Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prerada bloka na sf2  (Posjeta: 737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
prerada bloka na sf2
« : 04 Srpanj, 2009, 14:15:41 »
E ovako, posto sam skidao cilindar radi provere, razmisljao sam o tome da zapusim dobro deo gde je radilica i da isecem one 2 pregradice na bloku (usis) i malo ga prosirim.
U pitanju je tp trophy, zx, polini variomat, tako da mislim da bih dobio na odzivu jer ce ici i handmade prirubnica... e sad, ostaje jos sam usis (ne znam od kog je materijala), ali i njega bih morao da preradim ( da isecem one pregradice). E sad, da li mogu da ostavim onaj metal koji drzi lamelice sto se srafi, a da kupim jednu karbonsku lamelicu (iz jednog dela) ??
Sta mislite o svemu ovome? :)  Da li bi to funkcionisalo kako treba ?
p.s. sorry za ovoliki text, ali ovako je objasnjeno do detalja :)
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prerada bloka na sf2
« Odgovori #1 : 04 Srpanj, 2009, 15:12:45 »
možeš otpiliti pregrade usisa i staviti jednodjelnu lamelu..
možeš maknuti pregradu u usisu u bloku i obraditi da bude glatko..
ali to je opasno ako blok nije rastavljen jer strugotine aluminija mogu dospjeti u blok a odande ih treba evikasno izvuči, to je dosta teško..
ako imaš rastavljen blok, nije problem..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: prerada bloka na sf2
« Odgovori #2 : 04 Srpanj, 2009, 16:15:32 »
jako malo ces osjetiti,ne isplati se to raditi,da je rastavljen blok i da mozes kvalitetno prosiriti onda bi osjetio,ovako neces

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: prerada bloka na sf2
« Odgovori #3 : 04 Srpanj, 2009, 20:12:16 »
A i ne vredi ti preradjivati usis i prirubnicu posto je sve lose izvedeno.. Kupi stage 6 usis i onda si miran :)

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: prerada bloka na sf2
« Odgovori #4 : 04 Srpanj, 2009, 21:06:15 »
ok za prirubnicu, napravicu sam i odradicu je po Hac-ovom uzoru da bude pod uglom od 45 i bice sira od serijske (za 17.5 karb) i bice kraca od serijske, pa zato kazem da mislim da cu dobiti time nesto...
ako gresim, recite da se bar ne zezam bzvz..
a blokove ne bih rastavljao jer je sad sezona, ovo se sve moze uraditi za kraci vremenski period... taj deo kod radilice bih zastitio da opiljci od preradjivanja ne mogu da upadnu u blok...
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!