Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem serijala  (Posjeta: 657 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Problem serijala
« : 23 Lipanj, 2009, 20:27:28 »
znači stric ima skut peugeot sf2 serijski s blokadama prešao 2600 km i počeo se nedavno gušiti kad dođe do 40 km/h... uguši se do lera posve i onda nemož krenut dok ga neugasiš pa ponovno upališ i onda sve izpočetka...... očistio sam mu filter zraka, promijenio svjećicu i skinuo blokadu sa spuha i motor je išao nekih 50 km i sad opet isti problemi... ponovno sam mu očistio filter i stavio svoju svjećicu i ništa se nije promijenilo... neznam gdje može vuć falš zrak kad ništa nije na njemu dirano... molim pomoć... hvala   :help:

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Problem serijala
« Odgovori #1 : 23 Lipanj, 2009, 20:34:08 »
mala dizna ? mozda nisi ono crijevo filter dobro nabio pa da vuce vise zraka il tak neke stvari

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Problem serijala
« Odgovori #2 : 23 Lipanj, 2009, 20:42:07 »
mala dizna ? mozda nisi ono crijevo filter dobro nabio pa da vuce vise zraka il tak neke stvari

dizna je serijska ali moj je vozio 5000 km bez blokada sa serijskom diznom, multivarom i spuhom i nikad problema .... ma nije ništa nikad skidano to pričam jer sa filtera sam skido samo gornju plastiku a ne cjeli filter

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Problem serijala
« Odgovori #3 : 23 Lipanj, 2009, 22:48:06 »
zar niko nezna.. pls  :help: