90........moje misljenje a vjerujem i drugih......znas da je internet pun lazi i sranja
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #37 : 21 Svibanj, 2007, 22:48:56 »
Dobro istina internet samo sere i laže a i ja nisam za nu nigdje drugdje našo . A mi smo mislili da ima ko i moja dom nisamo vidli an stranici tako da možda ipak nije istina.. Al za moju eto slike čeju  što priej stič pa ... :laughing7:  :laughing7: . i evo još pogledajte za derbija ko ne vjeruje...

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #38 : 21 Svibanj, 2007, 23:00:25 »
nemam ni ja vremena za ničiej pi*da.....  :toothy9: ali jednostavno me živcira kad mi neko nešto tvrdi a znam da sam  u pravu. Naprimjer evo kako da ja vama dokažem da aprilija Race replika ima 12 konja i da je KOŠTALA tolko kolko je koštala ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? . Ili naprimjer da moja ima 5.91 kw. Evo ja to vama nemogu dokazat kad neznam kako. Recite vi možda znate kako  :glasses9:
ček,ti to hočeš reč da serijska aprilija replica ima 12 ks, to je k'o yamaha xt 125, nemoguće!
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #39 : 22 Svibanj, 2007, 00:22:05 »
imam i ja jedno pitajnje kak meni u knjizici pise da imam 2kw mislim to mi je uvreda pa to je ipak runner a frendu mi pise 4kw ima peugeota viva citya a ja idem brze...a njegov je jaci???..nije mi jasno ili je to nekakva laž....
POPOVEC REJSING TEAM