Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner - tekućina za hlađenje  (Posjeta: 1322 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Prcko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Runner - tekućina za hlađenje
« : 30 Lipanj, 2009, 09:30:46 »
Jučer sam se isao malo provozat malo, i naletim na neku rupetinu, fakat je to bio udar. Nakon nekog vremena skuzim da mi je iscurilo par kapi tekucine iz cepa, a motor se poceo ubrzano grijati. I dodem doma i skinem plastiku i vidim da u spremniku ima dosta vise tekucine od kud je oznaceno da bude. Stvar je u tome da sam ga kupio s tolko tekucine i nikad je nisam mjenjao. Sad bi je htio promijeniti i neznam kako i kolko je to pozeljno...? :help:


p.s. evo jos jedno pitanje vezano za runnera da ne otvram dvije teme bzvz..
Treba mi sifra boje mog motora. Boja je siva, antracit. Kad sam skinuo jednu plastiku, na njoj sam vidio naljepnicu na kojoj pise ovako:   Metalplastic
                  92/04
                  matr 36

jel moguce da je to sifra boje?
hvala :notworthy:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - tekućina za hlađenje
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2009, 09:37:38 »
promjeni antifriz, ispusti ga na najdonjem crijevu, natoči novi, zagrij motor i odzrači na pipcu na glavi.. dolij do vrha..
kupi koncentrat i napravi omjer 1/3 sa destiliranom vodom, to će biti ok do -10-15°C..

Offline Prcko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner - tekućina za hlađenje
« Odgovori #2 : 30 Lipanj, 2009, 09:44:41 »
promjeni antifriz, ispusti ga na najdonjem crijevu, natoči novi, zagrij motor i odzrači na pipcu na glavi.. dolij do vrha..
kupi koncentrat i napravi omjer 1/3 sa destiliranom vodom, to će biti ok do -10-15°C..

Da dolijem do čepa ili do crtice koja oznacava maksimum?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - tekućina za hlađenje
« Odgovori #3 : 30 Lipanj, 2009, 09:50:16 »
idealno do crte, makar ja imam do vrha i nemam nikakve nuspojave..