Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: fiat punto mk2 max speed...  (Posjeta: 11079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #40 : 19 Lipanj, 2009, 00:58:41 »
mozda to sta je 1.2 8v sa 60ks

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #41 : 19 Lipanj, 2009, 01:02:11 »
u svakom slucaju hrabrost vozit takav auto preko 150 km/h :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #42 : 19 Lipanj, 2009, 01:25:50 »
ma sigurnije mi je ovo ovako rastefnut nego recimo corsu 1.4 16v 90ks

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #43 : 19 Lipanj, 2009, 01:40:48 »
u svakom slucaju hrabrost vozit takav auto preko 150 km/h :toothy3:

kako si mi ti jak e :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #44 : 19 Lipanj, 2009, 10:39:57 »
kako si mi ti jak e :icon_thumright:
vozio sam se u takvom auti i prestrasno :sad1: aj 120-130 je uredu al za dalje nije nimalo pouzdan....
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #45 : 19 Lipanj, 2009, 10:43:04 »
a zbog cega molim te...moj punto je star evo sad 5 godina i ama bas nissta ne trese niti imas kakav ruzan osjecaj pri ovoj brzini sta sam slikao...dok recimo corsa 1998 1.4 16v isto 190 pa imas osjecaj da ces ispast iz nje..

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #46 : 19 Lipanj, 2009, 10:47:48 »
mislim da je bio punto 2002 godiste u kojem sam se vozio.....iso sam sa njim kojih 80km od tog pola po autoputu......a gle neznam nekako mi se necini siguran pogotovo ne preko 130,a o ubrzanju necu ni raspravljat mislim da mu prek 15 sec treba do 100 :toothy3: dobro netraba od takvog auta nis ocekivat jel je 1.2 60ks a i nije iskljuceno da sam se ja vozio sa razjebanim puntom pa sam steko takav dojam.....
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #47 : 19 Lipanj, 2009, 11:02:07 »
neznam, moguce, ovaj je od prvog dana kod mene...nikad nisam nista primjetio da ne valja po pitanju postroja i ovjesa a performanse jbg nemogu bit bolje za tu masinu...al ono cisto radi usporedbe vozio sam i bmw 5, 2005 god pa da ne bude da sam se ja naviko na punta pa da zato mislim da je ok pri tim brzinama.. ;D

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #48 : 19 Lipanj, 2009, 11:08:43 »
hehe bas to i ja imam bmw 5 2001g, 3.0 ......nisam usporedjivo neg sam sam primjetio da je cudan nakon 130 ali kazem mozda je bio razjeban
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #49 : 19 Lipanj, 2009, 11:43:34 »
moze bit jer ja na svog nemam nikakvih zamjerki, naravno nemozes ocekivat od takvog auta da je ko bmw ali za svoju klasu je i vise nego dobar...evo sad ce za koju tisucu 100 000km i nikad nikakvog kvara osim redovnih servisa i kiler sam mjenjao jer mi je nesto spicilo u posudu od vode a spojena je s kilerom..

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #50 : 19 Lipanj, 2009, 11:53:18 »
u jbt 100 tisuca bez vecih poteskoca :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #51 : 19 Lipanj, 2009, 11:57:11 »
da i ja sam zadovoljan..jedino taj kiler i servisi redovni, i evo sad prije 10 tisuca remen promjenjen...a nije bas da nije ganjan...kad god idfem nekamo po autoputu nemozes da ga ne vozis skoro pun gas i jos me nije iznevjerio.. ;D

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #52 : 19 Lipanj, 2009, 12:06:27 »
Na mom je servo volana zajebavao par mjeseci i onda crko. Stavljen je novi i to je u 5 godina jedini kvar na Puntu.
Sad ga upravo prodajem

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #53 : 19 Lipanj, 2009, 12:08:13 »
pa moj celokupni dojam je iznenadujuce dobar...uopce ne stoji ono sta svi pricju da su to smeca od autiju...ako ga uredno odrzavas on vozi i vise nego dobro..

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #54 : 19 Lipanj, 2009, 12:39:34 »
moj je punto 1, 55 ponija i ima 132000km...

nikad nista nije otislo na njemu, nikad me nije iznevjerija, a kupio sam ga kad sam ima najmanje love (prije skoro 5 godina) ka ono, da imam nesto za vozit pa cu uzet nesto drugo...

max je cca 160, na 13 coli felgama mi je bilo ka da ce poletit, totalno nestabilan, nakon spustanja, sirih guma i vecih felgi, sad je siguran 100%, na maksimalnoj brzini ulicem u zavoje bez ikakvog straha, sad mi je samo zao sto motor nije jaci...

sljedeci auto ce najvjerovatnije biti isto punto, samo noviji sa klimom i servom, jer da mi to ovaj ima, ne bi ga nikako prodavao...

evo bolidica


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #55 : 19 Lipanj, 2009, 12:46:53 »
ja sad poslje ljeta planiram puknut gore 205/50/14...spustit ga, puknut simoni gore, maknut katalizator i puknut neki spuhic...stavit pragove i zada na bunker spojleric i to je to...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #56 : 19 Lipanj, 2009, 12:58:58 »
ma fiat je zakon, evo, moj stilo 1.6 16v 103 ks ide odlicno, brzine su mu jebacki duge.. 1. blokada 50, 2. blokada 100. 3. blokada 140. 4 blokada 165, 5. nisam ga do blokade ali ga je brat na autoputu rastegao na oko 210 kmh i rekao je da je jako blizu blokade. crveno je na 6750, a blokada na 7000 rpm.. fiat uz japance jedino cijenim....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #57 : 19 Lipanj, 2009, 13:00:30 »
zato jer se vrte?  :icon_biggrin:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #58 : 19 Lipanj, 2009, 13:21:04 »
zato jer se vrte?  :icon_biggrin:
pa da, vole okretaje... moj se redovno vrti, nekada normalno oko 3500 rpm saltanje, a nekada sve do pocetka crvenoga.. presao je 113000 km i nikada jednoga kvara na njemu....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: fiat punto mk2 max speed...
« Odgovori #59 : 19 Lipanj, 2009, 13:35:37 »
i prijasnji i sadasnji tipo nikada stali na cesti, a oba imaju debelo preko 250000 redovni servis toci i vozi, a to da se kvare onom ko ne odrzava, a dosta ljudi znan koji rade po servisima i najvise je njemacki auta a talijana skoro da i nema, tako da onaj ko to prica nema pojma ili je vozio se vozio u nekom ko nije odrzavan, a fala bogu koji god auto ne odrzavas da ce rikavat