Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner neke informacije  (Posjeta: 843 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
runner neke informacije
« : 27 Srpanj, 2009, 02:08:49 »
-uglavnom sutra sljedi ugradnja tp trophy-a pa me neke osnovne stvari zanimaju:

-dali da odmah idem na dulji primar-npr.onaj od alfe što prodaje 13% dulji (šta ću s tim dobit osim malo  na krajnjoj)???
-dizna je trenutno 70,imam 90 u pripremi a ako treba nešto manja naručiti ću sutra pa će mi kolega busom šiknut:znači dellorto 17,5 phva,airbox prerađen-koja veličina dizne je idealna???

dakle runner 01 godište
vodeno hlađenje
spuh je TT-(ako će bit potrebe ubost ću negdje RR)
vodeno hlađenje
rolnice 6,1g
multivar 2000
žuti feredi na kvačilu
centralni serijski
kevlar remen

skuter je ovako nabrao 90-95 kmh realne brzine na njegovim vurama 105-110 kmh,,potrebno mi je još malo jer ćesto idem otvorenim cestama van naselja a i na dalje relacije...

znači molim odgovor dali je potrebno na runneru produljit prijenos?koja dizna je idealna?te dali da se držim proizvođačevih 300 km razrade ili 500 km da radim??zadnje što me zanima svječica imam iridijumku ngk,jeli ona ok ili neku drugu da uzimam???

hvala na odgovorima
runner imate u projektu od replcnta..

« Zadnja izmjena: 27 Srpanj, 2009, 02:11:08 nostra »
razguliiii

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #1 : 27 Srpanj, 2009, 02:15:33 »
bivsi skut od mate :icon_thumright:
po meni ti dizna do 86 bi treala bit ok,nis vece...primar neznam,ak imas para uzmi,imat ces dosta bolju krajnju i tt ti je solidan na taj setup,nis mu ne fali,ici ce to ok,samo da se ustela kak spada

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #2 : 27 Srpanj, 2009, 02:24:40 »
dizna bi trebala bit ok 90..malossi 17,5 seriski pakira karb sa tom diznom i karbovi odlicno rade..mogo bi i ovaj..produzeni prijenos bi ljepo sjeo a pogotovo jer radit te duze ture i vozis se po otvorenoj cesti ali onda bi bilo super stavit rr-a jer ce on dosta vise snage izvuc iz kita a opet to nece bit setup koji nece trajat jer ces moc imat neku solidnu putnu brzinu a da se motor ne vrti ili cak prevrtava tzbog produzenog prijenosa..

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #3 : 27 Srpanj, 2009, 09:33:52 »
dizna 90 ide ako  je gljiva gore, za svaki airbox je prevelika, a i trošit će jako puno..
diznu oko 80, malo preradit airbox, redsponge unutra i to je ok.. inače ostali popis setupa je ok..

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #4 : 27 Srpanj, 2009, 10:22:12 »
dizna 90 ide ako  je gljiva gore, za svaki airbox je prevelika, a i trošit će jako puno..
diznu oko 80, malo preradit airbox, redsponge unutra i to je ok.. inače ostali popis setupa je ok..

 :icon_thumright:

Ja sam imao na base setupu sa 17,5  diznu 76 i bilo je ok, treba probati recimo sa 78, 80  :icon_thumright:

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #5 : 27 Srpanj, 2009, 10:33:10 »
ok,za diznu sam i mislio da je prevelika,razmišljam da možda kupim 19 dellorta???dali je to pametna ideja???ako ne onda diznu 80...
u airboxu već jesu red sponge...
ali glavno pitanje mi je u vezi getribe???dali LC runneru zbilja treba produljenje jer ima duži prijenos barem koliko sam skužio od roxa???
razguliiii

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #6 : 27 Srpanj, 2009, 10:36:04 »
ok,za diznu sam i mislio da je prevelika,razmišljam da možda kupim 19 dellorta???dali je to pametna ideja???ako ne onda diznu 80...
u airboxu već jesu red sponge...
ali glavno pitanje mi je u vezi getribe???dali LC runneru zbilja treba produljenje jer ima duži prijenos barem koliko sam skužio od roxa???

Bilo bi dobro uzeti 19 iako je i ovaj ok za ovu kombinaciju (trophy + tt)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #7 : 27 Srpanj, 2009, 10:44:09 »
ma koji tt...pa trophy i rr su provjerena kombinacija i rr jebeno pase na trophya

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #8 : 27 Srpanj, 2009, 10:46:30 »
ma koji tt...pa trophy i rr su provjerena kombinacija i rr jebeno pase na trophya

To je istina, tt je za serijalu ali on još nije nabavio rr-a pa će do tada i tt biti dobar :laughing11:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner neke informacije
« Odgovori #9 : 27 Srpanj, 2009, 11:57:59 »
nemoj stavljat dužu getribu..