Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NRG - Suste Kvacila  (Posjeta: 726 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
NRG - Suste Kvacila
« : 02 Lipanj, 2009, 18:39:53 »
na nrg-u imam rezonantni gianeli reverse, i dell 17.5. Rolice su serijske (nisam vagao ali 99% da su 5,3g serijske na mc2), kao i centralni feder, ali male sustice na kvacilu su PLAVE. To sam tek danas primjetio kad sam skidao kvacilo. Neznam kakve su te suste po tvrdoci?
Dali da nabavljam one serijske sive? ili bi mu trebo stavit lakse rolice pa nek se vrti?
Start je OK ali mu treba malo vise gasa da bi krenuo sto bi po meni znacilo da su sustice pretvrde pa starta tek na visim okretajima. ali me zbunjuje zasto mi se onda zadnji kotac vrti na minimumu dok je skut na centralnoj  :dontknow: (nije prejak minimum)



evo slika sustice cisto da se vidi koja je boja

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: NRG - Suste Kvacila
« Odgovori #1 : 02 Lipanj, 2009, 22:01:09 »
pa mekse sustice i hvatat ce na manjim okretajima,reciimo bjele
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: NRG - Suste Kvacila
« Odgovori #2 : 03 Lipanj, 2009, 00:15:22 »
da ali zanima me koliko su ove tvrde,jer znam da se inace uz rezonantni stavljaju tvrdje,samo koliko tvrdje?
serijske bi onda bile premekane, pa me zanima koje bi trebao stavit jer ove su pretvrde
neznam kojim redom idu po bojama,od meksih na tvdje.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: NRG - Suste Kvacila
« Odgovori #3 : 03 Lipanj, 2009, 00:22:18 »
ovisi o proizvodacu federcica
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: NRG - Suste Kvacila
« Odgovori #4 : 03 Lipanj, 2009, 13:55:42 »
imas malossijeve crne za serijsko kvacilo,one su tu negdi ko serijske,ali isto hvataju na malo vecim okretajima,neznam sad tocno na koliko,al na malo vecim...onda imas bijele pa zute,ali zute su pretvrde...probaj crne