Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ful gas....  (Posjeta: 1060 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
ful gas....
« : 14 Lipanj, 2009, 21:31:42 »
jel se moze sta desit ako vecinom vremena vozim na ful gasu to mu je oko 90km/h i na skuteru je sve seriski osim auspuha,skuter je xor 125 i trosi mi oko 3.5l eto to me zanima jel uopce ga nepazim mislim sto se tice voznje jel 90 nije puno di bi jos stigo kad bi moro pazit.HVALA!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ful gas....
« Odgovori #1 : 14 Lipanj, 2009, 21:55:50 »
hebes skuter koji nemoze izdrzati 50 000km na full gasu  :laughing6:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ful gas....
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2009, 22:10:39 »
hebes skuter koji nemoze izdrzati 50 000km na full gasu  :laughing6:
za sad je izdrzo 11700  :icon_thumright: jos nije vrisno :toothy3: ne ozbiljno pitam jel moze sta nastetit brijem da ne al ako da to je pre tuzno da se moram vozit 60-70 da nesmijem cjelo vrijem ic 90......
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: ful gas....
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2009, 22:17:10 »
jbte,ljudi sa preko 500 postova pitaju takve gluposti,naravno da mu neće biti ništa ako držiš gas cijelo vrijeme,ali opet morat ćeš spustiti brzinu (od tih čarobnih 90 km/h)htio to ili ne,znači nećeš držati gas cijelo vrijeme,samo cepaj
MADE IN ITALY

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: ful gas....
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2009, 22:18:00 »
vožiš ga nekih 10 km ful pa malo smanjiš na 80 pa opet i nema sta da se desi...ful gas.......

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ful gas....
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2009, 22:20:39 »
za sad je izdrzo 11700  :icon_thumright: jos nije vrisno :toothy3: ne ozbiljno pitam jel moze sta nastetit brijem da ne al ako da to je pre tuzno da se moram vozit 60-70 da nesmijem cjelo vrijem ic 90......

A sto da ti kazem, ti trci brzinom 8kmph pa vidi koliko ces perci, drugi dan trci 15kmph pa vidi koliko ces istrcati. Vjerujem da ces dvostruko ako ne i vise istrcati ako trcis brzinom od 8kmph.
Slicna stvar je i sa skuterom, stalno ga drzis u visokim okretajima i masina se vise trosi (cisto fizicki gledano).
Ako se zelis stalno voziti 90kmph a da si siguran da ce motor dugo trajati onda uzmes 250ccm ili nesto jos jace.
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ful gas....
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2009, 22:22:57 »
jbte,ljudi sa preko 500 postova pitaju takve gluposti,naravno da mu neće biti ništa ako držiš gas cijelo vrijeme,ali opet morat ćeš spustiti brzinu (od tih čarobnih 90 km/h)htio to ili ne,znači nećeš držati gas cijelo vrijeme,samo cepaj
zasto gluposti pa jbt pitam.....direktor svemira oprostite ako sam vas ikako uvrjedio.....jel cjelo vrijeme neke brije nesmije bit na ful gasu i te seme oko briji kad je motor nabrijavan zali boze uopce takve skule nabrijavat al ajde o ukusima se neraspravlja :icon_thumright: moj je seriski al svejedno sam htio pitat i hvala na odgovoru :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ful gas....
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2009, 22:24:54 »
A sto da ti kazem, ti trci brzinom 8kmph pa vidi koliko ces perci, drugi dan trci 15kmph pa vidi koliko ces istrcati. Vjerujem da ces dvostruko ako ne i vise istrcati ako trcis brzinom od 8kmph.
Slicna stvar je i sa skuterom, stalno ga drzis u visokim okretajima i masina se vise trosi (cisto fizicki gledano).
Ako se zelis stalno voziti 90kmph a da si siguran da ce motor dugo trajati onda uzmes 250ccm ili nesto jos jace.

ma uzeo bi al nisam u financiskoj mogucnosti promjenit jos jel auto pojede i svaku kunu a i imam ovu pedersku a1 kategoriju
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ful gas....
« Odgovori #8 : 14 Lipanj, 2009, 22:29:48 »
ma uzeo bi al nisam u financiskoj mogucnosti promjenit jos jel auto pojede i svaku kunu a i imam ovu pedersku a1 kategoriju

A cuj... Uvijek vrijedi ona "Koliko para toliko muzike"  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: ful gas....
« Odgovori #9 : 14 Lipanj, 2009, 22:30:46 »
Jbs motor od 125cc ako na full gasu ide samo 90... To je isto ko 50cc kad ides 40 jbt.. Nece mu nista biti samo cepaj

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ful gas....
« Odgovori #10 : 14 Lipanj, 2009, 22:34:47 »
Jbs motor od 125cc ako na full gasu ide samo 90... To je isto ko 50cc kad ides 40 jbt.. Nece mu nista biti samo cepaj
a jebi ga da samo 90 al nije bilo para da neki bolji uzmem ovaj sam pikno nov za 12 soma nisam htio skuter 50 kubika jel seriski ide kojih 50-60 i moro bi nabrijavat da dobijem ovih 90 nekuzim se u to pa bolje ne :toothy3: ali bit ce neka pila nadam se sljedece godine
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ful gas....
« Odgovori #11 : 14 Lipanj, 2009, 22:38:33 »
a jebi ga da samo 90 al nije bilo para da neki bolji uzmem ovaj sam pikno nov za 12 soma nisam htio skuter 50 kubika jel seriski ide kojih 50-60 i moro bi nabrijavat da dobijem ovih 90 nekuzim se u to pa bolje ne :toothy3: ali bit ce neka pila nadam se sljedece godine

Ma samo polako i jedan prijateljski savjet :

Grad je streljana za motoriste koji voze agresivno! Velika vecina motorista gine u gradu zbog oduzimanja prednosti ili necega treceg. U gradu ce ti UVIJEK netko izletjeti stoga treba i brzinu i nacin voznje prilagoditi...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: ful gas....
« Odgovori #12 : 14 Lipanj, 2009, 22:50:03 »
Ma samo polako i jedan prijateljski savjet :

Grad je streljana za motoriste koji voze agresivno! Velika vecina motorista gine u gradu zbog oduzimanja prednosti ili necega treceg. U gradu ce ti UVIJEK netko izletjeti stoga treba i brzinu i nacin voznje prilagoditi...  :icon_thumright:
hvala,trenutno sam u dugom selu to je 15km od dubrave a u dubravi sam svaki dan jel tam mi je cjelo drustvo i stari mi tam zivi tak da picim samo ravno nemam ni jedno skretanje do tam jel kuca mi je na glavnoj cesti izadjem iz dvorista i gas :icon_tongue:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD