Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa Runnerom 50 SP  (Posjeta: 810 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Problem sa Runnerom 50 SP
« : 27 Svibanj, 2009, 21:48:56 »
Postovani majstori, nisam se javil od kad sam se logiral i zato sorry!!! Motorcek mi ne ide, imam start mrtvog konja, ali doslovno!!! Sve je serijala osim spulje i rolica, gore je ZX Chrome i role od 4.8 gr, kaj se dogadja? Mijenjali su mi vodilice kuplunga i rolice na servisu, motor je isel dobro tri dana i onda banana!!! Ne znam kaj se dogodilo, treba mi savjet,majstor ili nekaj drugo! U Dubravi sam doma i treba mi hitna pomoc, lova nije u pitanju!!! Ja bih to sve sam doma raskopal ali nemam alata, da li mi netko moze pomoci????????? :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa Runnerom 50 SP
« Odgovori #1 : 27 Svibanj, 2009, 22:00:49 »
treba staviti tvrđe federe na kuplung...

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: Problem sa Runnerom 50 SP
« Odgovori #2 : 27 Svibanj, 2009, 22:03:06 »
treba staviti tvrđe federe na kuplung...
To sam si i mislil, koje i gdo i moze pomoci???
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Problem sa Runnerom 50 SP
« Odgovori #3 : 27 Svibanj, 2009, 23:12:55 »
To sam si i mislil, koje i gdo i moze pomoci???

Idealno bi bilo da nabavis zelene (srednje) Malossi za Piaggio 50. Dolaze u paketu sa jos 2 seta (2 boje), pa ako mozes kupit od nekog ko ih ima viska (tu preko foruma), onda bi vjerojatno nesto i ustedio jer paket je u ducanu 100-150 kuna.

Promijenit ih moze svaki servis skutera kao i vecina clanova foruma pa ako kojeg znas, pitaj ga.
Bilo bi  ipak pozeljno da se ugradjuju sa klijestima za to kako se nebi previse rasirili (rastegnuli) kod ugradnje.