Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........  (Posjeta: 7971 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« : 03 Kolovoz, 2009, 15:15:16 »
Pozzz svima,vozim peugeot-a Vivacity seriala,osim rolnica koje sam ubacio nedavno sad imam par problema

1-Rolnice sam ubacio prje hmm 15-20 dana neki dan otvorim motor kad na rolnicama vec se pojavile kao male ravne crtice  ugl sad cu otici uslikat pa da vidite jeli normalno da se trose tako brzo....

2-Znaci skuter ide 70 po ravnom max ako ima malo strmo i do 80 eh sad vozio je sve normalno ali unazad 2 dana mi izgubi snagu preko 40-50 kad prebaci  kvacilo sad do cega bi to moglo biti nes u kvacilu ili sta znaci skuter ide normalno do 40-50 onda odjednom kao da dam pola gasa nemoze da se ono "dere" nego kao da ima pola snage da nije mozda filter benzina ili sta ?????  :dontknow: i da zvono od kvacila poplavilo nenormalno ali ne trese kad krece i to uslikat cu sad i to

3-Prednja kocnica nedavno sam mjenjao ulje i ozracio kocnice i to jer sam osjetio da slabije koci kocnica propadne skroz do rucke gasa tek na kraju koci sad promijenio pumpao ..... sad ista stvar znaci nije bilo do ulja da nisu pakne potrosene ili nes i kada se pritisce polahko kocnica nes kao da skljcne nezzz sta je eto toliko ajd  :help: :help: :help:......pozzzzz
Make lowe,not war =)

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #1 : 03 Kolovoz, 2009, 15:19:37 »
To sto rucica kocnice propada znaci da nisi dobro ozracio, ostalo je vazduha....
A ovo sto slabije vuce, proveri sve spojeve oko airboxa i karburatora da negde ne vuce fals vazduh, jer po tome sto si rekao ocigledno se malo gusi....

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #2 : 03 Kolovoz, 2009, 15:23:07 »
To sto rucica kocnice propada znaci da nisi dobro ozracio, ostalo je vazduha....
A ovo sto slabije vuce, proveri sve spojeve oko airboxa i karburatora da negde ne vuce fals vazduh, jer po tome sto si rekao ocigledno se malo gusi....

Odoh odmah mada ne vjerujem da vuce fals jer do 40-50 je normalan skuter i lijepo krene nabije brzinu za par sekundi al poslije je muka haha odoh to pregledati i slikat nazad sam za sat da postavim slike....pozzz
Make lowe,not war =)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #3 : 03 Kolovoz, 2009, 15:31:31 »
provjeri centralni makar da je do njega motor bi se derao ali nebi imao krajnju..mogo bis i karb ocistit i svijecicu novu stavit i daj poslikaj staru

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #4 : 03 Kolovoz, 2009, 15:42:34 »
provjeri centralni makar da je do njega motor bi se derao ali nebi imao krajnju..mogo bis i karb ocistit i svijecicu novu stavit i daj poslikaj staru

rado bi ja nju izvadio hah evo mi crne ruke tastaturu sam umastio rado bi je izvadio to hocu od kako sam ga kupio al nemam onog kljuca a svjecica nekako dole ubacena moram pogledati kako bih to bogao uciniti eno otvorio sam ga sad cu uslikati malo sve izgleda cisto mislim nema da curi negdje nesto...ugl odoh slikat pa stavljam fotke ako uspijem i svjecicu cu odvrnuti  :toothy10:.......pozzzz :hello:
Make lowe,not war =)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #5 : 03 Kolovoz, 2009, 15:46:09 »
kljuc 21, papagajke, rolcange, nesto iskemijaj...

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #6 : 03 Kolovoz, 2009, 15:57:08 »
Nije 21 na peugeotu :)
Kljuc 14 za zvono i 39 za kvacilo  :icon_thumright:

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #7 : 03 Kolovoz, 2009, 16:13:57 »
eh evo me prvo da se izvinem slike nisu neke 3 aparata u kuci i sve baterije praze aagrrhh poludio sam ali vidi se koliko toliko smijem li kombinerkama uhvatiti za onaj biijeli dio svjecice hoce li puknuti ???i uslikao sam karburburator znate li sta je koja je velicina pise na njemu nes france  ??? ewo slike
                 -plavo zvono xD
                 -karburator
                 -zab kak se zove ba onaa osovina ili getriba haha pogledajte ;D
                 -rolnice i vario
                 -vario pogledajte jeli ima neke veze sta je na mjestu gdje su rolnice neam pojma valjda je izgreban ono kao da je malo strugalo

                 -magicna svjecica kako je sad odvrnuti

eto ga aj sad recite sta valja sta nevalja  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Make lowe,not war =)

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #8 : 03 Kolovoz, 2009, 16:21:50 »
Karburator je Gurtner 12mm..
A sto kako odvrnuti svecicu? Pa kljucem za svecicu j**** li ga... Ne mozes je kombinirkama odvrnuti..
I to nije getriba, nego radilica :)
Getriba je iza kvacila i polutki..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #9 : 03 Kolovoz, 2009, 16:23:28 »
nesmije za bijelo uhvatit jer je taj dio keramicki i puknut ce..

Nije 21 na peugeotu :)
Kljuc 14 za zvono i 39 za kvacilo  :icon_thumright:

kako svijecica nije 21? kljuc za svijecicu nema kao sto je rekao i moze papagajkama ili necim drugim ali mora skinut plastiku hladenja sa cilindra...

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #10 : 03 Kolovoz, 2009, 16:25:11 »
nesmije za bijelo uhvatit jer je taj dio keramicki i puknut ce..

kako svijecica nije 21? kljuc za svijecicu nema kao sto je rekao i moze papagajkama ili necim drugim ali mora skinut plastiku hladenja sa cilindra...
Aha, da za svecicu je 21 kljuc... Mislio sam da kazes za kvacilo... A i za ovo drugo si u pravu, mora skinuti plastike da bi je necim drugim odvrnuo..

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #11 : 03 Kolovoz, 2009, 16:26:00 »
Uglavnom toliko toga si rastavio. samo radi jednog! ili je premekan feder kontrasta(veliki feder) ili je remen u losem stanju!

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #12 : 03 Kolovoz, 2009, 16:27:23 »
Aha, da za svecicu je 21 kljuc... Mislio sam da kazes za kvacilo... A i za ovo drugo si u pravu, mora skinuti plastike da bi je necim drugim odvrnuo..

ojj joj kako cu skinuti tu plastiku i daa sta je ono sa druge strane gdje je auspuh bas na toj plastici imaju ono za hladjenje valjda  znate na sta mislim gdje je masina ali sa druge strane
Make lowe,not war =)

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #13 : 03 Kolovoz, 2009, 16:28:48 »
Uglavnom toliko toga si rastavio. samo radi jednog! ili je premekan feder kontrasta(veliki feder) ili je remen u losem stanju!

za feder ne znam nisam uspio kvacilo skinuti ako kupim sta u dubrovniku sad za kvacilo onda cu se potruditi oko toga a remen imatacno 17 mm sad jel to malo ili dovoljno...pozzz
Make lowe,not war =)

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #14 : 03 Kolovoz, 2009, 16:30:12 »
Karburator je Gurtner 12mm..
A sto kako odvrnuti svecicu? Pa kljucem za svecicu ***** li ga... Ne mozes je kombinirkama odvrnuti..
I to nije getriba, nego radilica :)
Getriba je iza kvacila i polutki..

haha najgore je to sto nemam kljuca za svjecicu  :toothy3: pogledat cu sad kad dode stari ima li on u autu ahh ewo ga na vrata haha odoh gledati po autu
Make lowe,not war =)

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #15 : 03 Kolovoz, 2009, 16:30:31 »
Nov je debljine 17.5 mm, ali ja sam dugo imao neki Hebo koji je nov bio 17mm i nije bilo problema...
A to sa druge strane je struja, odnosno namotaji i magnet.. Oko toga bolje nista ne diraj :)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #16 : 03 Kolovoz, 2009, 16:31:05 »
jesu ovo one trokutaste rolice od topa? to je takvo smece od rolica, ako jesu to te mijenjaj to odmah..

ojj joj kako cu skinuti tu plastiku i daa sta je ono sa druge strane gdje je auspuh bas na toj plastici imaju ono za hladjenje valjda  znate na sta mislim gdje je masina ali sa druge strane

ventilator koji je ispod plastike i zasarafan je na magnet pomocu kojega se vrti i tako kola hladni zrak unutar tih plastike i hladi cilindar...

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #17 : 03 Kolovoz, 2009, 16:44:22 »
jesu ovo one trokutaste rolice od topa? to je takvo smece od rolica, ako jesu to te mijenjaj to odmah..

ventilator koji je ispod plastike i zasarafan je na magnet pomocu kojega se vrti i tako kola hladni zrak unutar tih plastike i hladi cilindar...

ahha necu ja to dirati svjecicu cu pokusati odvrnuti nekim kljestima sa ono bijelo uhvatiti ili za vrh svjecice a rolnice sam kupio neavno nije nista trokutasto na njima  ??? kupio sam ih od stanka iz zivinica dosle postom do zenice u bosni i ja ih donijeo do svice pa u svedsku haha ugl trose se brzo neznam sta im je  :dontknow:
Make lowe,not war =)

Offline mr_krhac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Söderhamn
  • Moj Skuter: Peugeot vivacity 50cc
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: Serija IMA GLUPU BLOKADU
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #18 : 03 Kolovoz, 2009, 16:54:42 »
Nov je debljine 17.5 mm, ali ja sam dugo imao neki Hebo koji je nov bio 17mm i nije bilo problema...
A to sa druge strane je struja, odnosno namotaji i magnet.. Oko toga bolje nista ne diraj :)

ok ne struju ni za zivu glavu imao na drugom problema oko toga kod mene ovaj remen od kako sam kupio skuter kliko se krecu dole remen za vivu od kevlara ??? na dubrovnik mislim
Make lowe,not war =)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Peugeot Vivacity- Slabije vuce i radi .........
« Odgovori #19 : 03 Kolovoz, 2009, 16:59:31 »
ahha necu ja to dirati svjecicu cu pokusati odvrnuti nekim kljestima sa ono bijelo uhvatiti ili za vrh svjecice a rolnice sam kupio neavno nije nista trokutasto na njima  ??? kupio sam ih od stanka iz zivinica dosle postom do zenice u bosni i ja ih donijeo do svice pa u svedsku haha ugl trose se brzo neznam sta im je  :dontknow:

puknut ce ti svijecica ako budes za keramicki dio uhvatio..jbt kljuc za svijecicu imas po ducanima za 50-100kn... :dontknow:

kevlar dode oko 200-250kn