Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Chevrolet Cruze ?  (Posjeta: 4988 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2009, 08:04:57 »
kopija insignie!

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2009, 10:30:11 »
kopija insignie!

i jos bolje izgleda, kopija uspjela

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #3 : 06 Lipanj, 2009, 13:27:32 »
ljepi autic, volio bih ga imati :)  sprijera mi malo vuce na focusa...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #4 : 06 Lipanj, 2009, 13:59:44 »
Meni su poslali na mail kao kad bi htio da dođem na probnu vožnju... a gledam malo cjene najskuplji model je 150 k kn što i nije previše za tolki auto (2.0 turbo dizel 150 ks) 460 je impresivna dužina :D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #5 : 06 Lipanj, 2009, 14:32:47 »
fini autic...sta cekas?? pici na probnu voznju :icon_biggrin:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #6 : 07 Lipanj, 2009, 20:04:12 »
Nis cudno kad je ista grupaicja auta...naprave skoro isti auto pod drugim imenom ..i odmah je 5000€ jeftiniji...

Nije mi bas nes

Insignia mi je ljepsa
Under construction...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #7 : 07 Lipanj, 2009, 20:15:55 »
fini autic...sta cekas?? pici na probnu voznju :icon_biggrin:
aa.. koji sam ja panj... pita me koji datum bi htio i stavim 11.06. a u outlooku mi nije stavljeno da je blagdan  :angry7:

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #8 : 07 Lipanj, 2009, 23:04:08 »
nije to ista klasa auta, ipak razlika u duljini je 25 cm, sto svi znamo da je jako puno pa cak i na autu
There is no replacement for displacement

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #9 : 10 Lipanj, 2009, 19:38:14 »
evo mene sa vožnjice :)

Putem sam vidio i opel insigniu i mogu reč da mi je chevy 10 puta ljepši.... auto izvana izgleda izvrnsno nebi ništa mjenjao na njemu....

Buduči da vozim Octaviu 1 (1.6 75 ks 8V AEE 1999.) usporedit ču ga malo snjom...

Gepek od 450 litara zvuči veče nego što doista izgleda :)  Plafon je  dosta nisko tako da ide više u dubinu što i je uobičajeno za ovu klasu automobila (ja sam naviko na octavijin :P: )

Sjedanjem za volan djeluje nešto uže ... vjetrobransko staklo je poprilično istureno i nešto je uži vidokrug... hauba je dosta povišena pa imate dojam da vam je cesta premala :)
Sjedam na stražnju klupu.. e to je več druga stvar naspram octavije.... mjesta za koljena ima poprilićno (visok sam 183) klupa je udobna i prostrana...

Prekidaća ima ko u prići ... auto je imao abs esp tcs... manualnu klimu... putno računalo... radio s mp3 i aux-om... daljinsko i alarm...17" alu naplatke i još mnogo toga... nisam sve popamtio :)

Unutrašnjost je poboljšana u odnosu na ranije chevrolet modele i djeluje puno konkurentije makar i dalje ima dosta tvrde sive plastike .

Palim autić... zabljesne me cjeli light show kontrolnih lampica :D ...radi fino no dodavanjem gasa postaje glasniji od Octavije :/

Mjenjać je malen ... prilićno precizan i kratkog hoda sa 5 brzina... Rikverc je s onim prstenom ko što i Opel koristi...

Motor je Opelov 1.6 i razvija 113 ks pri 6400 okretaja i 153Nm momenta na 4200 okretaja...

Sljedi vožnja...

...izlazim na cestu ... dajem gas... više sa oprezom, reko ipak je to 113 ks u odnosu na moju octaviju sa 75 ks... al ono ništa... u 3. brzini prelazim 3 tisuće okretaja a auto ubrzava ko da ima čep u ispuhu... buka motora je več prilično visoka i nije nimalo ugodna uhu :S  ... porpilično sam razočaran... jer octavija ima puno bolji šus i vuče  od dosta nižih okretaja... dolazim na staru zagorsku.... pa  tom autu treba čitava vječnost dok dođe do 120 dalje nisam uspio zbog kolone... zatim je mlada dama iz salona izjavila da je vozilo teško preko 1300kg... možda su oni krivac takvim performansama :/

Sama upravljivost vozila je odlićna... volan je precizan... auto dobro grize cestu.... pedala kočnice je nešto mekša od octavijine ali silovito grize... dok je kvačilo malo tvrđe...

Preglednost straga je malo ograničena zbog dosta malog stakla i naslona za glave na stražnjim sjedalima... al zato pomažu prilično veliki retrovizori (reko bi da sam sjeo u kombi :D )
Eto toliko... nemogu previše u detalje jer je bila kraća vožnjica kakvih 15-20 km, znaći 1.6 bi bio za prosjećne potrebe ... bez nekih velikih očekivanja, ono od točke A do točke B... al svakako bi bilo bolje vidit 1.8 model sa 140 ks  :)





« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2009, 04:32:21 Poggiali »

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #10 : 17 Lipanj, 2009, 18:51:52 »
auto je brutala,svidja mi se

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #11 : 17 Lipanj, 2009, 21:35:43 »
iskljucivo 2.0 Turbo Diesel od 150KS, ovo sve ostalo je preslabo za tu karoseriju...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline MAST3r_77

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #12 : 17 Lipanj, 2009, 21:40:18 »
Kak vam izgleda novi Chevy ?

Meni je vrlo primamljiv  :toothy10:


http://www.autoportal.hr/200810193818/Predstavljamo/Posve-nova-trodijelna-limuzina-dizajnirana-je-u-obliku-eetverovratnog-kupea/menu-id-64.html


vise mi se dopada camaro  :icon_biggrin:
inace lijep je, al sta kaze benjamin, insignia je ljepsa
:weed: :weed: :weed:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4265
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Chevrolet Cruze ?
« Odgovori #13 : 17 Lipanj, 2009, 22:14:22 »
eh sad camaro... umro bi za toga :D

nego ovak... otvoril sam prometnu od octravije skoro 1300kg ima... znači nije neka razlika od chevroleta u težini... tak da stvarno neznam kaj je to od motora u njemu užasaaan je ... svi su rekli da ne valja :/ 

kasnije su me opet zvali iz chevya i reko sma da motor sucks... pa su ponudili drugi da probam.... možda uskoro opet test ;)