Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: visent gedore  (Posjeta: 14646 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: visent gedore
« Odgovori #20 : 27 Lipanj, 2009, 13:18:08 »
ja san luxa koristija samo jedan put (prvi i zadnji), znaci kupin torxeve, doden doma i iden odvidat vide sta drze usisne lamelice i JEBENI LUX PUKNE NA POLA NA PRVOJ VIDI!!! posli uzmen unior, istu vidu odvidan bez ikakvih problema i do danas in nije nista :icon_thumright:. a ovi lux komplet san tretira ko javnu kurvu (kad me neko zica alat :toothy12:) i od mogucih 20-30 bitova razvaljeno ih je do sad 10ak i mislin da to nije kraj :toothy3:. tako da ubuduce LUX :nono:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #21 : 27 Lipanj, 2009, 13:26:35 »
ja san luxa koristija samo jedan put (prvi i zadnji), znaci kupin torxeve, doden doma i iden odvidat vide sta drze usisne lamelice i JEBENI LUX PUKNE NA POLA NA PRVOJ VIDI!!! posli uzmen unior, istu vidu odvidan bez ikakvih problema i do danas in nije nista :icon_thumright:. a ovi lux komplet san tretira ko javnu kurvu (kad me neko zica alat :toothy12:) i od mogucih 20-30 bitova razvaljeno ih je do sad 10ak i mislin da to nije kraj :toothy3:. tako da ubuduce LUX :nono:

imas 3 luxa.. BASIC***(plavi)  PROFI****(crveni) i PROFI PLUS*****(narancasti),ogromna je razlika u kvaliteti izmedju ova 3,a i u cijeni,recimo jedna kacavida od prve klase ti je 20 kn,od druge klase ti je 40kn,a od trece 80ak kuna..vecinon uduplo ide cijena,a s cijenon raste i kvaliteta

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: visent gedore
« Odgovori #22 : 27 Lipanj, 2009, 13:30:28 »
imas 3 luxa.. BASIC***(plavi)  PROFI****(crveni) i PROFI PLUS*****(narancasti),ogromna je razlika u kvaliteti izmedju ova 3,a i u cijeni,recimo jedna kacavida od prve klase ti je 20 kn,od druge klase ti je 40kn,a od trece 80ak kuna..vecinon uduplo ide cijena,a s cijenon raste i kvaliteta
e ovo je bija profi (sican se da san umra od smija kad san vidija profi nakon sta mi je po kljuca ostalo u ruci). ma drzin se ja uniora i proxona dok me prvi put ne iznevjere pa cemo vidit dalje :toothy10:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: visent gedore
« Odgovori #23 : 27 Lipanj, 2009, 13:36:01 »
A gle, uvijek može biti krivi odljev i da si potrefio lošu seriju. Samo, kako za sve tako i za ovo vrijedi "Koliko para, toliko muzike" To je valjda svima jasno a i svatko bi trebo razlučit za što mu treba alat. Ako ćeš nekad-nekad odšarafit nešto, bit će ti svaki alat dobar. A sad ekipa koja živi od majstorluka, to je druga stvar. Po meni je glupo kupovati proxonov set i izvalid grdne pare da bi povremeno odšarafio 2-3 šarafa.

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: visent gedore
« Odgovori #24 : 27 Lipanj, 2009, 13:41:41 »
je ali bar znas za sta si platija i ako itimalo cuvas alat tako neka kvalitetnija marka ti moze trajat ohohoooo godina (ja jos uvik iman neke njemacke gedore od staroga , stariji su od mene 5-10 god a jos uvik ok).a ti sta ce odvidat 2-3 vide, njima se ne isplati ni lux,pa postoji servis
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #25 : 27 Lipanj, 2009, 13:43:07 »
e ovo je bija profi (sican se da san umra od smija kad san vidija profi nakon sta mi je po kljuca ostalo u ruci). ma drzin se ja uniora i proxona dok me prvi put ne iznevjere pa cemo vidit dalje :toothy10:

hmmmm,nezann,sumnjivo mi je to,jer ja ih koristin vec duze vrime i sve 5..a u piaggia san vidia jedno 20ak polomljenih UNIOROVIH torksova :laughing6:,UNIOROVE kacavide pucaju ko da su od stakla,crne nesto vise nego plave,a opet neznan jel lux ima uopce taj torks za odvidat prirubnicu na karburatoru,jer ti je potrebna rupa u torksu da bi odvida

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #26 : 27 Lipanj, 2009, 13:45:07 »
je ali bar znas za sta si platija i ako itimalo cuvas alat tako neka kvalitetnija marka ti moze trajat ohohoooo godina (ja jos uvik iman neke njemacke gedore od staroga , stariji su od mene 5-10 god a jos uvik ok).a ti sta ce odvidat 2-3 vide, njima se ne isplati ni lux,pa postoji servis

nemos ni zamislit koliko je alat koji je proizveden prije 20ak godina kvalitetniji od ovoga danas..eno meni stric ima uniorove gedore stare ko zna koliko godinaa,stariji su od mene sigurno..i dan danas ni male greske s njima..a danasnji unior puca ko da je pevec kvaliteta..jebiga,veca potraznja,veca proizvodnja,vise gresaka,nekvalitetniji materijal...itd

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: visent gedore
« Odgovori #27 : 27 Lipanj, 2009, 13:49:27 »
hmmmm,nezann,sumnjivo mi je to,jer ja ih koristin vec duze vrime i sve 5..a u piaggia san vidia jedno 20ak polomljenih UNIOROVIH torksova :laughing6:,UNIOROVE kacavide pucaju ko da su od stakla,crne nesto vise nego plave,a opet neznan jel lux ima uopce taj torks za odvidat prirubnicu na karburatoru,jer ti je potrebna rupa u torksu da bi odvida
lata priko usisnih lamelica..ne prirubnica, a ovo je neki komplet sa samo torx bitovima, ima ih s rupom i bez
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #28 : 27 Lipanj, 2009, 13:55:10 »
lata priko usisnih lamelica..ne prirubnica, a ovo je neki komplet sa samo torx bitovima, ima ih s rupom i bez

ne valja to nista..to je neki materijal,nije chrome vanadium,i jos su ti torksovi tanki i fincukasti,tako da n ij ni cudo sta pucaju,al evo meni vec 2 godine bez greske sve traje,a svasta sna radia s tin alaton :icon_biggrin:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: visent gedore
« Odgovori #29 : 27 Lipanj, 2009, 14:45:33 »
evo stigao set doma. prvi dojam je ok, kao što je već netko rekao sasvim dovoljno za šerafanje po skuteru i  oko kuće.




Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: visent gedore
« Odgovori #30 : 27 Lipanj, 2009, 14:48:14 »
u hebem te,dobre su,za drkicu bacit. :icon_tongue: :icon_tongue:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: visent gedore
« Odgovori #31 : 27 Lipanj, 2009, 14:48:45 »
mozes jos uzet za tu malu cijenu ili je to samo ova jedna za tebe bila?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: visent gedore
« Odgovori #32 : 27 Lipanj, 2009, 14:51:12 »
to samo za mene bilo i ne dešava se svaki dan.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #33 : 27 Lipanj, 2009, 15:10:37 »
to samo za mene bilo i ne dešava se svaki dan.

a to je u biti to..vidin da je sve unutra ko i u mene mozda 2-3 drukcije stvarcice..nadan se da ce sluzit bar ko meni  :icon_tongue:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: visent gedore
« Odgovori #34 : 27 Lipanj, 2009, 15:14:17 »
duje tebi da je dat oni kljuc cim bagere sklapaju ti bi ga polomia.. :toothy12:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: visent gedore
« Odgovori #35 : 27 Lipanj, 2009, 16:41:46 »
neki us se tu nabirjali na alat od vas..

svako hvali svog magarca isto tak i alat i skutere..

Cuo sam od svakog majstora nes drugo i svaki radi s nekom markom..ovaj veli nevalja unior ..ovaj nevalja proxon itd..isto tako ovaj veli valja visent valja lux...

Radio sam s svima njima i s niti jendim nisam imao problema...svi rade to za kaj su napralvjeni..a ak se strga onda u 80-90% slucajeva je kriv majstor koji se sluzi s njim..jel stezu kotaca ili odpustaju na autu s racnom a ne s fiksnom polutkom...ili s malom racnom odpustaju serafe glavi motora itd...npr govorim..

Ja imam doma kompletan Würthov ormar sa pun kufer Würth setova i serafim s njima vec 5 godina i niti jedan alat mi se jos do sada nije strgao..a seraifm malo vise nego kaj neka normalan osoba serafi doma..slazem i aute i motore i razne montaze s njima radim...i mala racna ima najveci nastavak 14 gedoru...a ti serafi su poprilicno veliki vec i inace se serafe s velikom gedorom ali ja tu i tamo serafim s malom ak su negdje ubiti u malom prosotrom pa mi je lakse...i moram se full napeti kak je jako stegnuto i od sad racna nikad nije popustila ili strgala se tak da sam s tim alatom full sretan..i zadovoljama moje uvijete..imam jos komplete od Wiesenta i Uniora i s njima isto nikad problema...

Wisentov alat sam kupio raid nekih geodra i da imam jednu racnu u rezervi i do sad osim gedora nisam koristio taj set opce racna stoji nova i sjaji se jel sam se priviknuo na Würthov ...jel mi stoji u ormaru na kotacima di mi je veicna alata i odmah spreman na odaziv....

Razlike se vide neke u izvedbi alata recimo za okretanje smjera vrtnje i tak..negdje je to bolje rijeseno negdje lose ali to us sitnice...

BTW. Proxon,Unior,Wiesent,Würth,Forch alate se svaki dna koriste Volvo servisu i alati rade bez greske i stalno su pod naprezanjima...tak da se izlize gedora ili kljucevi prije nego ima dode kraj..tu i tamo se javi umor materijala pa puca...ali u pravilu drzi sve..dok ne dode neki konj i ubije alat s nekim od gore navedenim manevrima...


Ali uglavnom kako je neko rekao vec alati u ponudi zadovoljavaju 90% trzista...
Under construction...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #36 : 28 Lipanj, 2009, 20:11:08 »
neki us se tu nabirjali na alat od vas..

svako hvali svog magarca isto tak i alat i skutere..

Cuo sam od svakog majstora nes drugo i svaki radi s nekom markom..ovaj veli nevalja unior ..ovaj nevalja proxon itd..isto tako ovaj veli valja visent valja lux...

Radio sam s svima njima i s niti jendim nisam imao problema...svi rade to za kaj su napralvjeni..a ak se strga onda u 80-90% slucajeva je kriv majstor koji se sluzi s njim..jel stezu kotaca ili odpustaju na autu s racnom a ne s fiksnom polutkom...ili s malom racnom odpustaju serafe glavi motora itd...npr govorim..

Ja imam doma kompletan Würthov ormar sa pun kufer Würth setova i serafim s njima vec 5 godina i niti jedan alat mi se jos do sada nije strgao..a seraifm malo vise nego kaj neka normalan osoba serafi doma..slazem i aute i motore i razne montaze s njima radim...i mala racna ima najveci nastavak 14 gedoru...a ti serafi su poprilicno veliki vec i inace se serafe s velikom gedorom ali ja tu i tamo serafim s malom ak su negdje ubiti u malom prosotrom pa mi je lakse...i moram se full napeti kak je jako stegnuto i od sad racna nikad nije popustila ili strgala se tak da sam s tim alatom full sretan..i zadovoljama moje uvijete..imam jos komplete od Wiesenta i Uniora i s njima isto nikad problema...

Wisentov alat sam kupio raid nekih geodra i da imam jednu racnu u rezervi i do sad osim gedora nisam koristio taj set opce racna stoji nova i sjaji se jel sam se priviknuo na Würthov ...jel mi stoji u ormaru na kotacima di mi je veicna alata i odmah spreman na odaziv....

Razlike se vide neke u izvedbi alata recimo za okretanje smjera vrtnje i tak..negdje je to bolje rijeseno negdje lose ali to us sitnice...

BTW. Proxon,Unior,Wiesent,Würth,Forch alate se svaki dna koriste Volvo servisu i alati rade bez greske i stalno su pod naprezanjima...tak da se izlize gedora ili kljucevi prije nego ima dode kraj..tu i tamo se javi umor materijala pa puca...ali u pravilu drzi sve..dok ne dode neki konj i ubije alat s nekim od gore navedenim manevrima...

Ali uglavnom kako je neko rekao vec alati u ponudi zadovoljavaju 90% trzista...

s tin se potpuno slazen..

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4276
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: visent gedore
« Odgovori #37 : 30 Lipanj, 2009, 21:57:32 »
a Usag ?  :icon_biggrin:

nego... imam ja od visenta neki setić doduše radi se o pištolj ručka gedori... nije mi priruci da slikam :) i onaj šrafciger+ nastavci.. do sad nije bilo problema ima nekih 2-3 godine... jedino što su nastavci počeli malo hrđati :/

imam i LUX crveni sa malom i velkom račvom djeluje nešto kvalitetnije al je i cjena bila preko 1000 kn nisam ziher sad kolko... vidim da su nekom pukli crveni luxovi torxevi... ja ih imam i dosta sam se našrafio... za sad su ko novi ....

isto bi reko da današnji unior nije ko onaj stari.. nekako mi lošije djeluje....  uspio sam strgat 2 šrafcigera nova.. stari još šljakaju :P :)

Offline Razor

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
visent gedore
« Odgovori #38 : 18 Kolovoz, 2013, 19:36:40 »
Ja imam stahlwille racnu i gedora starih 20-ak godina i viljuskasto okaste kljuceve 10,15,17,19.  Danas sam tek saznao da su to najbolji kljucevi na svijetu. Ova 4 kljuca nova kostaju 700kn!!! i vrijede svake lipe. Gedore izgledaju kao da su danas kupljene. Tako da ja mislim da s Stahlwille alatom ne mozete promasiti ;)


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
...benzin teče mi kroz vene...

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: visent gedore
« Odgovori #39 : 19 Kolovoz, 2013, 21:19:45 »
teme starije od 4 godine se ne dižu iz mrtvih na ovom forumu  :nono: osim ako autor teme nije Hac,Fic,Poljičanin,Šapina,W,yyy i sl. članovi koje je odnijelo  :icon_thumright:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"