Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: visent gedore  (Posjeta: 14649 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
visent gedore
« : 26 Lipanj, 2009, 15:18:22 »
ima li neko od na iskustva sa ovim gedorama što ih ima u bauhausu za oko 800 kuna za kupiti?
mogu doć jako jeftino do ovakvog seta al nisam siguran valja li to čemu!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: visent gedore
« Odgovori #1 : 26 Lipanj, 2009, 15:38:29 »
jako dobar set,uzmi si ih,neces pozaliti,

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: visent gedore
« Odgovori #2 : 26 Lipanj, 2009, 15:44:05 »
j#bo majku.,..s tim setom si mogu sam doma kuk promjenit :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: visent gedore
« Odgovori #3 : 26 Lipanj, 2009, 15:49:02 »
Dobar set, nadam se da je i kvalitetan za tu cjenu :icon_thumright:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: visent gedore
« Odgovori #4 : 26 Lipanj, 2009, 17:10:45 »
kvalitetan je..provjereno...

vrijedi te novce svakako...
Under construction...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: visent gedore
« Odgovori #5 : 26 Lipanj, 2009, 18:10:28 »
to su dobre racne i gedore ali ak fakat imas love kupi si beta alat..najbolje kaj ima na trzistu..ak neas za njih posto su dost skupe i vrijede svoju lovu uzmi si proxon

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #6 : 26 Lipanj, 2009, 18:33:16 »
beta najbolje na trzistu? to sta neki neznaju za bolje,nemora znacit da ne postoji bolje :) NHF

p.s. al ti nije bolje kupit LUXov set koji je dosta razvikaniji i provjereniji,1000kn kosta i li la je negdi s alaton ka i ovo,dosta ljudi znan da ga je kupilo i niko se jos nije pozalia :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: visent gedore
« Odgovori #7 : 26 Lipanj, 2009, 18:36:59 »
ma ja špijuniram na veliki proxon set s kojim rade dečki u daimler benzu u stuttgartu. frend mi ga od tamo nabavio al kod mene dolazi tek iduće godine na odmor i s njim moja gedora i još par stvari. do tada će ovaj set biti ok

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #8 : 26 Lipanj, 2009, 18:38:45 »
ma ja špijuniram na veliki proxon set s kojim rade dečki u daimler benzu u stuttgartu. frend mi ga od tamo nabavio al kod mene dolazi tek iduće godine na odmor i s njim moja gedora i još par stvari. do tada će ovaj set biti ok

a nije,nego dobar alat ce uvik koristit,a sad za ovaj "visent" nisan nikad cua,niti znan koga da ga koristi,a za 200kn razlike neces propast,a to se ne kupuje svaki dan tako da se ne bi ni sekunde mislia

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: visent gedore
« Odgovori #9 : 26 Lipanj, 2009, 18:41:47 »
ma dobit ću ga super jeftino a lux-set bi morao plaćat punu cjenu tako da ne govorim o 100-200 kuna nego  je ušteda puno veća.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: visent gedore
« Odgovori #10 : 26 Lipanj, 2009, 18:48:28 »
Dečki, vi brkate neke stvari.  Većina alata će zadovoljit 90% populacije! Recimo gedore, kupiš si neki normalan set, kao npr. taj visent i kupiš si račnu uniorovu, gedorinu, proxonovu i to je to. Kad budete živjeli od majstorluka onda si možete kupit alat koji dođe 20-50€ po komadu.

Jedina stvar koja ti može otići i to ako siluješ alat je račna koju možeš kupiti posebno. A što se tiče ostatka seta, nema se šta shebat pri odšarafljivanju šarafa na skuteru/autu/domačinstvu!  A pošto set možeš dobiti ispod cijene, nemaš se šta predomišljati!

E da, LUX alat nije nikakav pro alat, stari baš nema neka pozitivna iskustva.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #11 : 26 Lipanj, 2009, 20:08:59 »
Dečki, vi brkate neke stvari.  Većina alata će zadovoljit 90% populacije! Recimo gedore, kupiš si neki normalan set, kao npr. taj visent i kupiš si račnu uniorovu, gedorinu, proxonovu i to je to. Kad budete živjeli od majstorluka onda si možete kupit alat koji dođe 20-50€ po komadu.

Jedina stvar koja ti može otići i to ako siluješ alat je račna koju možeš kupiti posebno. A što se tiče ostatka seta, nema se šta shebat pri odšarafljivanju šarafa na skuteru/autu/domačinstvu!  A pošto set možeš dobiti ispod cijene, nemaš se šta predomišljati!

E da, LUX alat nije nikakav pro alat, stari baš nema neka pozitivna iskustva.

ko kaze da ja ne zivin od servisiranja naprimjer? po cemu si to zakljucia?ja ne znan cin se tebi stari bavi,jel bagerima, šleperima, vlakovima ili slicno,al za skutere ti ne triba nista ekstra,jer se vecina vidi zavidaje od 1-4 kg,a recimo prijatelj radi u škode s autima i iza posla kad radi auta,znaci sve od auta,ovjes, motor  i slicno,lux mu je skroz dovoljan,iako je lux daleko daleko od profi alata,al je vjerojatno bolji od tog visenta,tako da san mu smao napomenia da za 200kn vise ima provjeren alat za razliku od toga

p.s. od alata sta san ja najvise unistia,na prvon mjestu je UNIOR,tako da po meni sta god vi govorili unior je ispod luxa :icon_thumright:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: visent gedore
« Odgovori #12 : 26 Lipanj, 2009, 20:29:56 »
ko kaze da ja ne zivin od servisiranja naprimjer? po cemu si to zakljucia?ja ne znan cin se tebi stari bavi,jel bagerima, šleperima, vlakovima ili slicno,al za skutere ti ne triba nista ekstra,jer se vecina vidi zavidaje od 1-4 kg,a recimo prijatelj radi u škode s autima i iza posla kad radi auta,znaci sve od auta,ovjes, motor  i slicno,lux mu je skroz dovoljan,iako je lux daleko daleko od profi alata,al je vjerojatno bolji od tog visenta,tako da san mu smao napomenia da za 200kn vise ima provjeren alat za razliku od toga

p.s. od alata sta san ja najvise unistia,na prvon mjestu je UNIOR,tako da po meni sta god vi govorili unior je ispod luxa :icon_thumright:

Nemoj se osjećat prozvano, nisam imao namjeru te uvrijedit. Nisam uopće aludirao na tebe a i kad sam spomenuo kontekst sevisa mislio sam na robija a ne na tebe! Pročitaj ponovno robijev prvi post i moj post još jednom pa ćeš vidjeti da nije razlika u 200kn između setova, kad je robi napisao da može dobiti ovaj set ispod cijene! A kad si crvenio moj tekst, neznam kako si previdio da sam napisao da će za vikend majstoriranje biti dobar gotovo svaki set koji kupi! Sad koji je bolji/lošiji, lux/unior, znam samo da stari ima dio uniorovog alata i da je zadovoljan. Od luxa kod nas prodaju samo hobi alat koji nije baš najbolje kvalitete.  Inače, što se tiče alata, ako nesiluješ alat nema ti se što shebat osim račne koje je potrošna roba. Druga stvar kad na T nastavak staviš još jedno metar cijevi pa se gedora raskoli :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #13 : 26 Lipanj, 2009, 20:44:40 »
Nemoj se osjećat prozvano, nisam imao namjeru te uvrijedit. Nisam uopće aludirao na tebe a i kad sam spomenuo kontekst sevisa mislio sam na robija a ne na tebe! Pročitaj ponovno robijev prvi post i moj post još jednom pa ćeš vidjeti da nije razlika u 200kn između setova, kad je robi napisao da može dobiti ovaj set ispod cijene! A kad si crvenio moj tekst, neznam kako si previdio da sam napisao da će za vikend majstoriranje biti dobar gotovo svaki set koji kupi! Sad koji je bolji/lošiji, lux/unior, znam samo da stari ima dio uniorovog alata i da je zadovoljan. Od luxa kod nas prodaju samo hobi alat koji nije baš najbolje kvalitete.  Inače, što se tiče alata, ako nesiluješ alat nema ti se što shebat osim račne koje je potrošna roba. Druga stvar kad na T nastavak staviš još jedno metar cijevi pa se gedora raskoli :)

ma sve 5..kuzin te,samo ne bi tia da radi ne velike razlike u cijeni mu pocmu pucat gedori provrtavat vide i slicno,a niko ovde nije napisa ja iman taj alat,uzmi ga,a ja za lux mogu garantirat s cin san se ja susrea,a to da alat ne puca,pucaju svi,cak i hazet koji je za mene no1,vidia sna i njega puknutog :headbang:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: visent gedore
« Odgovori #14 : 26 Lipanj, 2009, 20:53:18 »
Kad natakneš dovoljno dugu cijev na T nastavak od gedore svaka puca!  :icon_biggrin:  Slažem se za hazet, samo su preskupi. Ima i drugih odličnih alata a ne koštaju ko hazet. Stari ima svašta od alata (Gedore, Unior, Proxxon) i sve služi svrsti, moraš znati granicu i to je to.  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2009, 20:56:02 Area51 »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #15 : 26 Lipanj, 2009, 20:54:55 »
Kad natakneš dovoljno dugu cijev na T nastavak od gedore svaka puca!  :icon_biggrin:  Slažem se za hazet, samo su preskupi. Ima i drugih odličnih alata a ne koštaju ko hazet.

malo je rec da su preskupi..to mozda jednog dana ako buden ima toliko para da neznan di cu s njima,pa se odlucin za hazet :toothy12:

na sta ciljas da je u klasi hazeta,a da nije toliko skupo?

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: visent gedore
« Odgovori #16 : 26 Lipanj, 2009, 21:05:20 »
ako duje kaže da je LUX može zadovoljit naše potrebe  :icon_biggrin: , onda uzmi to. svaka daljnja rasprava je besmislena  :icon_thumright:
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: visent gedore
« Odgovori #17 : 26 Lipanj, 2009, 21:33:14 »
malo je rec da su preskupi..to mozda jednog dana ako buden ima toliko para da neznan di cu s njima,pa se odlucin za hazet :toothy12:

na sta ciljas da je u klasi hazeta,a da nije toliko skupo?
Ja nista neciljam :D, ja uzimam alat od starog. Stari ima "Gedore", dio uniorovog alata i neki set proxona.  Malo nezgodno u priči gedore i "Gedore" jer postoji i firma Gedore  koja proizvodi alat

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: visent gedore
« Odgovori #18 : 27 Lipanj, 2009, 12:22:04 »
Ja nista neciljam :D, ja uzimam alat od starog. Stari ima "Gedore", dio uniorovog alata i neki set proxona.  Malo nezgodno u priči gedore i "Gedore" jer postoji i firma Gedore  koja proizvodi alat

znan,iman na poslu nesto od njih :icon_biggrin:

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: visent gedore
« Odgovori #19 : 27 Lipanj, 2009, 12:58:13 »
a imas tih dobrih marki unior...matador..proxxon..itd...al brijem da si ove jebene....nemora bit neka bajna kvaliteta samo da ima dobrih nastavaka..i to je to...usput ovaj set mi se svidja ja bi ti preporucio da ga uzmes....znas onu kolko para tolko muzike...tak da ono... :dontknow: