Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: obrtaji, osigurac?  (Posjeta: 926 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
obrtaji, osigurac?
« : 03 Lipanj, 2009, 20:01:16 »
1.Mozeli mi neko reci kako da namjestim onu kazaljku za obrtaje da mi tacno pokaziva, kad sam stavljao novi dashboard moro sam je skinuti, ja sam nju sad stavio otprilike al nemam pojma pokazival mi tacno  ???  , sad po ovome sto sam nemjestio na leru radi na 4 krece na 6 i zakuca do 10-10,5 i onda se polako vraca, na otprilike 60 km/h vrati se do 8 hiljada,
kako nam,jestiti da mi tacno pokaziva?


2.Neki dan mi pregorio onaj osigurac kod akumulatora, ja sam opet stavio isti 7.5 , mozel se staviti 10 il 5 ???


Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: obrtaji, osigurac?
« Odgovori #1 : 04 Lipanj, 2009, 00:01:55 »
ovak nemres nikak tocno namjestiti..trebao si zabiljeziti polozaj pa kad si skidao da isto vratis...sad ce uvijek odprilike bit..trebao bi nabaviti eksterni mjerac okretaja ili drugi sat..pa vidjet kolko pokaziva i onda se poigras sa svojim malo i namjestis...

Ak metnes 5 jos ce ti prije izgoriti...10 mos metnuti to trpi jos instalacija..ali preko toga ne...ili kupis jednostanvo 7.5 i metnes taj..
Under construction...

Offline jgregoro

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/ŽU
  • Moj Skuter: NRG mc3
  • MojSpuh: TT
Odg: obrtaji, osigurac?
« Odgovori #2 : 04 Lipanj, 2009, 11:06:59 »
Ja ima nrg serijala sa auspuhom i nešto malossija, ler mi je 1500 to je individualno al tebi je možda malo i prevelik misli, kreće sa 6000 a vrti se do 9500-1000okretaja, to ovisi o rolicama (teže - manje okretaja, lakše - više okretaja) j sam ih pomješ 3x3....tak da mislim da ti je to u redu, smanji ler na oko 1500-2000 okretaja

Offline Aerox3

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: obrtaji, osigurac?
« Odgovori #3 : 04 Lipanj, 2009, 13:02:06 »
Da ne otvaram novu temu u pitanju je Aerox obrtaji mu nikako ne rade, kad upalim skuter normalno rade 10sec i odjednom spadnu na 0