Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ajme muke  (Posjeta: 19139 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Ajme muke
« Odgovori #80 : 28 Veljača, 2009, 06:07:37 »
care trebao si otvorit novi topik ovo je staro vecina ljudi koje vidis u ovom topiku vise nisu aktivni kao prije na forumu dosli su novi a osli stari.ali u svakom slucaju javit ce ljudi nebrini

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ajme muke
« Odgovori #81 : 28 Veljača, 2009, 10:22:56 »
Evo naisao sam na ovaj topic o Mojitu pa ako mozete podijeliti iskustva sa Mojitom nakon par godina koristenja? :help:

Zelim ga kupiti, super mi izgleda, a vi ste mi najbolji izvor informacija.

Inace, imam oko 96 kg, a cura ima 50kg, hoce nas moci normalno vuci po uzbrdicama? Da li se moze s njim na zaobilaznicu ici (zivim u gajnicama a radim u buzinu) pa da mogu na posao ko covjek?

Hvala unaprijed na odgovorima

na zaobilaznicu i ne bas..
I ovi jaci od 125ccm/150ccm su na knap za zaobilaznicu i vuces se za kamionima  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Ajme muke
« Odgovori #82 : 28 Veljača, 2009, 10:38:24 »
protiv sam svake vožnje sa kamionima, zbog sigurnosti ....

osobno više uživam u vožnji medju biciklistima, malom djecom i bakicama.... :laughing7:

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Ajme muke
« Odgovori #83 : 28 Veljača, 2009, 10:45:02 »
protiv sam svake vožnje sa kamionima, zbog sigurnosti ....

osobno više uživam u vožnji medju biciklistima, malom djecom i bakicama.... :laughing7:
:laughing3: :laughing3:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline file_zd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zd
  • Moj Skuter: MojitoCustom50
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: žeš?e sranje
Odg: Ajme muke
« Odgovori #84 : 28 Travanj, 2009, 10:59:22 »
Evo naisao sam na ovaj topic o Mojitu pa ako mozete podijeliti iskustva sa Mojitom nakon par godina koristenja? :help:

Zelim ga kupiti, super mi izgleda, a vi ste mi najbolji izvor informacija.

Inace, imam oko 96 kg, a cura ima 50kg, hoce nas moci normalno vuci po uzbrdicama? Da li se moze s njim na zaobilaznicu ici (zivim u gajnicama a radim u buzinu) pa da mogu na posao ko covjek?

Hvala unaprijed na odgovorima

Naletio slučajno na ovaj post, no ukratko...vozim MojitoCustom 50... oko 10 tak mjeseci. To mi je bio prvi skuter što sam kupio-izgledom je bio drugačiji pa me zato privukao. Cijena mu nije mala, ali onda opet...to ja Aprilia. Prije svega preporučam ti da ne kupuješ skuter od 50 ccm, radi ograničenja brzine i kasnijeg "nabrijavanja" motora jer te čak i nakon skidanja blokade neće zadovoljiti. Evo ti par savjeta Za i Protiv : ljep, veliko ugodno sjedalo (dvoje bez beda), ali tu je i 1 nedostatak - Mojito Custom 50 nema oslonce za noge za suvozača, dok u verziji od 125ccm ima-zanimljivo!!! Jel da!? Dalje- ne stane ti kaciga ispod sjedala, stane ono malo g#vn% ako ti treba za suvozača recimo po ljeti - po zimi tu kacigu slobodno zaboravi...ja sam kupio kutiju (nagrđuje izgled motora), a uz kutiju i nosač kutije koji uopće nije jeftin :angry7: to me došlo oko 1300 kn, ne sjećam se točno. Motor je do skidanja blokade išao 45 km/h, nakon skidanja blokade ide po ravnome 60-70 km/h, a nizbrdici (al mora biti jebačka) ide do 80km/h. Da postigne tu brzinu treba mu dosta vremena (recimo Piaggio Liberty 50 je puno agilniji i brži-to je sve serijala). Ako misliš koristiti skuter na otvorenoj cesti-ne uzimati 50 ccm, pogotovo ne Mojito 50!? Računica: koju sam ja isplatio: 16250 kn u kešu za skuter (dobio sam štitnik za bubrege ili kako se to već zove i kacigu), kutija+nosač 1300 kn, prvi tehnički+osiguranje(nove tablice) 700kn, i prvi servis (uključeno skidanje blokade) 250 kn. Wau... to je paprena cijena za 50 ccm...da sam bio pametiniji...kupio bih polovni skuter veće kubikaže tipa 125 ili 200 ccm, položio A kat. i došlo bi me skoro na isto. A sad razmišljam kako ću staviti drugi auspuh, petljat po variomatu, karburatoru - sve ne bih li dobio 10-15 km više, ako ne to-makar bolje ubrzanje. Ovo je skoro bilo sve protiv mojita  :confused5: ZA: ne kvari se, pali iz prve, nemaš brige s njim, 2 godine garancije, spavaš mirno, izgleda "mrak"  ... :icon_thumright:

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ajme muke
« Odgovori #85 : 28 Travanj, 2009, 11:08:13 »
A joj kolike vi pare dajete za te motore , pa za 16 000 kuna kaku motorcinu mozes uzet , runnera 125 il ako nadjes 180tku staru , majko , il Aprilu 125 ,150 to bi moj izbor bio , naravno to je sve polovno :D
O_o

Offline file_zd

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zd
  • Moj Skuter: MojitoCustom50
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: žeš?e sranje
Odg: Ajme muke
« Odgovori #86 : 28 Travanj, 2009, 18:52:38 »
kako rekoh : "da je bilo pameti"  :sad3:... ah, sto je tu je - najbolje se na greškama nauči, inace sto se samog skutera tiče nije mi žao, to je Aprilia, a ne neki krš od kineza; sa Piaggio mašinom se da poigrati  :icon_biggrin: ; al svi skuteri od 50 ccm su ku....c!!!  :laughing11:

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: Ajme muke
« Odgovori #87 : 28 Travanj, 2009, 19:37:56 »
Da svako ima svoj izbor al definitvno da imam sad te novce ja bi bez razmisljanja uzo polovnog Runnera il Apriliu i tocka.

btw ja platio svoj 9400 kuna i ulozio jos 4500 - 5000 kuna u motor , nekad i zaplacem , kakav sam sebi mogo uzet skuter a sad ovaj moram drkeljisat , svako malo ce se nesto istrosit zbog tuninga .
O_o