Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preporuka: Speedfight vs Jet Force  (Posjeta: 5846 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #20 : 26 Srpanj, 2007, 23:20:04 »
zasto sta san vozia novu pedesetku i neide dobro, a blokade skinute, ustelovana i razradjena ko da je po jajima vozena..

skuter je lip, al masina nije bajna... i sta oces rec da se njegov raspa s 30 na sat i da je to jedan jedini takav  :icon_scratch:
Neznam za tog Sf-a od tvog lege al SF2 100ccm ima moj bratić i padali smo sa njega bar 5 puta i ide normalno  :icon_thumright: Sam što mu sat sere i to naveliko(130kmh po njegovom satu ide :laughing7:)
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #21 : 27 Srpanj, 2007, 00:02:21 »
ovaj ide 95 po svom satu (pravac)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #22 : 27 Srpanj, 2007, 17:54:16 »
peugeot ti je dobar dok ne padnes ... posli ga gospa nemoze napravit da ide kako treba  :binkybaby:
ja sam sa svojim speedfightom pao 30 puta,al motor ide jos bolje nego prvi dan,mogu se mjesrit sa piagiom nrg i gilerom runner,stalker,uopce mi ne bjeze vec se vozimo usporedno,a sta se tice mono vilice ona se ne moze skrivit ni puknut,ja sam lupio u brinu sa brzinom od 80 km/h,steta-pokrivljena dva sarafa sta drze vilicu,poravnao ih i motor ide savreseno ravno bez ruku,al da ima nekih krsina od peugeota to da,sve ovisi na kakvog se namjeris,i da ne vozim ga u servis nego je sve hom made,novi ti je speedfight sad 14000 kn,eto toliko od mene,

hmmz momak kojeg znan ima speed fight 1 50ccm speed fight 2 100ccm

sa tom dujom se zapuca sa 30 na sat i raspala se.. od vilice pa do svih plastika i masine u jagodama...... i sam govori kako neide nista nakon tog sudara.. a momak ima love ne stedi na njemu

P.S. meni je vilica kriva pa ide savrseno bez ruku a kad legnes u cosu da vis kako nosi... :laughing7:
gle ja ti govorim o svojem slucaju,tko zna sta je on radio s njim,i kako su ovi u servisu napravili,mene su trazili za servis 1500 kn,a ja sve sam promijenio za 300 kn,ostalo mi u džepu 1200kn,pa si ti sad misli,a ako im i platis toliko naprave sranje,evo Nikon ti si zivi primjer,dao skut na servis pa sad nejde i sam po njemu cackaj

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #23 : 27 Srpanj, 2007, 18:15:56 »
ja vozio od frendice sf neki dan...skinute blokade i sve i jedva je nabrao 65...razocarenje...koji im se k***c događa? kažu da te nove serije ne valjaju...da su stari puno bolji...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #24 : 27 Srpanj, 2007, 18:40:46 »
ide moj skuter bolje nego sta je isa prije, bila je benzina sporka a uliven je full rezervar od prvog deca i sporka se karb...

a meni ga je radia vrhunski mestar doma u svojoj garazi u slobodno vrime ko uslugu corky.u ...

prije je dimia ko dizel, sad je auspuh unutra ko novi pari iz ducana jer radi ko podmazan :)

jos ga je ustelova samo tako :)

zaboravljas ako je skuter novi  sam ga servisiras da ti oni mogu skinit garanciju a to se ne isplati :)

e i momak nije nista radia s njin pazia ga je ko oci u glavi hehe zabia se u policiju, odnosno oni mu usli u traku:)

neznan kako se pricaju price da je peugeot manje kvalitetan od drugih proizvodjaca.. pa ono.. ja ga neam pa neznan.. necu pametovat o tome.. znan samo ovaj primjer  :toothy11:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Preporuka: Speedfight vs Jet Force
« Odgovori #25 : 27 Srpanj, 2007, 20:53:40 »
gle,zavrsit cemo ovu temu,ako decko hoce speedfighta njegova zelja,realno gledano peugeot zaostaje u ubrzanju za piagiom,al imaju isto kranju brzinu,realno peugeot vrijedi te novce,ni lipe vise ni manje