Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?  (Posjeta: 3677 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #20 : 03 Kolovoz, 2009, 09:15:28 »
Fakat nemaš sreće na Aeroxu  :angry7:

Nesto ne stima na aeroxu, ljudi me ne vide ako sam 10m ispred ociju  :dontknow:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #21 : 03 Kolovoz, 2009, 10:58:05 »
potpisujem @lfinu 1. metodu...  :icon_thumright:

eventualno ako je situacija bila izuzetno rizicna a imas svjedoke, namamiti ga na kulturan nacin da te udari (svjedok sve mora vidjeti) ti zoves policiju i prijavis ga te podneses tuzbu radi ugrozavanja zivota, nesavjesne voznje i nanosenja tjelesnih ozljeda... (izvuces oko 2000 € i kupis drugi skuter)  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #22 : 03 Kolovoz, 2009, 12:12:52 »
...uglavnom vozio sam se tik u crtu...

Znaci, vozio si nepropisno. ZOSPC nalaze da se mopedi voze uz desni rub (desne ako ih je vise) trake.
Znam, glupo je i nesigurno (sahtovi, rupe), ali je tako.

...nemam retrovizore i nevidim aute...
Sve za ljepotu (skuta), kaj ne?  ::)


Dakle, istovremeno si bio u 2 prekrsaja i ljutis se kad ti trube?
S tim, da kad nebi bio u drugom prekrsaju, najvjerojatnije bi se mako pa nebi bio niti u prvom...

...namamiti ga na kulturan nacin da te udari (svjedok sve mora vidjeti) ti zoves policiju...


Policija gotovo uvijek u slucaju tuce (pa makar samo jedna strana tukla) prijavi sve strane za remecenja javnog reda i mira   :(
« Zadnja izmjena: 03 Kolovoz, 2009, 12:14:45 3alfa3 »

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #23 : 03 Kolovoz, 2009, 12:20:35 »
ma u takvim slucajevima lomim retrovizor a ako dodje do veceg sranja... zrtvujem i tako prostor ispod sica zbog male palice pa steta ne upotrijebit za budalu


naravno ako je covik ok i kaze pardon isprica se nikom nista...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #24 : 03 Kolovoz, 2009, 12:24:23 »
alfa-ne neljutim se kad mi trube,nego se pomaknem...desno se nisam vozio jer je ispred mene bio jurić a kočioni sistem mi nije u top stanju pa sam odlučio biti pored njega i malo iza,,a ovo je konjina koja je mogla komotno proći jer se pored mene vozio dok sam ja bio u svojoj traci a on u traci za kontra smjer i sa spuštenim prozorom meni kenjavi...uz normalan razgovor nije se dao urazumit pa sam ga poslao tamo di mu je i mjesto...sa takvim ljudima treba samo na takav način...
razguliiii

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sto uciniti u ovakvoj situaciji?
« Odgovori #25 : 03 Kolovoz, 2009, 12:29:59 »
alfa-ne neljutim se kad mi trube,nego se pomaknem...desno se nisam vozio jer je ispred mene bio jurić a kočioni sistem mi nije u top stanju pa sam odlučio biti pored njega i malo iza,,a ovo je konjina koja je mogla komotno proći jer se pored mene vozio dok sam ja bio u svojoj traci a on u traci za kontra smjer i sa spuštenim prozorom meni kenjavi...uz normalan razgovor nije se dao urazumit pa sam ga poslao tamo di mu je i mjesto...sa takvim ljudima treba samo na takav način...


Ma kuzim ja tebe, al samo kazem - u situacijama kad i ti imas "putra na glavi", najbolje je klonit se situacija gdje moze doc do sranja.
To svakako nije voznja po crti, sa neispravnim kocnicama i bez retrovizora  ;D