Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Namotaji  (Posjeta: 776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Namotaji
« : 21 Srpanj, 2009, 20:04:43 »
koliko treba V biti na izlazu iz namotaja za punjenje akumulatora,znaci prije reglera

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Namotaji
« Odgovori #1 : 21 Srpanj, 2009, 23:46:24 »
Nije to kod svakog skutera isto a ima i razlike da li je regler prikljucen ili nije.Kad odpojis regler i dodajes gas napon se penje i do 30V al cim spojis regler napon na obje faze(svijetla i punjenje) se stabilizira i ne ide preko 12V dok se na izlazu za punjenje dobije 14V ali istosmjerne a svi ostali vodovi su izmjenicni napon.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Namotaji
« Odgovori #2 : 22 Srpanj, 2009, 18:36:38 »
ma tnam da je prek reglera 12 V,ja mjerim direktno prije reglera :icon_thumright:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Namotaji
« Odgovori #3 : 22 Srpanj, 2009, 22:13:20 »
Da skuzis jel ti namotaji i reglerdobro rade na + i - klemi sa spojenim akumulatorom koji nij mrtav na pol gasa bi ti oko 13.5-14V nesto trebalo pokazivati...mozda i malo preko 14V.i onda su namotaji ispravni i regler i filaju aku....ako pod gasom ostaje napon oko 11.7 ili manje ak je prazan aku-12.3V tak odprilik onda nefila..ili namotaji nerade ili regler...a mozda i neka zica smao precvikana.treba pogledati uglanvom.
Under construction...