Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: remen na beverlyu 200  (Posjeta: 9637 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zg2007mk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: bv200, polo 1.9 tDI
remen na beverlyu 200
« : 24 Lipanj, 2009, 18:45:54 »
posto sam nedavno kupio bev 200 sa navodno 6000 km 2002.god. isao sam skinuti poklopac da vidim stanje remena. Sad bi me zanimalo posto se na tim km ne bi trebao mijenjati remen kak da provjerim da li je remen original i uopce kak provjeriti da li je remen ok. E da na nekim slikama od remena vidio sam da remen ima zube samo sa jedne strane a na mom su sa obadvije?? evo par slika kak to izgleda


Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #1 : 24 Lipanj, 2009, 19:07:57 »
originalni dayco, i malossi kevlar ti tako izgledaju. za ostale neznam jer ih nisam nikad vidio.
remen moraš izmjeriti širinu pa da vidiš kolko je potrošen.
navodno originalni remen se mjenja nakon 12000km, moj kevlar je bio prešo oko 6000 i skoro je puko.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #2 : 25 Lipanj, 2009, 00:35:58 »
Imam ti originalni remen za bev200 za prodati ako oćeš.

Offline zg2007mk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: bv200, polo 1.9 tDI
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #3 : 11 Srpanj, 2009, 20:59:17 »
Imam ti originalni remen za bev200 za prodati ako oćeš.
frend mi je dao novi remen pa sam promijenio njega i rolice (koje su bile dobre) i sad mi po cajgeru nejde vise od 100 a prije sam mogao navuci 120. btw bacio sam rejs sa frendom koji isto ima bev 200 i imam ga do nekih 80 a onda proleti pored mene. (tezi je od mene 30 kg), a kad sam sjeo na njegov a on na moj poderao sam ga ko beba zvecku. jel zna neko u cem je kvaka ???

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #4 : 11 Srpanj, 2009, 22:18:43 »
novom remenu treba neko vrijeme da sjedne na svoje i vjerovatno ti zbog toga nema krajnju..

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #5 : 11 Srpanj, 2009, 23:15:38 »
-Ali isto mi se cini slabo da beverly 200 ide 120 po satu i to jos prije remena ???

-Moja 125ica je isla 118 po satu prije, i to sam jedanput samo stisnuo na magistrali, realne brzine oko 105-110, a sada je vjerovatno isto tu negdje, ali nezelim probavat, oko 100 je sasvim dovoljno :toothy12: :laughing7:

200 bi triba imat barem 130 krajnju po satu :dontknow:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #6 : 11 Srpanj, 2009, 23:26:11 »
200 san ja vozio preko 130 po satu... :dontknow:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #7 : 12 Srpanj, 2009, 12:18:55 »
moj 200 s multivarom i kevlarom je imao krajnju oko 135.
s novim serijskim remenom je ima oko 130 al to sam isprobavo kad sam tek zamjenio remen
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #8 : 12 Srpanj, 2009, 15:42:00 »
vjerojatno ti je dao remen za runner 200 a remeni nisu isti tj za beverly je veci od runnera... beverly ima duzi blok

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #9 : 12 Srpanj, 2009, 15:45:12 »
vjerojatno ti je dao remen za runner 200 a remeni nisu isti tj za beverly je veci od runnera... beverly ima duzi blok

Ne kužim po čemu si ti zaključil da mu je dao remen za runner 200 ???  :dontknow:
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #10 : 12 Srpanj, 2009, 16:39:03 »
moj 200 s multivarom i kevlarom je imao krajnju oko 135.
s novim serijskim remenom je ima oko 130 al to sam isprobavo kad sam tek zamjenio remen

I onda kada netko priča da kevlar nije dobar :toothy9:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #11 : 12 Srpanj, 2009, 20:47:10 »
Ne kužim po čemu si ti zaključil da mu je dao remen za runner 200 ???  :dontknow:

pa logicki jer ako imas manji remen od predvidenog naravno da bude krajnja slabija (razmisli zakaj) a to kaj njemu ide za 20kmh slabije je prevelika razlika ako su u pitanju serijski remen i kevlar

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #12 : 12 Srpanj, 2009, 21:06:50 »
ne mora znacit..ja kad sam stavio remen novi na runnera nije htio preko 100 a kasnije kad se remen malo opustio i kad je sjeo isao kao i prije 140...

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #13 : 12 Srpanj, 2009, 22:05:29 »
ne mora znacit..ja kad sam stavio remen novi na runnera nije htio preko 100 a kasnije kad se remen malo opustio i kad je sjeo isao kao i prije 140...

 :o

U jbt. nisam mislio da baš toliko može smanjiti krajnju dok "ne sjedne".

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #14 : 12 Srpanj, 2009, 22:19:49 »
eto ja se uvjerio na vlastitom iskustvu...

Offline zg2007mk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: bv200, polo 1.9 tDI
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #15 : 13 Srpanj, 2009, 21:28:53 »
budem ga onda jos malo vozio i ako nebu isao kak treba vozim ga ne servis. a jel moze biti da je motor kaput jer ga bivsi vlasnik nikad nije vozio van grad (sibenik) pa da nije zagusen, ima 7000 km:dontknow:

Offline zg2007mk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: bv200, polo 1.9 tDI
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #16 : 13 Srpanj, 2009, 21:34:04 »
e da kad sam stavljao remen jedva sam ga stavio, napred mi je bio skroz na osovini. tek kad sam zategnuo  prednji vijak malo se udaljio od osovine sad neznam da li je to normalno. ???

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #17 : 13 Srpanj, 2009, 22:51:57 »
pitaj ti boga kak je to sjelo, ako je uopce sjelo, postoji sansa da ti se to sad lijepo sve odsarafi i da vidis veselja, skidaj to dolje i ponovno slozi, inace se to ne radi tako kak si ti napravio, kad remen stavljas gore, nategni ga na kvacilu, znaci stisnes polutke da on malo propadne, i onda ga montiras na variomat....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #18 : 30 Srpanj, 2009, 10:06:11 »
pitaj ti boga kak je to sjelo, ako je uopce sjelo, postoji sansa da ti se to sad lijepo sve odsarafi i da vidis veselja, skidaj to dolje i ponovno slozi, inace se to ne radi tako kak si ti napravio, kad remen stavljas gore, nategni ga na kvacilu, znaci stisnes polutke da on malo propadne, i onda ga montiras na variomat....

upravo tako!

Ali dalje postoji mogucnost da remen koji ti je dao prijatelj nije nov i da je mozda potroseniji od tvog starog remena pa zato nemoze uloviti brzinu...

Inace, beverly 200 (koji sam imao) 5 minuta nakon montiranja novog remena isao je na autocesti nesto preko 130kmph! (toliko o tome da treba "sjesti" )  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline zg2007mk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: bv200, polo 1.9 tDI
Odg: remen na beverlyu 200
« Odgovori #19 : 03 Rujan, 2009, 23:32:51 »
opet taj beverly. ponekad mi nije htio primati gas  tak da kad ga odvrnes od pola do kraja uopce ne reagira nego ubrzava letargicno. odlucio sam promijeniti svijecicu. kupio originalnu promijenio, a ono ista stvar samo mi je sad kad pustim gas poceo pucati na auspuh i kod naglog odvrtanaj gasa malo zastuca.  uzas. ima li ko kakvu ideju kaj bi to moglo biti? :dontknow:
btw tocim 100 pa neznam da li bi to mogao biti problem  :dontknow: