Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rupa u ubrzanju  (Posjeta: 779 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
rupa u ubrzanju
« : 21 Lipanj, 2009, 23:50:00 »
Pred kojih mjesec dana pojavila mi se ta 'rupa' prilikom dostizanja krajnje brzine; skuter odlicno povuce do nekih ~40 i onda muku muci do 60kmh da bi nakon toga ponovo eksplodirao do krajnjih 90kmh. Znaci ista stvar se desava bilo na ravnom, uzbrdica ili nizbrdica (ok na nizbrdici je to podosta manje uocljivo ali opet je prisutno).

Inace skut je ovaj ispod avatara, remen i rolice mjenjani pred kojih ~600km (sve OEM dijelovi, rolice 7.5g po katalogu), svjecica kupljena nova pred koji tjedan (ako ima 100km predjenih) no problem ostaje. Ako je bitno skut dok je hladan i kad od 0 povuce skoro da se i ne osjeti ta nelinearnost (kažem 'skoro') ali cim se lagano ugrije ili se par puta starta iz nule problem je opet prisutan. Zapravo najiritirajuce od sve toga je kad idem uzbrdo i zbog jaceg nagiba ne mogu razviti brzinu vecu od 60kmh i onda mi se skut kilavi 40-50kmh. Ali ako "uđem" uzbrdo preko ~60kmh onda uredno silovito razvijem 80kmh ma kako jaka uzbrdica bila (i to naravno održavam). I inace po ravnom mi odlicno ubrza u rasponu 60 do 90kmh svaki puta bez iznimke.


U čemu bi onda mogao biti problem??? 

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: rupa u ubrzanju
« Odgovori #1 : 21 Lipanj, 2009, 23:54:29 »
Jel cista serijala? Pogledaj stanje rolnica.. A ta rupa u sredini sto se kaze se zna javiti kad je mekan centralni..

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: rupa u ubrzanju
« Odgovori #2 : 22 Lipanj, 2009, 00:33:08 »
ako je to kad ti se skuter zagrije, moguce da se remen rastegne pa ne ide naravno kao kad je hladan uostalom sad je ljeto pocelo, vrucine su puno vece......
neznam, nadam se da ce netko dat neki konkretniji odgovor

Offline mak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Aerox
  • MojSetup: Malossi 70
  • MojSpuh: MFPower
Odg: rupa u ubrzanju
« Odgovori #3 : 23 Lipanj, 2009, 11:27:04 »
Meni se isto događa na Aeroxu! Ja ću probati puno lakše role i veću dizu.
Dok ide, ide