Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Snaga aprilia sr 50  (Posjeta: 22499 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dinospehar1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlatar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 (FRD)
Snaga aprilia sr 50
« : 11 Svibanj, 2007, 10:43:09 »
Imam par pitanja! Koliko konjske snage ima aprilia sr 50 s ubrzgavanjem i kolko s rasplinjačem, isto tak i za gileru runner
,koji je lakše diči na zadnji kotač , kolku potrošnju imaju ma 100km  :dontknow: :help: :help: :help: :frajer:
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj, 2007, 10:51:31 Doomsday »
G O ! ! ! ! ! !

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #1 : 11 Svibanj, 2007, 10:59:54 »
Trebali bi imati jednako snage (ne znam sad točno koliko), mašina s ubrizgavanjem troši nešto manje od mašine s karburatorom...
A za dizanje na zadnje  :icon_scratch: mislim da je ista stvar...
« Zadnja izmjena: 11 Svibanj, 2007, 11:01:59 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2007, 11:02:42 »
karburator verzija je bolja jer se lakse tunira.. a i ona nemora trosit puno ako ga ne vitlas full gas... a direktnom ti doduse full odgovara..

snage su iste kako ti je panišer reka..

na zadnje ti je sve od 50ccm tesko vozit ako neznas. kad pocimas sta vise snage lakse ide i lakse se uci.. al to ti je dvosjekli mac ako ga zveknes prejako  :nono:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline dinospehar1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlatar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 (FRD)
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #3 : 11 Svibanj, 2007, 12:37:42 »
za koji motor su jeftiniji djelovi od tih dva
G O ! ! ! ! ! !

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #4 : 11 Svibanj, 2007, 12:46:13 »
ako misliš na najnovije verzije modela, mašine su im iste, pola dijelova također, a i cijena je tu negdje..
injectioni troše nešto manje goriva i ulja, imaju nešto više snage ali dosta su  nepouzdani za održavanje, često se začepljuju injektori, pogotovo zbog našeg benzina..
ako misliš tunirat ikada, obavezno karb verziju..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #5 : 15 Svibanj, 2007, 13:29:03 »
Ivanm je to dobro reko :headbang: . Naš benzin kur*u ne valja pa se aprilia di tech može jebat sa ajnšpricom. Ja ima doma ovu najnoviju i motor je odličan ima 6 kw troši 2 litre na 100 šta je puno manje od one sa karbom. A sa litrom castrola tts prođem oko 5000km. Inače se uopče ni malo ne palim na te skutere ali ta aprilija mi ej ono ... neznam ima nešto u njoj  :toothy10: . Motor je odličan.

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #6 : 15 Svibanj, 2007, 13:46:49 »
na zadnji lakše ide aprilia jer ima rezervoar pozadi i teža je u zadnjem delu dok je runner mnogo teži napred..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #7 : 15 Svibanj, 2007, 14:42:10 »
I da što se tiče toga na zadnji. Aprilija se stavrno vrti an dosta ima snage i diže se bez problema .a Ali čim ga digenm odma izgubi snagu (valjda se kompjuter pobrka neznam )  :dontknow: . I kad ga spustim ugasi se. To ej sjebano ako ju očeš na zadnji mora ta sva elektronika van  :glasses9: . a bez toga neče radit tako da ......

Offline dinospehar1

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlatar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 (FRD)
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #8 : 17 Svibanj, 2007, 18:06:12 »
kad bi se nafrizirala aprilia sr na 70ccm auspuh, kvačilo ,rolice, fileri,opruge,....
koliko bi trišila benzina? i kolko bi imala konja i kolko bi najviše išla
G O ! ! ! ! ! !

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #9 : 17 Svibanj, 2007, 18:09:30 »
Esad ........  ;D . Sve to ovisi kolko uložiš. mogla bi se nabrijat i do 15 konja ali dal bi htjeo uložit 5000-6000kn. Mislim da ne . To ti senebi isplatilo. Ide ona ljepo i kad je stock. Inače ako staviš kit tu sve kreče. Treba uaspuh pa nova lamela opruge,rolice,bla bla bla. A t ti ej neisplativo. osima ako nemaš puno para onda samo izvoli  :toothy9:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #10 : 18 Svibanj, 2007, 01:32:11 »
e sad jako bitna stvar, ako je tvoj sr ditec : imas polinijev i malossijev kit koji kostaju preko 2000kn (polini je nesto jaci, s njim dobijes ventil koji daje vise benge, dok s malosijem dobijes struju koja daje vise benge), spuh ti ne treba jer na ditecu sa spuhom ne dobijes nista, jedino jos multivar + role i stelanje kvacila drugim federima, radilicu treba i ne treba dirati ovisi o kilometrazi.......za mene ne isplativo davat 3000kn jer ne mos ocekivati nesta previse od tih kiteva, kao sto bi se moglo dobiti na karb verziji........a seriski idu super

...a ako je karb verzija, sad zavisi da li je minareli, morini ili piaggio masina (ako je minareli ili piaggio to je druga prica jer daje i vise mogucnosti odabira tjuninga)

ako bi to bio base setup...kit(giza malossi ili tp 1000-1400kn), spuh (1000), frga 17,5 (piaggio ima serisku, nade se polovnih za 200-250kn), multivar (500kn), radilica (opet zavisi o kilometrazi, ako ima dosta tisuca nove lezajeve/semeringe stavit) + kombinacija rola i federa kvacila (200kn)

...potrosnja sa dobro nastelanim base-om ne bi smijela prelaziti 4,5-5l
...max brzina oko 100-110 na sat(realne) po satu moze i 120 (zavisi koliko sat laze)  :icon_thumright: :icon_thumright:

...konja sta ja znam 8-10

...base kitovi izdrze isto kao i seriske masine, naravno uz dobro nastelan karb i fino podmazivanje

...za midrace setup ne da mi se pisati cijena moze i do 1000eura




« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2007, 01:58:00 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #11 : 18 Svibanj, 2007, 08:45:39 »
Ivanm je to dobro reko :headbang: . Naš benzin kur*u ne valja pa se aprilia di tech može jebat sa ajnšpricom. Ja ima doma ovu najnoviju i motor je odličan ima 6 kw troši 2 litre na 100 šta je puno manje od one sa karbom. A sa litrom castrola tts prođem oko 5000km. Inače se uopče ni malo ne palim na te skutere ali ta aprilija mi ej ono ... neznam ima nešto u njoj  :toothy10: . Motor je odličan.

daj mi samo objasni di si ti procitao da ti skuter ima 6kw serijala?

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #12 : 18 Svibanj, 2007, 08:50:26 »
base kit nemoze ic 110 realne nikako da ga guras nema sanse..

midrace kitovi idu 110+ ...


base kit nemoze skinit moj skuter koji ima samo malossi federe kvacila.

on razvija cca 8 konja..

a celeri na pedeseticama su napravljeni za male brzine i priko 50 su netocni dosta. tako ako ti pise 100 odbi bar 20  :toothy11:


2dubrawa

to stoji... ko ce serijali dat 8 konja?
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #13 : 18 Svibanj, 2007, 12:07:45 »
o budale li  :toothy9: . Aprilia sr najnovija koju ja imma ima 5.91 kw. seriala.  :laughing9: . Evo ako misliš da je nemoguče pogledaj di očeš. A moj frend ima jedinu u hrvatskoj Aprilia sr GP1 verzija 2003 god i kad ju je on kupio koštala je 37000kn. i ima 12 konja pogledaj na kojoj stranici oćeš i u papirima mu piše  :laughing11: . I zašto bi 5.91 kw bilo nemoguče ako ti derbi gp1 50 ima 7.5 konja to isto provjeeri di očeš  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #14 : 18 Svibanj, 2007, 13:41:38 »
base kit nemoze ic 110 realne nikako da ga guras nema sanse..

midrace kitovi idu 110+ ...


base kit nemoze skinit moj skuter koji ima samo malossi federe kvacila.

on razvija cca 8 konja..

a celeri na pedeseticama su napravljeni za male brzine i priko 50 su netocni dosta. tako ako ti pise 100 odbi bar 20  :toothy11:


2dubrawa

to stoji... ko ce serijali dat 8 konja?

ipak sam previse rekao do 100 mogu base, a midlrace ako moze papati sp-a, a o vxr-u da ni ne pricam, s duzim prijenosom mogu ici preko 130, ako ne i vise  :icon_thumright: :icon_thumright:

..primjer moj sr50(morini) sa rr,multivarom i 17,5 po mom satu kazaljka prijeđe oznaku km/h, to je oko 15km vise od 80 (sat do 80), po autu mjereno 90 na sat (u autima satovi isto lazu), al zato recimo novi runner samo sa rezom u krajnoj me dere vise od 5 na sat (po mom satu bi to bilo 100kmh) i sad uzmi taj isti runner s base kitom + nek ima duzi prijenos bez problema ide 110 na sat (prave)  :headbang: :headbang:

ako sam sta krivo rekao ispravite me
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #15 : 18 Svibanj, 2007, 13:57:16 »
Imam par pitanja! Koliko konjske snage ima aprilia sr 50 s ubrzgavanjem i kolko s rasplinjačem, isto tak i za gileru runner
,koji je lakše diči na zadnji kotač , kolku potrošnju imaju ma 100km  :dontknow: :help: :help: :help: :frajer:

Ne znam koliko konja, kolika je potrosnja, ali znam da... se Aprilia sr50, sa direktnim ubrizgavanjem koliko se ja sjecam gusila kada bi isla po zadnjem.
Neznam da li je jos tako, ali runner ima rezervoar napred, sto bi teoretsk iznacilo da se aprilia lakse digne jer je mozda laksa???? Nisam siguran u nista.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #16 : 18 Svibanj, 2007, 14:39:48 »
Imam par pitanja! Koliko konjske snage ima aprilia sr 50 s ubrzgavanjem i kolko s rasplinjačem, isto tak i za gileru runner
,koji je lakše diči na zadnji kotač , kolku potrošnju imaju ma 100km  :dontknow: :help: :help: :help: :frajer:

Ne znam koliko konja, kolika je potrosnja, ali znam da... se Aprilia sr50, sa direktnim ubrizgavanjem koliko se ja sjecam gusila kada bi isla po zadnjem.
Neznam da li je jos tako, ali runner ima rezervoar napred, sto bi teoretsk iznacilo da se aprilia lakse digne jer je mozda laksa???? Nisam siguran u nista.

injektor ne moze terat gorivo kad se vozis na zadnjem
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #17 : 18 Svibanj, 2007, 14:41:09 »

injektor ne moze terat gorivo kad se vozis na zadnjem
[/quote]

da.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #18 : 18 Svibanj, 2007, 16:18:31 »
o budale li  :toothy9: . Aprilia sr najnovija koju ja imma ima 5.91 kw. seriala.  :laughing9: . Evo ako misliš da je nemoguče pogledaj di očeš. A moj frend ima jedinu u hrvatskoj Aprilia sr GP1 verzija 2003 god i kad ju je on kupio koštala je 37000kn. i ima 12 konja pogledaj na kojoj stranici oćeš i u papirima mu piše  :laughing11: . I zašto bi 5.91 kw bilo nemoguče ako ti derbi gp1 50 ima 7.5 konja to isto provjeeri di očeš  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

je ima 200 konja i pere r1

od 3 do 5kw moze imat priko nema sanse ... a i bitan je okretni moment

koja je to filozofija za 50ccm 40k kuna haha salterice od 125ccm su jeftinije od toga ... za te pare kupis derbi gp 250 i ides ko sat + ostane ti za registraciju i da je bacis u unique bou + par detalja...

dovedi tu apriliju i ako skine moj skuter od 13 konja ja ti kupim novi takvi od 40k kuna
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Snaga aprilia sr 50
« Odgovori #19 : 18 Svibanj, 2007, 18:50:54 »
bas sam gledao ni jedna sr-ka 50 nema preko 4-4,5kw

dubrava pricas gluposti kakva aprilija sr gp1 od 37tkn s 15 konja

kaki derbi 7,5 kw sta pricas ti

ajd fino uzmi svoju knjizicu vozila, il prometnu pa pogledaj koliko ti pise kw uslikaj i posalji vamo da se uvjerimo
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...