Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.  (Posjeta: 12913 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #20 : 18 Lipanj, 2009, 02:58:29 »
kolko ja znam klasu 50 bi trebao vozit ogi iz kvarta sa aeroxom......pitaj dekya on sve zna šta se u gradu događa..... :happy6:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Drale

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • kIZA ŠTEKER!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkulja
  • MojSpuh: De uzmi mu mobitel....
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #21 : 18 Lipanj, 2009, 15:26:35 »
Kad počinju trke???? Ja dolazim oko 5 na nexusu... moci ce te me skuziti imati cu red bull u ruci i s njim cu objasnjavati di tko šta.....


stay campton ooooooouuuu shit mennnn
Sta sam ja tebi reko za tvoje ponašanje??

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #22 : 18 Lipanj, 2009, 16:20:37 »
 trke su uvijek počimale oko podneva u gradištu.....drale jel to tvoj nexus ili ćeš ga  opet posudit od nekog i nećeš mu ga vratit 5 sati? :toothy10: garant stalno zato nosiš kacigu u gepeku i bubrežnjak......
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #23 : 19 Lipanj, 2009, 14:03:59 »
ja cu doci da vidim sta ima i odma nazad...nezz ocu bit i 5 min..

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #24 : 20 Lipanj, 2009, 19:46:40 »
bio.....razočaro se...najšugaviji susret ikad...vjerujem da je jedino dekyu bilo cool...nije bilo klase 50 ni 250,a na sva usta bila najavljeno..... faking jazavci sa sela :violent1:.....pojeo burek sa sirom i buhtlu s čokoladom,marijan se prejeo od komada pizze,deky i benny su nas gledali dok smo jeli(sirotinjo i bogu si teška) i popili 2 litre original cole(naravno i tu se deky ogrebao) i pravac compton.......i tamo rješili još jednu dvolitraču(ne bi vjerovali bez dekya,al samo zato jer čim smo skužili da se uživio u gledanje klase open-uhvatili crtić bez njega)..... :drunken_smilie:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #25 : 21 Lipanj, 2009, 02:18:01 »
bio sam...a i nije bilo bas nest, nit je bilo motora a i vrijeme ja sjeb*lo sve... :hmh:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #26 : 21 Lipanj, 2009, 17:54:05 »
bio petak i subotu  :icon_tongue: ... petak je bio bolji samo zbog vremena  :icon_thumright: .... utrke skutera nisu bile (veliki - )  :hmh: ... deky je bio glavni pijanac u petak  :notworthy: ... vidio sam početnika tamo ali mu nisam htio prić jer su on i ekipa pričali o nekim video igricama pa im nisam htio smetati  :laughing7: ..... subota isto nije bila loša samo što je bilo malo ljudi navečer zbog kiše ali sve u svemu meni je bilo dobro a za ostale neznam   :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2009, 17:57:11 Lazo »

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #27 : 21 Lipanj, 2009, 23:03:47 »
Evo ovako bilo onako li-la sto se tice cuge bilo je za 5 al motori ..organizacija 0 bodova.. :dontknow:....Lazo zaboravio si i mene prijavit da sam se gadno napio...i nisi ljudima prijavio da smo ja i deky na runneru i ti isli  jest grah i pit sinalco pica al naravno za djabe..i da sam usput puhao putem tebi u masinu da se ne pregrije...... :laughing6: :laughing6: :laughing6:  al sve u svemu najveci steker je bio kiza koji se na ulazu hladno nasmijao okrenuo se i otisao jer je ulaz bio preskup..30 kn....hahaahahha....al vazno da si isao jest i pit (na cvrkanov racun..) u Zupanji u Mc Donalds-u jel tako Kiza... :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2009, 23:22:15 sr-dream_vk »

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #28 : 21 Lipanj, 2009, 23:16:39 »
Lazo zaboravio si i mene prijavit da sam se gadno napio...i nisi ljudima prijavio da smo isli jest grah al naravno za djabe..i da ti se peugeot pregrijavao i da sam puhao iza tebe da se ne pregrije... :laughing6: :laughing6: :laughing6:


au grah je bio zaaakon  :notworthy: ... jebiga nisam htio prijavit da si puhao iza mene kad sam ti morao pluća vraćat nazad u prsni koš  :toothy12: .... kak nisi free sinalco naranču spomenuo  :drunken_smilie: ja sam se ogrebao i za free sinalco colu  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2009, 23:20:25 Lazo »

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #29 : 21 Lipanj, 2009, 23:20:55 »
haahahahha.... :icon_thumright:..usput da napomenem grah za 5 al deky se naravno ogrebao za polovicu moje kobasice...i usput mi ukrao sendvic iz ruksaka dok sam ja trpao neku lujku na nekom igralistu...hahaah :laughing6: :laughing6:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #30 : 21 Lipanj, 2009, 23:24:32 »
haahahahha.... :icon_thumright:..usput da napomenem grah za 5 al deky se naravno ogrebao za polovicu moje kobasice...i usput mi ukrao sendvic iz ruksaka dok sam ja trpao neku lujku na nekom igralistu...hahaah :laughing6: :laughing6:


jebiga deky bio gladan kad mu nisu htjeli dat još jedan tanjur graha  :laughing11: e da i bio sam jedina budala do ponoći u  kratkoj majici i trofrtaljkama  :laughing7: dok se dečki nisu sažalili i posudili mi super kul ixs jaknu   :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2009, 23:27:18 Lazo »

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #31 : 21 Lipanj, 2009, 23:36:30 »
osli u petak navecer.. ljudi nije bilo uopce,motore mos na prste nabrojat... svirka je bila u kur*u,nisam nista gore cuo u zivotu... pijani tonac nije znao sta radi za mixetom.. jedino sto je valjalo je pivo :headbang: na trkama nisam bio-prespavo sam
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #32 : 21 Lipanj, 2009, 23:52:45 »
ja i Deky utrpali pive u torbe i tamo nastavili...pivo za pohvalu....pili smo do jutra i stelali u 4 ujutro Runnera for race(i to nas glavni mehanicar Benny..)....sve u svemu bilo je ruganja...seganja...smijanja..ismijavanja..pluvanja po ljudima i motorima koje kako dragi Ivkulja kaze..mozes nabrojat na prste... :laughing11: :laughing11: :laughing11:
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2009, 23:54:23 sr-dream_vk »

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #33 : 21 Lipanj, 2009, 23:53:08 »
osli u petak navecer.. ljudi nije bilo uopce,motore mos na prste nabrojat... svirka je bila u kur*u,nisam nista gore cuo u zivotu... pijani tonac nije znao sta radi za mixetom.. jedino sto je valjalo je pivo :headbang: na trkama nisam bio-prespavo sam

hehe ja nisam ni čuo svirku koliko sam bio pijan  :laughing1: .... nije samo pivo valjalo  :drunken_smilie: ... hamburgeri i ćevapi isto  :laughing7:   :icon_thumright:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #34 : 21 Lipanj, 2009, 23:54:39 »
ja i dely utrpali pive u torbe i tamo nastavili...pivo za pohvalu....pili smo do jutra i stelali u 4 ujutro Runnera for race(i to nas glavni mehanicar Benny..)....sve u svemu bilo je ruganja...seganja...smijanja..ismijavanja..pluvanja po ljudima i motorima koje kako dragi ivkulja kaze..mozes nabrojat na prste... :laughing11: :laughing11: :laughing11:

pljuvanja po curama hoćeš reć  :icon_biggrin:

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #35 : 21 Lipanj, 2009, 23:57:21 »
ma jesu bili su dobri ali nisu bili za djabe pa mi se i nisu bas svidjeli.... :laughing11: :laughing11:....definitivno mi je najveca komedija bio onaj frajer za ybr 250 koji je KAO turirao i igro se s kvacilom i poletio snjim i puko u ganc novog KTM-a u pomjerio mu hladnjak za 20 cm u lijevu stranu... :laughing7: :laughing7:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #36 : 22 Lipanj, 2009, 00:04:18 »
ma jesu bili su dobri ali nisu bili za djabe pa mi se i nisu bas svidjeli.... :laughing11: :laughing11:....definitivno mi je najveca komedija bio onaj frajer za ybr 250 koji je KAO turirao i igro se s kvacilom i poletio snjim i puko u ganc novog KTM-a u pomjerio mu hladnjak za 20 cm u lijevu stranu... :laughing7: :laughing7:


hahahahaha da koji glupan još malo ga vlasnik ktm-a ispizdio  :laughing9:  :laughing6:  :toothy9:

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #37 : 22 Lipanj, 2009, 00:06:23 »
pljuvanja po curama hoćeš reć  :icon_biggrin:

nesmijem komentirat trebe..mogu ti rec da u svojih 10 godina kao grobar nisam dozivio leseva kakve sam tamo lopate vidio nezelim nikom takvo zlo a to je da nisu imale zube pa po jednu nogu i dlakave ko majmunice  :zubo:......evo samo cu rec da sam deky-u pruzao prvu pomoc kad je vidio trebe..i kad je dosao sebi samo je rekao...j#bo te kru kako si ruzna....ali je bila ona dobra lujka..kojoj sam vikao da ima dupe da ju sedmorica lupe..(mislim da se nje sjecas.)...tako da smu tu pljuvali po trebama i rugali se... :kenjkenj:

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #38 : 22 Lipanj, 2009, 00:11:42 »

haahaha.....ma onda nisi vidio ovo...ja spavam u super kul satoru i vidim neko mi drka po satoru...ja cujem deky i benny se smiju nekom liku vani...ja otvorim ono frajer mrtav pijan i ima jedno plavo oko i jedno smedje..(ja ga nazvao Haski..hahaha...)..i naravno deky i benny mu se rugaju i slikaju budalu..i dalje sam ja uletio i zavezo mu neku maramu na oci i samo ga pustio da ide...haahha...rusio se ko domine... :laughing11: :laughing11: :laughing11:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: MK Village riders Gradište - 19.-21.6.2009.
« Odgovori #39 : 22 Lipanj, 2009, 00:12:18 »
nesmijem komentirat trebe..mogu ti rec da u svojih 10 godina kao grobar nisam dozivio leseva kakve sam tamo lopate vidio nezelim nikom takvo zlo a to je da nisu imale zube pa po jednu nogu i dlakave ko majmunice  :zubo:......evo samo cu rec da sam deky-u pruzao prvu pomoc kad je vidio trebe..i kad je dosao sebi samo je rekao...j#bo te kru kako si ruzna....ali je bila ona dobra lujka..kojoj sam vikao da ima dupe da ju sedmorica lupe..(mislim da se nje sjecas.)...tako da smu tu pljuvali po trebama i rugali se... :kenjkenj:

hehe da sjećam se  :laughing7: a bila je i neka ružna (faca ko da je deky sa sp-om šlajfo po njoj  :laughing7: )  sa predobrom guzicom  :icon_thumright: